Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jan Kopecký

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Jan Kopecký

No konečně to to sem někdo dal

Moc fotek tam není

Komentář

Další fotky jsou na cestě
      To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

Ty o tom něco víš??
        www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

Tak Kopec zase mlží o 106. http://sport.idnes.cz/jan-kopecky-se...motorsport_ald
          O Peugeotu ani zmínka a to tu hodně lidí ví že ho má doma, po mexiku (zase zmínka o tom jejich úžasném zázemí ....) prý zase dlouho nic.....už mě to začíná štvát. Ohledně Filipa spoléhá na to že to časem vyšumí..... No prostě co zpráva to něco

Komentář

Dejte už těm Kopeckým chvilku pokoj a přestaňte spekulovat.Stejně všichni vite prd.

Komentář

Jaj, nepsal tys teď někde o dělání blbců z ostatních? Co bys tady tak chtěl řešit? Možná kdo peče v servise lepší bábovky, to by bylo asi víc in...

Komentář

UBOhý UBOžáku.Diskutuj o čem chceš já ti žádné body dávat nebudu, ani nikomu jinému je mi to jedno.Tak jak to tady klub eWRC chce tak to tady je.

Komentář

Cement,voda,písek,kámen.
                  Karel

Komentář

Gratuluji ke Zlatému volantu.

Komentář

Já se rovněž připojuji s gratulací,je v dobrývh rukách.

Komentář

http://sport.idnes.cz/petr-stary-tak...motorsport_ald

Komentář

O tom,jak Kopejda neměl jiného kandidáta:http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=...orava&c=924050
                          Naposledy upraveno Gurun; 29-02-08, 10:24. Důvod: Jedno špatné písmeno

Komentář

Já bych řekl že měl....Filipa, kdyby ho z nám stále neznámých a nepochopitelných důvodů neposlal k šípku

Komentář

no tak ho prostě už štval.... to je jednoduchý. ponorka byla tak veliká, že přišel čas na změnu.
                              k lesu dobrý...

Komentář

Původně odeslal ZED Zobrazit příspěvek
                                Já bych řekl že měl....Filipa, kdyby ho z nám stále neznámých a nepochopitelných důvodů neposlal k šípku
                                Povím vám příběh, možná ne až zas tolik "off topic":
                                Za dávných časů jezdíval jsem si přivydělávat jako kreslič do jedné architektonické kanceláře v zemi bavorské. Společníky byli dva architekti a výtvarnice, kteří zaměstnávali sekretářku a studenta architektury. Ten hoch byl schopný, v práci se vyrovnal kterémukoli společníku. Pro firmu dýchal, rád nastavoval noce, cítil se její součástí. Společníci byli spokojení. V momentě, kdy zatykal zákazníkovi, bláhově se domáhaje svých zásluh na kvalitě odevzdaného díla, uzmul společníkům trošku z jejich uznání a lesku, přestoupil mez a do týdne byl odejit.

Komentář

Working...
                                X