Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pavel Valoušek jun.

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Mam v posledni dobe dojem, ze at nekteri lidi predvedou v tom kokpitu cokoliv, vzdy se najde nekdo, kdo rekne: Tak takhle ne, tohle ty delat nemuzes, to nikam nevede... atd. To co jezdi Vasek Arazim jsem jeste neslysel, ze by se nekomu libilo-ac casy dosahuje skvele. Pavel Valousek jezdi agresivne, razantne a pro divaky-a podle druhych je to taky spatne. Existuje tedy nejaky styl, ktery by Vam vyhovoval, i jako divakum a navic prinasel vysledky? Pripada mi, ze je uz tak nejak predem vsechno spatne.

L3doP5most....ses si jistej???

Komentář

• quote:
      Mam v posledni dobe dojem, ze at nekteri lidi predvedou v tom kokpitu cokoliv, vzdy se najde nekdo, kdo rekne: Tak takhle ne, tohle ty delat nemuzes, to nikam nevede... atd. To co jezdi Vasek Arazim jsem jeste neslysel, ze by se nekomu libilo-ac casy dosahuje skvele. Pavel Valousek jezdi agresivne, razantne a pro divaky-a podle druhych je to taky spatne. Existuje tedy nejaky styl, ktery by Vam vyhovoval, i jako divakum a navic prinasel vysledky? Pripada mi, ze je uz tak nejak predem vsechno spatne.
      Treba Emila myslim vzdycky meli radi vsichni ... pomalejsi casy se spis pricitaly slabsim autum, styl kritizovan moc nebyval?!

Komentář

• quote:
        quote:
        Mam v posledni dobe dojem, ze at nekteri lidi predvedou v tom kokpitu cokoliv, vzdy se najde nekdo, kdo rekne: Tak takhle ne, tohle ty delat nemuzes, to nikam nevede... atd. To co jezdi Vasek Arazim jsem jeste neslysel, ze by se nekomu libilo-ac casy dosahuje skvele. Pavel Valousek jezdi agresivne, razantne a pro divaky-a podle druhych je to taky spatne. Existuje tedy nejaky styl, ktery by Vam vyhovoval, i jako divakum a navic prinasel vysledky? Pripada mi, ze je uz tak nejak predem vsechno spatne.
        Treba Emila myslim vzdycky meli radi vsichni ... pomalejsi casy se spis pricitaly slabsim autum, styl kritizovan moc nebyval?!
        Myslím, že v poslední době se i na něj snesla nějaká ta kritika.

Komentář

• quote:
          quote:
          quote:
          Myslím, že v poslední době se i na něj snesla nějaká ta kritika.

Ano, kritika na nej byla, ale zda byla opravněná to je na polemizaci. Ať jezdí Emil jakkoliv, tak je to super jezdec. A co se týká Valdy, nevíte někdo zda se objeví i na našich tratích??

Komentář

• Hlavne se ta zminovana kritika netykala Emilova jezdeckeho stylu, zatimco Valda je za rozevlatost pranyrovan porad. Pritom jeho problemem je spis cutovani ...

Komentář

• Proste si je jen potreba priznat, ze tihle jezdci tady jsou, a jsou nejvetsim lakadlem na lidi! A je jedno, v cem zrovna jedou (viz. Valousek). Je to proste jezdecky styl, ktery ma kazdy ten clovek dany a piluje ho tak, aby byl i rychly. Otazka potom je, na kterem urcitem podniku a za jakych podminek je co rychlejsi... Dle meho nazoru, tento agresivni styl je i bezpecnejsi-porad kontrolujes prilnavost a dostavas lepsi signal, kdy se to uz veze. Jen se opirat do gum, a se zatatymi zuby cekat jestli te to sezerenebo ne, je hooodne velka odvaha. A ty rany z toho jsou pak taky vetsi.

Komentář

• Rally a smyky k sobě neodmyslitelně patří.

Komentář

• Cistou stopu at si nechaji okruhari a vrchari, my chceme videt jizdu dverma napred.

Komentář

• To by mela take byt vyzva na stavitele trati.... I kdyz nejlehci to taky nemaji.

Komentář

• Zadna odezva na valduv vykon na Sardinii?
                      Kde jsem ho videl ja, tak to vypadalo hodne rychlé a agresivni.
                      Bohuzel, jak uz je valdovym zvykem nedokaze dojet jedinou etapu bez problemu.
                      Nejak v jeho pripade uz neverim "ve velke vysledky".
                      V porovnani s Martinem Prokopem si myslim, ze Valda v soucasnosti dost zaostava.

Komentář

• quote:
                        Zadna odezva na valduv vykon na Sardinii?
                        Kde jsem ho videl ja, tak to vypadalo hodne rychlé a agresivni.
                        Bohuzel, jak uz je valdovym zvykem nedokaze dojet jedinou etapu bez problemu.
                        Nejak v jeho pripade uz neverim "ve velke vysledky".
                        V porovnani s Martinem Prokopem si myslim, ze Valda v soucasnosti dost zaostava.

Rychlost mají určitě oba, ale Martin se dokaže krotit...:-))

Komentář

• valda jezdí dobrý časy ale co je to platný, když to podělá hned a kraji... je to škoda valdovi fandím, ale možná by to chtělo víc klidu

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

• Valda jezdí hodně dobře ale málo kdy dojede do cíle

GO Kresta GO

Komentář

• měl by dopilovat výjezdy z příkopu ven, směrem tam, mu to jde výrazně rychleji

Komentář

• Podle mne je Valda lepší, jen nemůže jet v klidu. Martin v klidu jet může.Má svoje auto a svůj tým. V tom vidím rozdíl. Navíc mi přijde C2 jako nejlepší auto v S1600

Upravil - breaky 01 Jun 2006 09:59:16

Komentář

Working...
                                X