Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jan Kopecký

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Jan Kopecký

Agnusi proč je takový problém, aby CRT třeba tvým prostřednictvím v pár větách oznámili, že Honza pojede v Mexiku s tím a tím autem od například JM. Já si třeba myslím to, že si Škoda nepřeje přílišné medializování (pro širší veřejnost) Honzových startů s jinou (konkurenční) značkou. Alespoň by mi to třeba přišlo logické. Naopak si dokážu představit s jakou pompou bude představen nový speciál Fabia S2000, posádka vozu Kopecký - Starý a jejich první společný start. Ale toť pouze můj názor.

Komentář

Jo, jo. Toho mlžení před sezónou už je trochu moc. Fanouškům nervy praskají a Agnus je v klídku

Komentář

Agnusi, nerad se pouštím do polemik, ale já zase považuji za nekorektní, abychom se dozvídali o Honzových plánech z německého webu. Z tvého příspěvku jsem nabyl přesvědčení, že CRT pravděpodobně plánovalo informovat buď 8. 2. nebo těsně před. Ale proč? Jaký byl důvod čekat až na toto datum? Dostanu pravdivou odpověď?
        http://czech.rallyfans.info

Komentář

komunikace je veci CRT, pokud mel poradatel zverejnit startovku 8.2. a dnes 5.2. je na svete tak je asi nekde chyba ale urcite ne u CRT. Cekam ze se CRT v nejblizsich dnech vyjadri.

Celkove vzato, vime ze Jan pojede Mexiko s Puntem a jsou planovany starty s 207. To podstatne vsichni vime takze jestli CRT neco oznami 5.2. nebo o tyden pozdej je myslim uplne jedno.
          kdyby neco, tak nic...

Komentář

Původně odeslal Rizek Zobrazit příspěvek
            Mirek-607: Moje řeč. Někdy se holt tajnůstkaření nevyplácí. Teď už jen lapou po dechu, jak se z té blamáže vylhat.
            Jaka blamaz z ceho by se meli vylhat? opravdu nechapu co tim chtel autor rict
            kdyby neco, tak nic...

Komentář

Původně odeslal agnus Zobrazit příspěvek
              Tvůj příspěvek je nekorektní. Nikdo se z ničeho vylhávat nepotřebuje. Termín zveřejnění startovní listiny byl organizátorem stanoven na 8.2.2008.
              Takže asi podraz od "organizátora". Nechtělo by to alespoň malou trošku soudnosti?

Komentář

Nepsal jsem o podrazu. Jen jsem upřesňoval to, že nikdo se nepotřebuje nikomu se vylhávat. Vše má nějaké důvody, takže i termín oznámení startu v Mexiku. TZ se nestihla připravit před zveřejněním startovní listiny ( oficiálně 8.2.2008 ). Za to se omlouvám. Přijde mi však velmi nekorektní napadat tým ze snahy se vylhat nebo psát o podrazech. Stačí?

Komentář

Agnusi, takže máme to chápat tak, že nějaké vyjádření v nejbližších dnech bude?

Komentář

Co se týče mě, moje rýpnutí si nežádalo žádného vysvětlení ani zdůvodnění; já to nijak neprožívám. Spíš se bavím.
                    Místo tří vět o tom co se děje, které by si věrní fandové týmu určitě zasloužili, přemýšlíte týden nad každým slovíčkem, ladíte termíny se zatměním Měsíce... kam se hrabe Pentagon.

Komentář

• Re: Jan Kopecký

Souhlas.

Komentář

Pánové já nevím proč se do nich pořád tak navážíte. Teď chcete po někom, pokud možno co nejdříve, plány na celý rok dopředu. Až tu info dostanete, a ona asi nebude tak moc jiná oproti tomu co se tu šušká, tak budete chtít co? Jste strašně zmlsaní médiem, které se jmenuje internet a nevydržíte ani čekat na TZ. Ve finále jenom někoho můžete třeba zprudit tak moc, že raději bude své tiskovky dávat přednostně třeba právě do zmiňovaného německa.
                        http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Virtuální TZ CRT z 31. ledna 2008

Nově složená posádka Kopecký-Starý se zúčastní soutěže WRC v Mexiku s vozem Fiat Punto v kategorii S2K. Účast v této soutěži je součástí dlouhodobého plánu rozvoje posádky i celého CRT. Po ukončení nasazování vozu Škoda Fabia WRC považuje team CRT za důležité zůstat v kontaktu s prostředím WRC a to i cestou příležitostných startů zvláště v soutěžích resp. na površích, ve kterých je nadále nutné sbírat zkušenosti. CRT se v letošním roce rovněž zůčastní seriálu IRC resp. jeho vybraných soutěží. Podrobnosti této účasti budou zveřejněny po definitivním potvrzení programu. Hlavním cílem CRT zůstává dlouhodobá spolupráce se společností Škoda na jejím programu S2K k čemuž jistě přispějí zkušenosti získané teamem na letošních soutěžích a s různými vozy.

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
                            Pejsek se naučil tykat
                            V nedávné době jsem tady byl poučen že na tomto "hnojišti" si jsou všichni rovni,tak jsem se poučil a také budu všechny oslovovat ty!!!

Komentář

Pelikane, píšeš tady o nedočkavosti, ale mám pocit, že za toto si Kopečtí můžou tak trochu sami. Poslední roky poskytovali fanouškům velice nadstandartní servis a my jsme si na to rádi zvykli. Najednou dost výrazná změna, tak se nediv, že se to spoustě lidí nelíbí. Tu laťku si nastavili sami. Třeba informací od Maliny se nikdo tak zuřivě nedožaduje, protože všichni víme, že on na to tak trochu dlabe.

Komentář

Někdo z vás to závodění tady Kopeckému platí,že se tak strašně pohoršujete nad tím jak si to vůbec dovolil vám start v Mexiku neoznámit?Přestaňte tu už konečně fňukat a buďte rádi že vůbec něco a s něčím pojede.

Komentář

Working...
                                X