Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jan Kopecký

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Jan Kopecký

To je dobrý, to začnu používat

Komentář

576124_2540708616146_1806613140_1399398_666422952_n.jpg
      Nevím z kterých dob tohle auto pochází ale foto pořízeno v Mladé Boleslavi v Muzeum

Komentář

Tipoval bych tak rok 94-96? v té době jezdil Josef Kopecký okruhy za fabriku.
        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

J. Kopecký není Jan ale Josef... Je to jeho táta...

Komentář

F.E.:četl jsi vůbec příspěvek před tvojim?Od Novej?Ale jsme rádi že jsi nám to osvětlil
            Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

To je okruhové zkušební fávo s českým motorem 1600 OHC,který se měl vyrábět a montovat do seriových aut, s nástupem VW byl projekt tohoto motoru odložen na věčné časy....

Komentář

hujer: ty zas koukni na čas kdy to psal, minutu po Novym to asi ještě netušil, že to tam je
                eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Vrátníček: Chlape, ty mě donutíš vyrazit do muzea na výzvědy. VW ke Škodům přišel v roce 91 a já měl za to, že to auto je o cca. pět let starší... Ale ten motor byl super, což potvrdí třeba Petr Bartášek, kterej s tím vyhrával ME v autokrosu a myslím, že nebyl sám, kdo to jel, než motory došly...
                  PS: Tím se ale dostáváme od Kopeckých dál, tak abychom neskončili v drbech

Spik: Máš recht, asi jsme to oba napsali současně, tak snad jen doplním, že tatík Kopecký v tý době a v době předcházející vodil auta úspěšně do kopců (jak jinak s takovým příjmením).Šlo o maličkého swifta i o cosíka, se kterým byl mistrem Evropy. Pak byl se SuperTurismem k vidění na okruzích (snad i titul byl?) ale mě dokonale dostal tím, že když v Mostě sundal soupeře (už nevím, kdo to byl) a zjistil, že ten dál nepokračuje, tak sám zajel z prvního fleku do boxů a se slovy, že takový vítězství by ho netěšilo, odstoupil. V takovýhle atmosféře vyrůstal tenkrát mladej Honzík. A to nemluvím o nejstarším Kopeckém, Josefově otci, to byl taky formát.
                  Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Tak to je opravdu charakter

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
                      ...ale mě dokonale dostal tím, že když v Mostě sundal soupeře (už nevím, kdo to byl) a zjistil, že ten dál nepokračuje, tak sám zajel z prvního fleku do boxů a se slovy, že takový vítězství by ho netěšilo, odstoupil...
                      http://sport.idnes.cz/kopeckeho-fair...c=2000M212S08J

Komentář

Novej: No, teď jsem znejistěn,možná je tohle auto původně pro Veedol Cup, co se jezdil v Německu a to snad mělo ještě motor 1500 OHV,to "české" bylo v jiné barevné kombinaci,myslím červeno-modré,každopádně kouknu zítra do archívu, tam mám obě i s fotkami motorů, tak bude jasno.
                        Jinak ale jedno auto Josefa Kopeckého mám já, je to jeho bývalý kopcový favorit sk.N,se kterým závodil myslím v roce 1988 a byl s ním přeborník či mistr ČR.

Komentář

Pánové , o tomto jsem nevěděl , protože nemám takový přehled . Byl to opravdu super gesto , které se už dnes asi nemůže stát .
                          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Pepo, takový gesto může bejt dycinky. Podívej třeba teď na Běhálka a Kopáčka. Neboj, karakteři sou v každej, i tej nehnusnější době! ;-)
                            Vrátníček, do muzea vyrazím místo Šumavy o víkendu a dám vědít...

Komentář

Milane , tomu věřím ale myslím si , že dnes je tošičku jiná doba . Především v ní hrají velkou roli peníze , a to dělá tu dobu jinou . Třeba se pletu a máš pravdu s tím Běhálkem a Kopáčkem .
                              Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Ušetřim ti cestu, víc tam toho asi stejně neuvidíš . I když ještě je ta m panel s popiskama, ten bohužel vyfocenej nemám.

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
                                Pepo, takový gesto může bejt dycinky. Podívej třeba teď na Běhálka a Kopáčka. Neboj, karakteři sou v každej, i tej nehnusnější době! ;-)
                                Vrátníček, do muzea vyrazím místo Šumavy o víkendu a dám vědít...
                                Přiložené soubory
                                FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Working...
                                X