Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jan Kopecký

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Jan Kopecký

Zajímavý článek - http://www.autosportfoto.sk/spravoda...u-jazdci-skody
    http://forum.ewrc.cz/core/images/smi...tz/approve.gif

Komentář

Janovi dlouhodobě fandím, nicméně když jsem si porovnal umístění v RZ-tách na Monte s týmovým kolegou (v podstatě dvě stejná a nejlepší auta v poli a stejně blbé volby pneu), je ten rozdíl víc než zarážející:
      Juho: 2, 1, 1, 2, 1, 3, 14, 18, 2, 3, 5, 2, 2
      Jan : 8, 4, 6, 5, 3, 6, 10, 53, 6, 8, 7, 6, 7.
      K tomu rozdíl 6:16,6 min. No já nevím, ale bude muset sakra přidat.

Komentář

JJ, mě se od začátku jeho výkon zdál takový nijaký. A to se jelo většinou na asfaltu, kde je jeden z nejlepších, ale jeho výkon tomu neodpovídal. Možná velký respekt z MOnte?

Komentář

Původně odeslal Foly Zobrazit příspěvek
          Janovi dlouhodobě fandím, nicméně když jsem si porovnal umístění v RZ-tách na Monte s týmovým kolegou (v podstatě dvě stejná a nejlepší auta v poli a stejně blbé volby pneu), je ten rozdíl víc než zarážející:
          Juho: 2, 1, 1, 2, 1, 3, 14, 18, 2, 3, 5, 2, 2
          Jan : 8, 4, 6, 5, 3, 6, 10, 53, 6, 8, 7, 6, 7.
          K tomu rozdíl 6:16,6 min. No já nevím, ale bude muset sakra přidat.
          gumy stejný rozhodne nemeli, Juho vezl dva zimaky v rezerve kdezto Honza tam mel slicky. Jinak souhlasim asi mel z Monte moc velký respekt

Komentář

Původně odeslal driver111 Zobrazit příspěvek
            JJ, mě se od začátku jeho výkon zdál takový nijaký. A to se jelo většinou na asfaltu, kde je jeden z nejlepších, ale jeho výkon tomu neodpovídal. Možná velký respekt z MOnte?
            Spíš už bychom asi měli přestat vykládat, že je Honza na asfaltu tak skvělý. Býval, to je pravda, ale už se na něj řada jezdců za těch pár sezon dotáhla...

Komentář

Hlavně dle mého názoru, bude mít letos největšího konkurenta v boji o titul IRC ve Fredim, nebo alespoň v těch závodech, ktrých se Fredi zůčastní. Nevím,nevím.

Komentář

A třetí do party bude Bouffier. Honza bude mít ten boj o titul letos obrovsky těžkej...

Komentář

Honzovi ten titul moc přeju , ale s Freddym to bude mít si myslím dost těžké .
                  http://forum.ewrc.cz/core/images/smi...tz/approve.gif

Komentář

No co, v nejhorším případě na konci sezony Fredy řekne že tam a tam při té a té rally jel zkratkou. Škrtne se mu 60b a je to.

Komentář

Troufnu si odvážně již dnes tvrdit,že Jenda zase letos neuspěje,holt mu tam pořád rvou silnější kapry.
                      Karle sbohem

Komentář

Článeček z bulváru:http://www.ahaonline.cz/clanek/sport...oti-breci.html
                        Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Pohodlně se vozí v autě Tak to mě dostalo

Komentář

Mě to nedostalo, já to bohužel od různých lidí slyšel už mockrát...

Komentář

co chcete od bulváru. ale jestli je to pravda tak to si teda hoši pěkně máknou
                              GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

Původně odeslal dalva Zobrazit příspěvek
                                Troufnu si odvážně již dnes tvrdit,že Jenda zase letos neuspěje,holt mu tam pořád rvou silnější kapry.
                                Nevím, zda jsou ty kapři stále silnější, ale i tak budou silní dost.
                                A nezapomeňte na Wilkse, ten i bez pomoci svých chlebodárců bude také rychlý. Možná velká škoda pro něho je, že se letos jede v IRC daleko více asfaltu.

Komentář

Working...
                                X