Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pavel Valoušek jun.

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

quote:
    quote:
    Valoušek testoval v okolí Zlína se svým novým tréninkovým Subaru a pěkně to rozbil. Teď byl na prezentaci svého Mitsubishi. A s jeho mitfárou Scalvinim se budou dorozumívat česky :0 .Ten je velký kamarád s Luisem Moyou.

To ťuklé subaru zavinil údajně toulavý pes , ale po desáté večer v okolí Otrokovic raději nevycházet ven, trénuje se.

přesne tak, toulavý pes to byl, při tréninku zatim žadné újmy...
    tak, tak, po desaté se trénuje, bez práce nejsou ...

Komentář

quote:
      Na znovu vzkříšené rakouské Janner Rallye (24.-26.1.) je ve startovní listině uveden Valda s Toyotou Celica GT-4 za AK Barum, asi rozjetí před MS.

určitě to bude pěkné sklouznutí....

Komentář

přes několik známých mám informaci, že valda Janner nepojede k vůli nedostatku sněhu
        Na znovu vzkříšené rakouské Janner Rallye (24.-26.1.) je ve startovní listině uveden Valda s Toyotou Celica GT-4 za AK Barum, asi rozjetí před MS.

[/quote]určitě to bude pěkné sklouznutí....

[/quote]

ANTI-SABOTAGE

Komentář

Myslím, že pan Scalviny je velmi zkušený spolujezdec a ví o čem mluví! Určitě tím nechtěl říci že hned budou všechny porážet! Aspoň já jsem to pochopil tak že jsou vděční za tuto šanci a budou se snažit nezklamat! Určitě to nebylo myšleno tak jak jste to tady mnozí pochopili, jako třeba u T.Hrdinky...
          V dnešní MF Dnes je článek o Valouškovi.Navigátor Scalvini prohlašuje,že chcou dojíždět do 6 místa ve skupině N !!??Při pohledu na startovní listinu do Švédska ve mně toto tvrzení vyvolalo mírný úsměv na líci..
          [/quote]

ANTI-SABOTAGE

Komentář

Na tiskovce a v radiu říkali informaci, že v autě bude rozpis čten česky, zkoušeli prý i anglický rozpis ale byl nevyhovující! Také tam zaznělo že v autě a jinak že Valoušek jun. s panem Scalvinim komunikuje anglicky
            Další zajímavá informace která na tiskovce zazněla je ta, že se bude se svým italským spolujezdcem dorozumívat česky. Nevím, ale když chce sbírat zkušenosti a dostat se do nějakého továrního týmu měl by začít komunikovat in English, né?

DavidM
            eWRC.CZ

[/quote]

ANTI-SABOTAGE

Komentář

Pokud vím tak mu pod kola vběhl zatoulaný, pes!!!!!! A pokud jde o ten jazyk, zkus sledovat zpravy z radii a jiných medii, tam se třebas dozvíš že se spolu baví anglicky!!!!!!

Valoušek testoval v okolí Zlína se svým novým tréninkovým Subaru a pěkně to rozbil. Teď byl na prezentaci svého Mitsubishi. A s jeho mitfárou Scalvinim se budou dorozumívat česky :0 .Ten je velký kamarád s Luisem Moyou.

[/quote]

ANTI-SABOTAGE

Komentář

na jakim radiu to je?

Komentář

quote:
                  přes několik známých mám informaci, že valda Janner nepojede k vůli nedostatku sněhu

k vůli nedostatku sněhu? Proto asi taky.

[/quote]

ANTI-SABOTAGE
                  [/quote]

Komentář

quote:

[/quote]

ANTI-SABOTAGE
                    [/quote]

Sabotage se přejmenoval na anti-sabotage, nebo jak
                    tajní agenti z našich řad vystupuji...

Komentář

ANTI-SABOTAGE je spíš nějaký blb, který nám tady chce škodit...

Komentář

quote:

Ani jsem se nepřejmenoval a mohu prohlásit, že s člověkem, který zde vystupuje, jako mé anti nemám nic společného.
                        Navíc, někteří ze zde přítomných mne znají buď osobně, nebo alespoň telefonicky.

Komentář

quote:

A hlavně fanatik co se Valouška a Jolly týče
                          MravenecZ

Komentář

Valoušek startuje 22.-23.2. na Rally Tutta Toscana, startovní číslo 32, trať je čistě šotolinová. Doufám že se konečně s Evo VII sveze a hlavně trochu sžije. Je tam ve startovce i Dati (7) se Subaru Impreza STi, ale to je možná shoda jmen, nebo ne?

Komentář

quote:
                              Valoušek startuje 22.-23.2. na Rally Tutta Toscana, startovní číslo 32, trať je čistě šotolinová. Doufám že se konečně s Evo VII sveze a hlavně trochu sžije. Je tam ve startovce i Dati (7) se Subaru Impreza STi, ale to je možná shoda jmen, nebo ne?

Myslím, že ani ne. Dati byl před dvěma? lety mistr itálie na šotolině v N-kách.

Komentář

Pavel se ještě letos v závodě pořádně nesvezl a "týmový" kolega Ital Dati už absolvoval úspěšně další domácí závod. Vyhrál skupinu N na evropské dvojce Rally Ciocco.

Komentář

Working...
                                X