Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jan Kopecký

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Jan Kopecký

"To je sakra drahej test!!!"

Ale daleko a beze svědků.
    http://czech.rallyfans.info

Komentář

Z http://www.rallye-magazin.de/index.p...view=news_list

Titulek: Překvapení v Mexiku, Kopecký ve Fiatu
      Anotace: Překvapení v Rallye Mexiko. Jan Kopecky nastoupí do třetího podniku mistrovství světa s Fiatem Punto S2K

a dále mj.: Jako jediný jezdec s S2K nastoupí Jan Kopecky. Čech pro začátek mění značku a začíná sezonu s Puntem. Později má „Honza“ startovat také v IRC, ale s Peugeotem 207. Ve druhé polovině roku plánuje starty s novou Fabií, která by mohla být na podzim dodána prvním zákazníkům

Zdá se, že Agnus maká :-). Nebo Melíšek :-). Nebo sama Škoda?

Komentář

Původně odeslal betonovy pes Zobrazit příspěvek
        Za nejrychlejšího na asfaltu ve světě ho považuješ asi jenom ty.
        Já tam viděl napsáno "jednoho z nejlepších"... tím mohl myslet třeba TOP5 na asfaltu... a tam bych si ho docela dokázal představit.

Komentář

Jinak teda musím říct, že zpráva o Mexiku s Fiatem je pro mně dost překvapení. Čekal jsem kde co, ale toto ne. Jenom uvažuju, co je k tomu vede. Pokud chtěli závodit před startem IRC, jestli by neměli i z hlediska propagace lepší třeba Monte... nevím.

Komentář

Původně odeslal Josef Novotný Zobrazit příspěvek
            Pokud Honza chce zpět do MS a pokud, jak tu někdo poznamenal je S2K volba pro budoucnost v MS, tak by Honza měl jezdit ještě vložené šotoliny nad rámec IRC. Pokud to kalendář a finance dovolí např. Polsko, Řecko, Wales a pod.
            Tomu říkám rychlá reakce. Pak, že CRTi nejdou fanouškům na ruku. Tak teď ještě tu tiskovou zprávu!

Komentář

Peugeot 207 S2000 u Kopeckých je, ale bude se šetřit asi na asfalty. Většina šotolin, potažmo v zámoří, se pojede s půjčeným vozem, tentokrát je to Punto. Poslat lodí Peugeota do Mexika by znamenalo ho mít dva měsíce na moři.

Komentář

Takže těch šotolin bude více? = problém s financema není? Nebo se jedná o Rusko a Turecko v rámci IRC?

Komentář

Původně odeslal betonovy pes Zobrazit příspěvek
                  Za nejrychlejšího na asfaltu ve světě ho považuješ asi jenom ty.
                  Pejsku,pejsku,promni si očíčka a přečti si to ještě jednou a pak teprve štěkej.

Komentář

Shacki když toho tolik víš, tak nám napiš nějaký ofiko článek o jejich letošním programu :-), protože oni jaksi mlčí a mlží :-(

Komentář

Myslím že nám toho Shacki říká víc než musí (kdyby byl ,,lakomej" tak nám nemusí řikat nic),na oznámení letošního programu si chtě nechtě musíme počkat až vyjde nějaká TZ od CRT :-)
                      Honza Šnábl
                      www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Koukám, že zvěst o střídání Peugeotu a Fiatu (případně Mitsubishi) se potvrdila Na startu v Mexiku nevidím nic nelogického, byť jsem ho nečekal. Je potřeba trénovat do budoucna. Přeju hodně štěstí!

-mira-: Ne, šlo o Barumku...

Komentář

Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
                          Peugeot 207 S2000 u Kopeckých je, ale bude se šetřit asi na asfalty. Většina šotolin, potažmo v zámoří, se pojede s půjčeným vozem, tentokrát je to Punto. Poslat lodí Peugeota do Mexika by znamenalo ho mít dva měsíce na moři.
                          A ten FIAT v Mexiku spadne z nebe.Ten se tam musí dopravit také.

Komentář

Původně odeslal vakuz Zobrazit příspěvek
                            Pejsku,pejsku,promni si očíčka a přečti si to ještě jednou a pak teprve štěkej.
                            Možná i ty.

Komentář

Vzhledem k tomu, že ten Fiat není CRT ale je pronajatý, tak je úplně jedno, jak dlouho tam pojede. To trápí leda tak majitele, že ho nebude moc použít jinde, to si ale určitě náležitě ocenil v ceně za pronájem. To je hodně podstatný rozdíl proti vlastnímu autu.

Komentář

Hoši, já toho také moc nevím, i pro mně je start v Mexiku překvapením. Věděl jsem, že chce něco jet na rozehřátí, ale mluvilo se dřív spíše o Švédsku. Jinak první závod IRC v Turecku by měl normálně jet.

Komentář

Working...
                                X