Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jan Kopecký

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Jan Kopecký

Četl jsem, že tento víkend jede Jan Kopecký rally Sachsen Classic 2012 s tímto vozem:
    http://www.motor-klassik.de/bilder/s...toshow_item=57

Komentář

Na webu Śkody o tom něco píší také: http://www.skoda-auto.cz/cze/news/in...n-Classic.aspx
      Jde to rychleji, než jsem čekal.

Komentář

Tak se sveze s pěkným autem. Jsem zvědavej na to, jak si povede se zadním náhonem.
        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Sachsen Classic má rally jen v názvu. Nejde o klasickou rally jak ji známe, ale o jakousi jízdu pravidenosti. V žádném případě se zde nezávodí o sekundy. Je to "jen" prezentace veteránů převážně v běžném provozu.
          www.karno-rallymodely.cz

Komentář

Jako spolujezdec s nim jede Odra Chamila ( novinář auto 7 )
            Co-driver v MAKAIO Racing , Brzdové hadice HEL-PERFORMANCE.cz

Komentář

V zápisu ze zasedání svazu rally je v článku o finanční podpoře mimo jiné přiznána podpora na repre v MS Prokopovi a na ME Černýmu a Kopeckýmu. Znamená to snad, že Janík pojede víc než jen Janner a Barumku?

Komentář

To se snad předpokládá. Přece nebude letos sedět na zadku.
                eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

No právě. Víš to nebo to jen předpokládáš? Jinak si myslim, že s R5 bude práce až nad hlavu, takže nějaký sezení na zadku podle mě nehrozí.

Komentář

Spis nechapu, proc by clen tovarniho tymu mel dostavat nejaky prispevek ...
                    GO CZECH GO

Komentář

Takže neplatí tento článek?http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=...mistrem-evropy!

Komentář

Na San Remo pouze jako divák. Velká škoda. V Itálii to Jendovi nikdo moc nešlo. Pokud bude příští rok obhajovat titul, můžou se hodit každý km na nestandardních rz, které v okolí SR bezesporu jsou.
                        Z pohledu fabriky je snazší jet do Chorvatska, kde nemají soupeře a nejet do Itálie, kde se mohu s někým porovnat.

Komentář

Sukop, nemyslím si že máš v tom pohledu fabriky pravdu. Samozřejmě by to Kopeckému prospělo, ale mistr je získaný na základě nějaké strategie.
                          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

nevíte jak je to s titulem v ČR ? Má to Pech tzv. v poho nebo Honza bude mistr pokud vyhraje. Nemám nějak přehled o bodování.
                            Roman is rally
                            www.ivos-modely.stranky1.cz/uvodni-stranka/

Komentář

důkladný rozbor situace najdeš tady

Komentář

Původně odeslal Koukola Josef Zobrazit příspěvek
                                Sukop, nemyslím si že máš v tom pohledu fabriky pravdu. Samozřejmě by to Kopeckému prospělo, ale mistr je získaný na základě nějaké strategie.
                                Strategie továrny byla úspěšná, to ano. Nebudeme ani řešit, jak bylo těžké titul získat, když pravidelných účastníku nebylo mnoho.
                                Myslel jsem to tak, že i s ohledem na budoucnost mi nepřipadá dobré jezdit na soutěže, kde Kopecký nemá soupeře a naopak nejet do San Rema.

Komentář

Working...
                                X