Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pavel Valoušek jun.

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • #16
  ... no uvidíme jak se to vybarví...

  Komentář


  • #17
   Na iDnes další informace. Snad jej uvidíme i v MČR, aby se mohl poměřit s naší špičkou v N-kách.

   Komentář


   • #18
    quote:
    Jak jste přišli na to, že za tím stojí Vaškůj? A už vůbec nechápu jak to že je Scalvini Vaškůjovo kůň. Pokud vím tak to je letitý spolujezdec, který u nás jezdil s P.G.Deilou a jejich největší soupeř byl Bertone a Vaškůjovo team. A taky si vzpomínam že Valda st. měl kontakty v Itálii ještě v době kdy Vaškůj ani nevěděl co to rally jsou

    Jak tedy vysvětlíš, že na startovce pro Švédsko je přihlášena posádka Valoušek-Scalvini pod hlavičkou Jolly Club

    Komentář


    • #19
     quote:
     Na iDnes další informace. Snad jej uvidíme i v MČR, aby se mohl poměřit s naší špičkou v N-kách.
     možna absolvuje barumku a bohemku...

     Komentář


     • #20
      quote:
      Povazuji to za super zpravu a jen pevne doufam, ze jeho ucinkovani v MS neskonci jako to Hrdinkovo. Jeste jedna vec me zaujala. A to ta, ze i u Valousku dospeli k nazoru, ze cesta k uspechu mladeho jezdce vede pres zkuseneho spolujezdce.

      predešlí Pavlovi spolujezdci byli na dobré úrovni, o tom vlastně svědči dosavadni výsledky..

      Komentář


      • #21
       quote:
       Dávam mu jeden závod, maximálně...dva (viz všechna spojení s Jolly)
       jeden nebo dva, i tak to bude mnoho ziskanych zkušenosti.

       Komentář


       • #22
        quote:
        predešlí Pavlovi spolujezdci byli na dobré úrovni, o tom vlastně svědči dosavadni výsledky..
        Nehodnotil jsem jeho predesle spolujezdce a uz vubec ne zaporne. Spis jsem chtel kladne poukazat na to, ze to chytli za spravny konec.

        Komentář


        • #23
         Nejsem si jist jestli spolupráce s Jolly je to pravé, ale budiž. To ukáže zase až čas. Nevým ale jestli je to skutečně to nejůčelnější koupit nové EVO VII a hned sním vyjet na MS. Není lepší se sním "rozjet" v MČR nebo v okolních státech a když už tak v ME? Myslíte si že by měl Valoušek na českou špičku v N ? Já mu hrozně přeju že sehnali tolik peněz, ale fakt si nemyslim, že je to pravý "ořechový".
         MravenecZ

         Komentář


         • #24
          Musím ti trochu oponovat. Za prvé odkud víš, že to auto je koupené a ne pronajmuté. Já spíš myslím, že to je nějak takhle. Jednání mezi Valouškem a Jolly clubem probíhají poměrně dost dlouhou dobu. Jestli v průběhu těchto jednání přišel Scalvini, který se mimochodem s Vaškůjem i s Valouškem st. velmi dobře zná, s možností startu v podniku MS, třeba že má auto a shání pilota a tým pod kterým by mohl startovat, byl by Valoušek blázen, aby takovou nabídku odmítl. Byť by v konečném důsledku šlo třeba o jeden nebo dva závody. Za druhé to jestli je lepší se rozjezdit mimo MS, je podle mě odpověď jasná. NENÍ. Pokud mám možnost a peníze začít jezdit rovnou v podnicích MS, tak nevidím jediný důvod k tomu aby zbytečně utrácel peníze na závodech v ČR nebo ME. Ty závody jsou o úplně něčem jiném a pokud někdo chce, aby se v budoucnu uplatnil v MS tak je také nejlepší co nejdříve začít MS jezdit. Samozřejmě jestli na to má nebo ne ukáže až čas. Samozřejmě to také závisí na sponzorech. Pokud prostě mají zájem jezdit v MS, tak hold jezdí MS. Stejně jako 1+1 jsou 2.

          Komentář


          • #25
           To coolidge:
           Jestli je auto koupené, nebo pronajmuté je jedna věc. Máš ASI pravdu, že bude pronajaté. Počkáme do oficiální prezentace týmu. V tvojí reakci je spousta slov MOŽNÁ, KDYBY, POKUD atd.... POKUD by se tvoje představy o tom, že Jolly přišlel za Valouškem a požádal ho, že mu zrovna zbyly nějaký dlouhý peníze a nemá nikoho kdo by mu je projel vyplnily, tak ti musím dát zapravdu. Jo a k tomu jestli je lepší a efektivnější se "ROZJET" s myšákem u nás a v evropě, trvam na tom že jo. Neberu ti tvůj názor na to že v MS jsou jiné tratě. Měl jsem pouze na mysli účelnost vynaložených prostředků. Ale jestli skutečně neví co s penězma...tak hodně úspěchů
           MravenecZ

           Komentář


           • #26
            Určitě jsem tím nemyslel, že by Jolly club přišel za Valouškem, že mu zbyly nějaké peníze. Chtěl jsem spíše naznačit, že pravděpodobně aktivita jezdit MS ve sk. N, je nejspíše nápad Scalviniho nebo někoho z Itálie a Jolly club a Valoušek na toto jenom reagoval. A pokud někdo chce jezdit MS, tak prostě nebude jezdit ME nebo MČR. To je právě o účelně vynaložených prostředcích. Je to věc především sponzorů a reklamy.

            Komentář


            • #27
             Je to možný...Uvidíme Těch jezdců, kteří se pár závodů svezli v MS s N auty je ale poměrně dost a nevím, jestli je to na nich nějak extra vidět.
             MravenecZ

             Komentář


             • #28
              Zase si mě nepochopil. Ten kdo to platí chce, aby především byli vidět jeho reklamy na autě, případně aby starty v MS mohl použít pro své reklamní akce. Aby mohl říct, vidíte auto s naší reklamou jezdí MS (ne ME n. MČR). Tímto jsem myslel účelně vynaložené prostředky.

              Komentář


              • #29
               Ja souhlasim i s tim, ze jestli chce nekdo jezdit MS, tak ma jezdit MS a neplacat se v republice, kde muzes jet mnoho trati popameti, ci na oci a jeste k tomu porad na stejnem povrchu.

               Komentář


               • #30
                Jak to bylo s přeléváním prachů mezi Scalvinim, Vaškůjem a Valouškem nikdo nikdy neřekne. To můžeme jen spekulovat. Auto je dle mého názoru pronajaté. A jestli na to Valin má, nebo ne uvidíme hned počátkem února. Pokud tedy pojede a nedopadne to jako konec sezóny 2001 u Datiho.

                Komentář

                Working...
                X