Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jan Kopecký

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Koukola Josef
    replied
    Honza pod dohledem policie:

https://www.sport.cz/moto/rallye/cla...#section-artcl

Zanechat komentář:

• ombre
    replied
    jj, taky mi to potom došlo

Zanechat komentář:

• Janďos
    replied
    Kluci, a kde bylo řečeno že pojedou oba 7 závodů? Započítává se šest, a tak mi nějak vychází že se nemusí potkat vůbec.

Zanechat komentář:

• ombre
    replied
    Tak myslím že je pro Honzu jasné Nemecko i Španělsko, na jednom závodě se budou muset potkat a bude to bud Turecko, RAC nebo Australie..

Zanechat komentář:

• Jirka ST
    replied
    Jak to bude ve WRC 2? Kopejda Německo jasné, Tidemand ne. A pak? Turecko v přímém souboji s Tidemandem? To by byla pěkná výzva, ale má po Veibyho destrukci ve Finsku ŠM odpovídající auto (pro Kopejdu?)? Oba ŠM v Turecku? Ročně tam Škoda prodává okolo 30 tis. aut i když výhled vzhledem k oslabování liry a podpoře domácí výroby není nijak růžový.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied
    https://www.sport.cz/moto/rallye/cla...#section-artcl

Zanechat komentář:

• Novej
    replied
    v souladu s dosavadní informační politikou škody motorsport, se jeho sestavu dozvíme nejdřív dvě minuty po tom, co bude vyvěšena startovka soutěže, na kterou se přihlásí

Zanechat komentář:

• krafi
    replied
    Ahojte, nikde se toho nemohu dopátrat, tak kde vlastně bude jezdit Lappi a kdo vlastně bude jezdit za škodovku?

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    Určitě nemá. Škodovka má tři jezdce a jen dvě pozice. Priorita bude Lappi, má šanci získat titul. Tidemand má také určitě dojednané nějaké starty a do Austrálie tým podle mě nepojede. Takže kdyby Kopecký jel Korsiku a Katalánsko, bylo by to myslím maximum.

Zanechat komentář:

• Spik
    replied
    To mě taky napadlo, ale to by musel jet do Austrálie a to se mi nezdá. Jedině by využil služeb MRF...

Zanechat komentář:

• gregory
    replied
    jelikož může Honza ve WRC2 ještě 4x bodovat, má tak starty na zbývajících podnicích MS téměř jisté

Zanechat komentář:

• Poky
    replied
    Podle toho, co jsem zaslechl v servisu, tak Škoda Příbram neplánuje.

Zanechat komentář:

• JaraKl
    replied
    Povinnostní mise splněna,co bude dál?
    Za odměnu Korsika,nebo uvidíme Honzu i v Příbrami?
    Jaké jsou plány pro zbytek roku,pojede ještě něco ve světě?

Zanechat komentář:

• ElKubin
    replied
    Re: Jan Kopecký

To je jasné, ale myslím, že tahle APRC zkušenost je něco nového po těch dlouhých letech v Evropě.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied
    Re: Jan Kopecký

Tak on určitě zúročí veškeré zkušenosti ze své závodnické kariéry a je asi velkým přínosem pro vývoj R5.

Zanechat komentář:

Working...
X