Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Vláďa Krejčíř

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Vláďa Krejčíř

Však počkejte, oni Vám všem spadnou pusinky až na zem,po Vyškovské soutěži. Nebudete se stačit divit! Vláďo ale šetři je, ať ten výprask není zase až tak veliký,nehledě na to, že reklama sponzorů musí být vidět-jak je to jedna šmouha /při té rychlosti/, mohlo by to mít špatný marketingový dopad.
    GOGO Vláďa GOGO

Komentář

Podle toho videa co jsem tady na eWRC měl možnost shlédnout,to stím výpraskem nebude nijak divoké.A sponzoři se také obávat o to jestli budou vidět nemusí,vzhledem k častému couvání budou vidět až až.

Komentář

Ty jsi ale zlý pejsek! Tak musím svůj příspěvek opravit. ...oni Vám všem spadnou pusinky /a některým i morda / až na zem....

Komentář

Aby neupadla pusinka i Vláďíkovi!!! Pokud mu teda neupadne něco jiného,nebo nenastane porucha karoserie.

Komentář

Vláďa říkal,že auto i on zapracují na sobě, takže se můžou dít věci!!!! A porucha karoserie se přihodí občas všem... Neee?

Komentář

Reknu vám jedno dělate tady z toho akorat frašku.
              odmitam uz toto dal čist a jakkoli na to reagovat.
              Mozná mam dnes blbou náladu nebo cokoli jiného.
              1) Jen jednou jsem si v zavode couvl a to bylo loni na Krkonošské rally a v momente když jsme jeli ze Standou pres 3 horizonty a za tim poslednim byla P 5 aa on mi ji přečetl pozdě tak jsem to vzal rovně do pole mezi stromy.
              2) Nevim komu budu natrhávat ***** nebo cokoli jiného.. v každem připadě se nehodlám zabit. V závodním aute budu sedět po roce zase, jedu nového spolujezdce atd. takže než vyhrát jednu RZ budu rád když dojedem do Cíle Rally protože to bude 3 start s tímto autem a rad bych tu smůlu prolomil. To že se s Ládesem stengrujem je díky tomu že vím o koho se jedná a relativně dobře se známe a ve vyškově jsme jeli proti sobe.
              3) Nevim kdo je Orchidea ale v ramci tohoto uz to krapet přehaní. Podpora je hezká vec ale nic se nemá přehánět. a Já v tuto chvili opravdu bych byl radsi abych nemusel nikomu nic dokazovat. viz bod 2.

Díky za pochopení
              Když uz mně tak propíráte
              Vlada K.

Komentář

Něco jiného mi píšeš na mail, a potom něco jiného prezentuješ zde na fóru. Takže ať se Ti v sezóně daří a dále už sem psát nebudu. Howgh.

Komentář

Krásné vyústění diskuze,taky vám oběma přeji hodně štěstí a vřelý vztah!!!

Komentář

koncim tuto diskuzi. orchidea nevim kdo je.
                    tem řecem tady vubec nerozumim.
                    Email jsem psal s dotazem kdo je Orchidea a že ji dekuji za podporu

Komentář

Cone jezdi jak umíš a já se rád na Tvé pěkné auto vždy podívám i když by to třeba nebyla bedna.
                      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Vláďovi budu určitě fandit stejně jako jeho soupeřům a možná i víc, ale nejvíc stejně fandím Orchidee...
                        ML

Komentář

Ne každý jezdec dokáže střízlivě odmítnout nekritické popohánění, do nebe vynášení svých fanoušků a nepodlehnout jejich poplácávání. Con má můj respekt.
                          ... a přeci se točí!

Komentář

Marecovi: Jé, děkuji!!! Mám teď kvůli tomu na okamžit rudý make up.
                            Dřevěné srnce: Já myslela, že budou tito závodníci z hloubi startovního pole rádi za nějaké povzbuzení a vytvoření pořádné atmosféry k závodění. Když o to nestojí, vnucovat se nebudeme. Ale hulvátské maily jsem za to dostat teda nemusela. Člověk má dobrý úmysl a ještě je za něj náležitě odměněn. Život jde dál, ne?
                            Naposledy upraveno Orchidea; 06-03-08, 08:03.

Komentář

ode mne hulvatský Email?
                              Orchideo ja opravdu netusim kdo jsi. Podekoval jsme ti za podporu. Ale opravdu rozumna podpora. To kam se to tady zvrhlo opravdu uz bylo velke přehánění. A hlavně je to hodně svazující. Klidně na konci sezony se můžeme bavit o tom zda jsme je prohnali.
                              Ale vsechny vas zvu v tom vyskově a můžeme v servisu před závodem udelat klobasky a pokecat.

Komentář

Dámy a pánové zustali mi tu loňské karty.. cca 100 ks. 2 motivy.. je to když jsme jel s Martinem Neoralem, pokud máte zájem poslete mi Email s adresou a mohu vám je zaslat podepsane.
                                VK

Komentář

Working...
                                X