Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Vláďa Krejčíř

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Vláďa Krejčíř

2Hallo @ Con : Já myslel, že nějaká exotika a ona to pěkná rozesmátá bloncka???

Komentář

Vláďo, ať se Ti daří.
      PS: Ta kombineza byla zvyklá vyhrávat.

Komentář

2: Con; dotaz - kolik km ujede Tvé auto při věnované péči od poruchy k poruše?

Komentář

:-) uz sem to pocital ale je to okolo 50km ostrých. zatim nikdy nebyla opakovana závada. vždy neco jiného. něco co by člověk "nečekal" ale asi je to o tom aby clovek se zameril na veci na které si dávat pozor které kontrolovat velmi dusledne při každé příležitosti. Pomalu si říkam že kdybych postavil nové auto tak to asi bude lepší. No v tuto chvili zkusime všechny veci postupně vyměnit za nové a uvidíme.

Komentář

Ahoj chci se zeptat nenašel by se nekdo od Olomouce 3umperk kdo by pomohl s tiskovkami atd?
            díky všem. Vlada

Komentář

Tak to se leda přestěhovat
              www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

tak dobře nemusí byt od olomouce. ale aby mi proste trochu pomohl :-) OK? :-) kdyby byl od Olomouce mohl by byt primo s namav kontaktu.

Komentář

Con: poslal jsem ti SZ

Komentář

Jezdí ještě? Jestli ne tak je to škoda, ale nějak ho poslední dobou neregistruju.

Komentář

Working...
                    X