Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pavel Valoušek jun.

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Myslím, že neexistuje nikdo, kdo by to Pavlovi nepřál ! Jen doufám, že mu konečně někdo začne psát jiné scénáře, než od jedné chyby k druhé ! Takže GooD Luck! Kéž by to dopadlo dobře....

Komentář

• Nechci Valdu podcenovat, ale je fakt, ze do jezdcu formatu Wilkse ci Andersona ma docela daleko. Snad od nej Suzuki neceka podobne vykony jako od vyse uvedenych... Docela by me zajimalo kolik takove misto u Suzuki stalo

Komentář

• Pojede se s Swiftem nebo s Ignisem? Jsem čet, že s Ignisem, tady všichni že se Swiftem...

Komentář

• To s tim tovarnim jezdcem bych bral opatrne.Bude stejny tovarni jezdec jako Warmbold loni v M-Sportu,tedy soukromy jezdec s tovarni podporou a tovarnim zazemim.Anderson a Wilks zustavaji 1a2(navic ta tovarna sidli v Anglii,Valdova cast v MAdarsku),tudiz krok dopredu to je,ale na uroven Romana ve Fordu to jeste neni.Uspech samozrejme ano.

quote:
          Nechci Valdu podcenovat, ale je fakt, ze do jezdcu formatu Wilkse ci Andersona ma docela daleko. Snad od nej Suzuki neceka podobne vykony jako od vyse uvedenych... Docela by me zajimalo kolik takove misto u Suzuki stalo

Komentář

• Tak to je skvělá zpráva. V S1600 máme komu fandit a to je parádní

Komentář

• Proč mám pocit, že Alexus z toho nemá takovou radost, jako já?

Komentář

• quote:
                Proč mám pocit, že Alexus z toho nemá takovou radost, jako já?

Alexus určitě mezi Valdovi ultrafans nepatříDělá chybu ,co si budem povídat
                Ale to není nic proti ,já taky nejsem obdivovatelem všech českých učastníků MS

Komentář

• o)))

Uprimne,samozrejme ze muj kun je talentovany jezdec Fordu,z CR))

Ale vsem ostatnim z CR fandim tez,to neboj,jen o chlup min.
                  quote:
                  Proč mám pocit, že Alexus z toho nemá takovou radost, jako já?

Komentář

• Teda to čumím Alexi,z tvých příspěvků jsem občas měl dojem že ti Kresta minimálně ojel babu a vzhledem k tomu že odhaduju že jsi možná už taky starší jako já tak ani to lidi v našem věku už tak moc nevzruší,tak asi i něco horšího.No ale snad Roman pojede nějakou slušnou káru a doufám že ne v nějakém asijsko-pacifickém mistrovství.Chroust rád ty svoje ovečky umisťuje do exotických krajů....

Komentář

• Ty voe,toz to je ficak,ta tvoje prvni veta.))

Neboj,jsme na stejne lodi.)
                      quote:
                      Teda to čumím Alexi,z tvých příspěvků jsem občas měl dojem že ti Kresta minimálně ojel babu a vzhledem k tomu že odhaduju že jsi možná už taky starší jako já tak ani to lidi v našem věku už tak moc nevzruší,tak asi i něco horšího.No ale snad Roman pojede nějakou slušnou káru a doufám že ne v nějakém asijsko-pacifickém mistrovství.Chroust rád ty svoje ovečky umisťuje do exotických krajů....

Komentář

• Jak už jsem psal včera Valdovi to moc přeju, ale zároveň souhlasím s tím, že by se měl hodně uklidnit. Vím, že si je vědom toho, že dělá zbytečné chyby. To mi potrvdil sám když jsme s ním mluvili v Německu když čekal na slavnostní start. V závodě jsem ho několikrát měřil a bylo to hodně dobré, ale zároveň jsem byl několikrát svědkem jezdeckých chyb. Prostě Valdo klidnou hlavu a s-er na parádičky pro diváky. Vím, že mě budete kamenovat, ale všem tikají hodiny, kvalitních sedaček je málo a dobrý výsledek bude pro všechny z nás lepší než chvilka davového nadšení v mraku prachu po nějakém smyku.

http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

• Bych mu parádičky pro diváky nevyčítal, spíš první RZty...

Komentář

• Myslim, ze na paradicky v MS proste neni misto (max. za rozhodnuteho stavu pred koncem). Rekl bych, ze Valdovi skodi ti jeho pochlebovaci, co mu porad rikaji, jak jezdi skvele a at pridava vice a vice smyku apod. To si muze dovolit nekde v Praze na sprintu, ale ne jinde. Pokud ma takto vysoke ambice potrebuje vysledky.

Komentář

• Myslíte si že Valda na MS jede stejně jako třeba doma na Kopné nebo tam kde to zná?Myslím že ne.Já souhlasim s Valdou že jízda spravnym smykem u dvoukolky je mnohokrát rychlejší než čistá stopa (ne na vše míctsech samozřejmě) viz třeba Cedric Robert ve Francii.

Colin měl velmi těžké začátky, v první sezoně s Focusem 99 havaroval 11-krát, takže Valda je na tom ještě docela dobře

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                              Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• quote:
                                Myslíte si že Valda na MS jede stejně jako třeba doma na Kopné nebo tam kde to zná?Myslím že ne.Já souhlasim s Valdou že jízda spravnym smykem u dvoukolky je mnohokrát rychlejší než čistá stopa (ne na vše míctsech samozřejmě) viz třeba Cedric Robert ve Francii.

Colin měl velmi těžké začátky, v první sezoně s Focusem 99 havaroval 11-krát, takže Valda je na tom ještě docela dobře

To máš asi tak: Valda pořád srovnává smyky s autem se smyky na horském kole. To ovšem platí jen při brždění z kopce. Nebo tě na kole někdy zrychlil smyk do kopce?

Komentář

Working...
                                X