Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jan Kopecký

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• https://www.sport.cz/moto/rallye/cla...ka.html#hp-sez

Komentář

• Pomáhám rádiu Rock max s rozhovory na Barumce a zde je rozhovor na závěr roku: http://www.rockmax.cz/2018/jan-kopec...jzeHrMtchHSqDo
      Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Není nenasazení Kopeckého na Monte trochu mrhání potenciálem jezdce a možnostma týmu? Doufám,že nehodlaj čekat prostě půl roku na nový auto a nic nedělat.
        Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

• Zvolená strategie továrny nestartovat na Monte může být pro Honzu velká komplikace na cestě za obhajobou titulu.
          Nestartovat jako továrna na Monte, to prostě nechápu!
          Navíc další komplikací muže být shodný termín Hustopečí a Sardinie, která Honzovi také jde, takže už bych se vůbec nedivil, kdyby o tomto víkendu jel místo WRC2 a MČR.

Komentář

• Stejný termín má také ValMez a Corsica. Továrna bude preferovat MMČR. Takže si myslím že obhajoba titulu WRC2 se nekoná.

Komentář

• Mistr světa na závěr roku: https://www.youtube.com/watch?v=gJC2...EUUhWm6sRs9TkI
              Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Původně odeslal Group B Zobrazit příspěvek
                Stejný termín má také ValMez a Corsica. Továrna bude preferovat MMČR. Takže si myslím že obhajoba titulu WRC2 se nekoná.
                Továrna by u nás samozřejmě mohla nasadit jinou posádku, která by se navíc učila na asfaltu!
                Toto bohužel opravdu na obhajobu nevypadá ☹
                Pro továrnu jasně palec dolu!

Komentář

• Ještě bych počkal.Kdy je uzávěrka přihlášek na Monte?
                  Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Přihlášky byly uzavřeny v pátek, se škodou jede Kalle. Ale nenapsali, zda za továrnu či soukromě. Jinak s polem Veiby a Ciamin

Komentář

• tuším, že někde proběhlo, že Kalle pojede privátně s autem od TGS
                      Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

• Původně odeslal Group B Zobrazit příspěvek
                        Stejný termín má také ValMez a Corsica. Továrna bude preferovat MMČR. Takže si myslím že obhajoba titulu WRC2 se nekoná.
                        Pane jo. Co tedy Honza ve světě pojede, když ne Monte a nejspíš ne Sardinii a Korsiku?

Komentář

• Tak se mě zdá, že Jenda v několika posledních rozhovorech trošičku "mlžil" a možná něco naznačoval. Poslední dobou často z jeho úst vychází věty, že se chce více věnovat rodině a vidět vyrůstat děti atd... Ano, je to normální a myslím si, že vlastně i to nejdůležitější v životě. Potud v pořádku.

Já se jen ptám zda se chystá nějaké výrazné omezení programu? Má smlouvu ještě u MB ještě pro příští rok? Dá se očekávat, že by jel jako "soukromník"? Nebo je to vše jen mé zdání a zbytečně konspirační téma?

PS: Je to jen můj pocit. Nic víc, nic méně. Ví někdo něco víc???
                          Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek
                            Tak se mě zdá, že Jenda v několika posledních rozhovorech trošičku "mlžil" a možná něco naznačoval. Poslední dobou často z jeho úst vychází věty, že se chce více věnovat rodině a vidět vyrůstat děti atd... Ano, je to normální a myslím si, že vlastně i to nejdůležitější v životě. Potud v pořádku.

Já se jen ptám zda se chystá nějaké výrazné omezení programu? Má smlouvu ještě u MB ještě pro příští rok? Dá se očekávat, že by jel jako "soukromník"? Nebo je to vše jen mé zdání a zbytečně konspirační téma?

PS: Je to jen můj pocit. Nic víc, nic méně. Ví někdo něco víc???
                            No na mě to taky působí, ze to je možná poslední sezóna...

Komentář

• Tak si přehrajte Videonovinky (nevím které) při Barum Rallye a poslechněte s ním rozhovor a bude to na vás působit přesně opačně. On možná naznačuje, že končí jako TOVÁRNÍ pilot.

Komentář

• Původně odeslal Gurun Zobrazit příspěvek
                                Tak si přehrajte Videonovinky (nevím které) při Barum Rallye a poslechněte s ním rozhovor a bude to na vás působit přesně opačně. On možná naznačuje, že končí jako TOVÁRNÍ pilot.
                                Pokud si četl co jsem psal já, tak si myslím, že v tom nebyla ani zmínka o konci kariéry, ale právě jsem hledal odpovědi na to co naznačuješ ty... Můj pocit je, že nekončí jen Kopejda v továrně, ale že je konec i továrny jako týmu... Už dlouho si vrabci štěbetaji o to, že škodovka bude fungovat primárně jako klientský program...
                                Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Working...
                                X