Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jan Kopecký

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Jan Kopecký

Přímá konfrontace může být i na podobných autech. i kdyby byla na stejných autech, např. při ROC, stejně to nepovažuji za vypovídající hodnotu. Jedno auto sedí jednomu více, druhému méně. Každopádně Kresta s Kopeckým proti sobě už v minulosti jeli na stejné technice. Pokud tomu tak bude i letos, nebude to nic nového. Pokud vyhraje X, tak fanoušci pana Y řeknou, že X v tom jezdí pořád, kdyžto pan Y jen jednou za rok. když to bude naopak, tak fanoušci pana Y řeknou, že pan X je doma a zná tam každý šutr, nebo případně že pan X má lepší auto než pan Y. Zapomeňte na regulérní a objektivní souboj, který by objektivně zhodnotili i fanoušci.
    MravenecZ

Komentář

MravenecZ má asi pravdu , ale aj tak jsem zvědavý jak by to dopadlo , kdyby měli oba (Roman aj Honza ) s2000 a jeli Barumku . Byli by to určitě nádherné souboje na trati

Komentář

Honza je sice špičkový pilot,ale ta top 3 se mi zdá moc optimistická. Nejen Loix,ale i další jezdci,když přijeli do Zlína poprvé,tak jeli jak z praku.Co takový Renato, nebo Jean-Joseph. První start a neuvěřitelná nakládačka našim.(a to jsem Romanův fanda,ale Renato ho prostě uštval ,to musím uznat). No myslím,že se v IRC máme na co těšit a je to jedině dobře.

Komentář

Ja su optimista. Jan je TOP pilot. Snad bude mit k dispozici i dobrou techniku tak aby mohl stacit tovarnim autum.

Nadeje taky vkladam do Fabije S2K.

Sice bych ho radeji videl v MS s WRCem ale tohle je asi spravna cesta a sazka na budoucnost rally.
          kdyby neco, tak nic...

Komentář

Jan je TOP pilot. Na asfaltu. Na šotce TOP pilot určitě není. Takže při poměru soutěží v MS, podle mě, rozhodně kompexní Top pilot není.
            VÝBORNÝ: rozhodně

Komentář

Vemem v úvahu, že tedy Honza skutečně pojede IRC....Vzhledem ke skladbě šampionátu IRC, kde hraje prim asfalt a k faktu, že se bude započítávat jen 7 výsledků, bych v jeho menší rychlosti na šoto neviděl absolutně problém...teď záleží jen na tom, aby byl na těch asfaltech i spolehlivý...
              AK RallyFans!!!

Komentář

Jo a pokud mu to nepujde tak se budete vymlouvat na co? Měl bych pro vás TIP! Hodtě to na novýho spolujezdce.

Komentář

to Milan PB: Nezlob se ,ale nerozumím na co tvůj příspěvek naráží....
                  AK RallyFans!!!

Komentář

Já mu rozhodně fandím jezdí dobře a dokázal zajíždět dobré výsledky v MS 2007 a to né se zrovna nejnovější verzí Fabie WRC.

Komentář

Já myslim,že Honza rozhodně má na to,aby dojížděl v IRC na bedně!Už několikrát ukázal,že je na asfaltu top jezdec a určitě se může měřit s Loixem a dalšíma.Uvidíme jaká bude nevýhoda,že nezná tratě a jak se adaptuje na nový auto,ale já věřim,že skončí hodně vysoko!
                      www.janpavlicek.com

Komentář

Původně odeslal Milan PB Zobrazit příspěvek
                        Jo a pokud mu to nepujde tak se budete vymlouvat na co? Měl bych pro vás TIP! Hodtě to na novýho spolujezdce.
                        Milane PB, nezklamal si. Tvoje nátura se nezapře.

Komentář

Původně odeslal MYS Zobrazit příspěvek
                          to Milan PB: Nezlob se ,ale nerozumím na co tvůj příspěvek naráží....

.... na to že pokud by mu to nešlo tak se najde důvod někde jinde.Honza ví na co má a tomu přizpůsobí své plány.Jiní při neúspěchu by hledali problem jinde top auto, spolujezdec, nové tratě atd. Uvidíme jak si povede jsem zvědav .Kdy vidim třeba Pecha na tratích ME ......

Komentář

Kdys ho viděl naposledy?
                            Původně odeslal Milan PB Zobrazit příspěvek
                            Kdy vidim třeba Pecha na tratích ME ......
                            ... a přeci se točí!

Komentář

ja myslim ze na asfaltu bude Honza hodně rychlý,ale zatim nepadla žadna oficialni informace kolik a jake podniky IRC maji vubec v planu.Nebo se mylím? pokud ano tak se omlouvam.Ale hoši všichni dejte na to,že kluci jako MYS a Mravenec vedi co tady pisou a nejsou to jen spekulace, ale nazory lidi kteri o rally neco vedi a prináseji nam tady informace ,ktere neco znamenaji.Tyhlety fora jsou od faktu a ne aby jste se tady handrkovali jak mali kluci.Pojede Kopec vubec na sotoline? Kdo ví?
                              Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " Pan Jezdec ". Škoda,je to už 30 let, co není mezi námi. Vzpomínám na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

Je třeba jet co nejvíc podniků, počítá se 7 z 10. Krom Číny je všechno v Evropě a Čína je až poslední. Podle mě pokud má CRT nejvyšší ambice, je hloupost něco vynechávat ze začátku. Každý potenciální "žolík" se může hodit. Z toho důvodu si myslím, že CRT pojede i na šotolině v Turecku a Portugalsku. Ale to je jen můj soukromý odhad.

Komentář

Working...
                                X