Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jan Kopecký

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Jan Kopecký

Tak něco přece - auto je skutečně od JM, o víkendu by ho prý měl testovat. A už mě nechte

Komentář

Nenecháme. Kde bude test? U Zlína?
      V každým případě je to pozitivní zpráva s tím Mexikem aspon je vidět že se něco kolem Kopeckého děje. CRT míří asi mooooc nahoru.

Komentář

Víc opravdu zatím nevím.

Komentář

Hmmmm, tak průmyslová špinonáž pro Škodu Motorsport se bude odehrávat na dvou frontách :-), do šroubku okopírovat P207 S2000, zajezdit si, sebrat telemetrický údaje na unifikované trati typu polygon či Bělá, pak skočit do Punta S2000, udělat to samé, převzit vychytávky z obou, postavit Fabii S2000 a paj jí se stejným pilotem prohnat po stejné trati, a hned budeme vědet, jak na tom Fábka bude, chytrý :-)

Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
          Tak něco přece - auto je skutečně od JM, o víkendu by ho prý měl testovat. A už mě nechte

Komentář

Tak to vypadá,že se CRT po odchodu F.Schovánka dala na stejnou mediální politiku jako Škoda Motorsport. Mlčet,zatloukat...
            www.jirizapletal.cz:Fotky nejen z rally

Komentář

No ono ted tiskova prohlaseni /mlceni/ CRT a Skoda motorsport budou muset jit ruku v ruce,pokud se Honza chce povozit v novem specialu S2000 z MB. Takze se v podstate nove nastolene media prezentaci ani nedivim... Otazkou zustava, jak moc dobre to pro osvetu obou tymu je.
              L3doP5most....ses si jistej???

Komentář

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
                Koukám, že zvěst o střídání Peugeotu a Fiatu (případně Mitsubishi) se potvrdila Na startu v Mexiku nevidím nic nelogického, byť jsem ho nečekal. Je potřeba trénovat do budoucna. Přeju hodně štěstí!

-mira-: Ne, šlo o Barumku...
                To Německo byla sranda
                Na Mexiku mi přijde nelogické, ta velká vdálenost=náklady. Navíc se není s kým poměřit, jelikož je zařazeno do JWRC. Potřebu trénovat do budoucna chápu, ale připadalo by mi více pochopitelné např.Portugalsko, Polsko, Sardinie, Švédsko, Finsko, Anglie...

Komentář

Původně odeslal Kiwiooo Zobrazit příspěvek
                  No ono ted tiskova prohlaseni /mlceni/ CRT a Skoda motorsport budou muset jit ruku v ruce,pokud se Honza chce povozit v novem specialu S2000 z MB. Takze se v podstate nove nastolene media prezentaci ani nedivim... Otazkou zustava, jak moc dobre to pro osvetu obou tymu je.
                  Tak a je to venku - Filip vlastně musel u CRT skončit kvůli tomu, že byl tak vstřícný k fanouškům! Dělám si samozřejmě srandu, je to vlastně spíš takovej černej humor...
                  FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                  Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Pejsek se naučil tykat
                    Původně odeslal betonovy pes Zobrazit příspěvek
                    Za nejrychlejšího na asfaltu ve světě ho považuješ asi jenom ty.
                    ... a přeci se točí!

Komentář

"Je pravda, že v Mexiku pojedeme. Víc k tomu ale momentálně říci nemohu," uvedl Kopecký. Pořadatelé soutěže totiž zveřejnili startovní listinu dříve, než členové Czech rallye týmu Kopecký počítali, a tým chce podrobnosti kolem startu oficiálně zveřejnit až v příštích dnech.

Komentář

Původně odeslal standak Zobrazit příspěvek
                        Tak a je to venku - Filip vlastně musel u CRT skončit kvůli tomu, že byl tak vstřícný k fanouškům! Dělám si samozřejmě srandu, je to vlastně spíš takovej černej humor...
                        Já bych v tom viděl kus pravdy

Komentář

Vzhledem k tomu, že v ZU Rally Mexico je jen uzávěrka přihlášek a nikoli termín jejich zveřejnění a ani na webu žádné datum není, tak bych chápal, že zveřejnění je možné kdykoli po této uzávěrce (25.1.2008 ). Ale to není moje věc a je čistě věcí CRT kdy a jestli to oznámí. Jen mi to přijde jako divná výmluva.

Komentář

Mirek-607: Moje řeč. Někdy se holt tajnůstkaření nevyplácí. Teď už jen lapou po dechu, jak se z té blamáže vylhat.
                            http://czech.rallyfans.info

Komentář

myslim ze zas takovy vylhavani to asi nebude. puvodni termin pro zverejneni startovky byl 8.unora ale uvidime co se dozvime z toho oficialniho prohlaseni

Komentář

Původně odeslal Rizek Zobrazit příspěvek
                                Mirek-607: Moje řeč. Někdy se holt tajnůstkaření nevyplácí. Teď už jen lapou po dechu, jak se z té blamáže vylhat.
                                Tvůj příspěvek je nekorektní. Nikdo se z ničeho vylhávat nepotřebuje. Termín zveřejnění startovní listiny byl organizátorem stanoven na 8.2.2008.

Komentář

Working...
                                X