Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jan Kopecký

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Jan Kopecký

Nepřijede trénovat, ale bojovat o body do IRC a ME.
    ... a přeci se točí!

Komentář

• Re: Barum rally Zlín 2008

Tak podle toho, co říkal Kopejda na Hustopečích, by Barumku strašně rád jel, ale v součastnosti to prý zatím moc nevypadá...že nemají rozpočet...ale že se bude snažit udělat pro to všechno...(Docela mě tedy zaráží proč si jen tak testovat zajede na velký mistrák, když mají rozpočet jen na půl sezony)
      AK RallyFans!!!

Komentář

Kopejda v Hustopečích ukázal, že je v současné době nejlepším domácím rally jezdcem. To není jen tím, že má "nářadí" S2000. Odůvodńovat to, že dával pronásledovatelům průměrně 4,5s na RZ technikou je laciné. On to prostě umí, a umí to velice dobře. A pro nezaujatého pozorovatele musí být jeho průjezd třeba jen Fabií kitcar (jako loni, nebo letos ve Vyškově) opravdu zážitek.

Komentář

Ono testovat na Belgii ve Zlíně mi přijde trochu pozdě, nemyslíš?
          ... a přeci se točí!

Komentář

Původně odeslal MYS Zobrazit příspěvek
            Tak podle toho, co říkal Kopejda na Hustopečích, by Barumku strašně rád jel, ale v součastnosti to prý zatím moc nevypadá...že nemají rozpočet...ale že se bude snažit udělat pro to všechno...(Docela mě tedy zaráží proč si jen tak testovat zajede na velký mistrák, když mají rozpočet jen na půl sezony)
            No tak to mě zaráží taky. Nějak nechápu, proč se chystá např. na Ypres a pak vynechá domácí Barumku, kde náklady budou určitě nižší a kde to víceméně zná.

Komentář

Že bychom se na Kopejdův start složili? Jako to udělali fans Bohemky?

Komentář

Kopecký jenom mlží. V IRC pojede všechno, stejně tak i Bohemku.

Komentář

To dřevěná srnka: Tak teď jsem tě vážně nepobral..co to s tím má společného???Já říkám, že je zvláštní, že teď ví, že má peníze na půl sezony, ale může si přitom dovolit test na velkým mistráku...
                  AK RallyFans!!!

Komentář

Je to prosté milý Watsone. Ostrej test mu může pomoct k výsledku v Belgii a ten třeba k mincím na druhou půlku roku a třeba i tvou milovanou Barumku. Zatímco ostuda v podobě obkladu v Belgii mu moc dveří a peněženek neotevře. Dobře rozjeté IRC může asi být dobrým důvodem ke startu ve Zlíně. Napsal jsem to srozumitelněji?
                    ... a přeci se točí!

Komentář

Kopejda v Hustopečích ukázal, že je v současné době jedním z nejlepších domácích rally jezdců. Říkat, že je nejlepší a odůvodňovat to, že ty 4,5s nebyly taky technikou, je laciné. Ostatní taky prostě umí a to velice dobře. Pro nezaujatého pozorovatele(což podle mě nejsi)jsou jeho průjezdy, ale zrovna tak jiných pilotů,opravdu zážitek.

Komentář

To dřevěná srnka: Tak teď jsem tě vážně nepobral..co to s tím má společného???Já říkám, že je zvláštní, že teď ví, že má peníze na půl sezony, ale může si přitom dovolit test na velkým mistráku...
                        Každý týma jezdec ma na začátku sezony představu co by chtěl jet. A tyhle představy se samozřejmě mohou měnit běhěm seony v závislost na výsledcích. A tím souvisí i peníze. Můžu mít některé sponzory na celou sezonu, ale pak máš sponzory, které přítahneš vyýsledky. A od toho se může odíjet třeba druhá polovina sezony.

Sorry za překlepy.

Komentář

dk: Ano to mi už dává větší smysl, než ta rádoby vtipná narážka předtím...pokud je to, co říkáš pravda, tak jeho startu v Hustopečích i přes malý rozpočet rozumím...
                          AK RallyFans!!!

Komentář

MYS: Předpokládal jsem, že víš, že Hustopeče měly být testem před Belgií (viz třeba reakce spidera). Nic víc. Rádobyvtipnost byla pouze vedlejším produktem...
                            ... a přeci se točí!

Komentář

V pohodě...o tom testu jsem věděl...to ano...jen mi to prostě nesedělo, v kontextu s jeho reakcí na to, že mají peníze na půlku sezony...po tvém dalším příspěvku mi to už je jasný...
                              AK RallyFans!!!

Komentář

I přes preventivní odstoupení jsem moc rád, že Honza do Hustopečí přijel. Byla radost se na něj dívat, S2000 mu sedí. On s ním umí jet tak, jak to auto potřebuje.

Komentář

Working...
                                X