Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jan Kopecký

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Jan Kopecký

Pokud Honza chce zpět do MS a pokud, jak tu někdo poznamenal je S2K volba pro budoucnost v MS, tak by Honza měl jezdit ještě vložené šotoliny nad rámec IRC. Pokud to kalendář a finance dovolí např. Polsko, Řecko, Wales a pod.

Komentář

Jsem zvědavá, co budete říkat po první soutěži IRC a co pak po poslední, zdůrazňuji, JÁ jsem pesimista, chytří vědí proč.

Dokud nebude jasné, kolik toho pojede a s čím, je docela zbytečné ho vidět v Top 3 a výše.
      ewrc-results.com

Komentář

SQUUGEE: nevím, jestli jsem úplně porozumněl tvému příspěvku. Podle mě je fórum o tom aby se spekulovalo. Vždy to tady bylo a před sezonou a před vydáním oficiání zprávy CRT se nedá očekávat nic jiného. Do jaké míry se spekulace potvrdí nebo ne, to uvidíme již zanedlouho. Sám jsem na ofiko informace CRT zvědavý. Fórum je třeba brát s rezervou a informace si zde skládat dohromady. Já jsem si něco poskládal z fóra, něco ze svých zdrojů, něco od lidí, kteří viděli jakési (pro CRT netypické) S2000 v Kostelci na dvoře a tak spekuluji. Jo a baví mě to. Rally mě baví !
        MravenecZ

Komentář

To MravenecZ: "Jo a baví mě to. Rally mě baví ! ".....A o tom to hlavně je...:-)))))
          AK RallyFans!!!

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
            Ta přímá konfrontace na Barumce už jednou byla ne? Kresta Focus, Kopecký Fábie.
            Konfrontace to byla taková divná. Kresta na první RZ první zatáčka - defekt. To se pak musí jet špatně celou soutěž. A taky myslím že Krestův Focus byl ještě o třidu horší než Pechův.

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
              ... něco od lidí, kteří viděli jakési (pro CRT netypické) S2000 v Kostelci na dvoře a tak spekuluji. Jo a baví mě to. Rally mě baví !
              Taky jsem před cca dvěma týdny zaslechl,že u Kopeckých v garáži stojí Peugoet S 2000.

Komentář

Já považuji Jana za jednoho z nejrychlejších pilotů na asfaltu na světě a tudíž si myslím,pakliže je mé přesvědčení o Janových schopnostech na asfaltu pravdivé,že jeho cíle,při skladbě podniků v IRC(rozuměj poměr asfalt/šotolina) musí být hodně vysoké,ne-li ty úplně nejvyšší a je rozhodně v jeho silách je naplnit.

Komentář

Jan Kopecký v Mexiku s Abarthem S2000!
                  http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=7694

Komentář

Že by přecejen ne 207ka? Nebo je to jen ojedinělá záležitost?
                    Honza Šnábl
                    www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

No tak zrovna Mexico je jedna ze soutěží kde bych ho rozhodně nečekal,pro mě velký překvapení.

Ale jestli startuje jen necelých 50 posádek ,a konkurence jaká je, po odpadnutí pár posádek by mohl být s Puntem i 10 celkově. To by ale asi musela bejt velká klika
                      Naposledy upraveno 3lobit; 05-02-08, 10:15.
                      Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.

Komentář

Neměl jet náhodou s Peugeotem?Někdo tu dokonce psal,že ho viděl u Kopeckých na dvorku.A ejhle,on je to nakonec Fiat a k tomu ještě určítě půjčený.Že by od JM?

Komentář

Původně odeslal vakuz Zobrazit příspěvek
                          Já považuji Jana za jednoho z nejrychlejších pilotů na asfaltu na světě a tudíž si myslím,pakliže je mé přesvědčení o Janových schopnostech na asfaltu pravdivé,že jeho cíle,při skladbě podniků v IRC(rozuměj poměr asfalt/šotolina) musí být hodně vysoké,ne-li ty úplně nejvyšší a je rozhodně v jeho silách je naplnit.
                          Za nejrychlejšího na asfaltu ve světě ho považuješ asi jenom ty.

Komentář

Viděl bych to Mexiko jako test na Turecko.
                            http://czech.rallyfans.info

Komentář

To je sakra drahej test!!!
                              Jednorázový start v Mexiku nechápu.

Komentář

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
                                K té nebylo daleko už loni, ale nenašlo se, kdo by to zaplatil...
                                Myslíš Krestovo start v Německu

Komentář

Working...
                                X