Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jan Kopecký

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Jan Kopecký

Novej ,alesk: Je v tom trochu guláš,mohu čerpat pouze z dobového tisku a mých chabých vzpomínek z jednoho závodu na brn.okruhu a tak tedy jedno auto v těchto barvách startovalo v roce snad 1989 ve Veedol cupu v NSR za podpory Semex/písmeno t tam fakt nechybí...:-)/ s posádkou Willy Obermann a Petr Samohýl s motorem OHV o obsahu 1471/77x79/,ale ! s 5x uloženou klikou,výkon 99kW-108kW.Na podzim 1990 nachystán další vůz/vozy?/ s výraznějšími úpravami po stránce aerodynamiky-vzadu křídlo ve spolupráci s VVÚ ,ale původně v bílo-modro-červené kombinaci ještě s motorem OHV,posádka S.Kvaizar-W.obermann,aby pro rok 1992 byl zamontován motor český 1600 OHC s výkonem 123kW původně s Webery/ zdroje článkySM a Mot.souč./.
    O závodním nasazení v tomto provedení a v této barevné kombinaci a s motorem OHC nic nevím,musí to nějak osvětlit pamětníci z AZNP.

Komentář

trošku OT: jsem z Boleslavi a pokuď dobře vidim tak ty fotky jsou z depozitáře a ne z muzea
      jinak muzeum Škoda je zavřené - rekonstrukce

Komentář

No a díky Ludvovi mám volnej víkend :-D Ale něco víc zjistit zkusím,,,
        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

tohle třeba taky pomůže: http://www.skodamedia.cz/products/skoda-favorit-1600h/ http://www.youtube.com/watch?v=ZfiwW_FKNV4

Komentář

Původně odeslal Ludva Zobrazit příspěvek
            trošku OT: jsem z Boleslavi a pokuď dobře vidim tak ty fotky jsou z depozitáře a ne z muzea
            jinak muzeum Škoda je zavřené - rekonstrukce
            No právě, do muzea se teď nedá dostat (to mě docela naštvalo nevidět to, proč tam jedu), ale zato pouštěj do toho depozitáře, kam prej jindy neni přístup a tam to právě je i s některými koncepty a veterány.
            eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
              No a díky Ludvovi mám volnej víkend :-D Ale něco víc zjistit zkusím,,,
              Když máš volnej víkend , tak vyraž na Šumavu .

Komentář

Tak pokud by Novej vyrazil na Šumavu , tak to by asi byla revoluce . Jedině by ho zlákalo setkání se Starým psem a Internet kavárnou . Myslím si , že si zábavu najde v Bolce .
                Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

No, jsme už sice na cestě do drbů, ale volnej víkend mám právě proto, že na Šumavu nejedu Pepo, budeš se divit, ale k té "revoluci" málem došlo. Bylo to blízko a čoklík s kavárníkem v tom prsty ani neměli.
                  Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

holt příště
                    Jak si budete přát platit ? Převodem, hotově nebo krabicí ?

Komentář

Překvapivý stav žebříčku rally pilotů ke dni 25.4.2012 ... Kopejda na čele daleko před Loebem a ostatními "ufony" :-O
                      http://www.worldrallyranking.com/ran...&Tipo=1&Home=1

(vrkající Tony před Prstem ... hmmm zajímavé)
                      http://www.rally-cfd.wz.cz

Komentář

A co to je za statistiku? Jaká je v ní logika? Díky!

Komentář

O žebříčku se tady několikrát již diskutovalo. Nikde jsem ale nečetla systém počítání, koeficienty rally či jednotlivých mistrovství.
                          Pokud to počítají z letošních výsledků, tak pan Kopecký má letos odjeto 5 rally, z toho 4 vyhrál a jednou byl na 3. místě.
                          Tak z toho nasbíral asi dost bodů.
                          I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

Hmm asi tak nějak to bude, ale to pak nevim co Tlusťák dělá tak vysoko. Spíš mi to celý přijde, jak vytvořený z dlouhý chvíle nějakýho šílenýho matematika a nemá to vypovídající hodnotu absolutně o ničem...

Komentář

Systém bodování je tady, ne? - http://www.worldrallyranking.com/con...asp?idPagina=7
                              www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Aha, děkuji!!! Ale nějak mě to utvrdilo v dojmu, že to je tak trošku blbost ale nějakýho milovníka statistik algorytmů apod. to může třeba oslovit a nadchnout :-) Jinak sorry za OT

Komentář

Working...
                                X