Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jari-Matti Latvala

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Jari-Matti Latvala

Myslim si, ze si zaslouzi mit sve tema. Vypada to, ze bychom mohli mit v brzke dobe noveho svetoveho sampiona. Jari dokazuje, ze je skvelym pilotem a posledni dobou z neho urcite i Hurvajz zacina byt cim dal vic nervoznejsi. Letos na Seba mit zrejme nebude, na asfaltu mu stihat nebude, ale na sotolu by obcas mohl. predevsim vsak pristi rok ho tipuji hodne vysoko! Ve Svedsku, kde jsem ho videl jel paradne a navic si na nic nehraje. Vecne usmevavy Fin

Re: Jari-Matti Latvala

latvala se mi začíná líbit...už jen časy na mexiku mě dost překvapili...snad to není jen slavný nástup a pak už nic...držím palce
    "Když se ti zdá že máš všechno pod kontrolou, jedeš prostě moc pomalu" - Mario Andretti

Komentář

Já mu věřím, v Argentině jsem ho dal do tipovačky na první místo

Komentář

Tak v tom případě, jsme už dva!

Komentář

Jari se jasně ukazuje jako mimořádný talent a již nyní je jasné,že Hirvo na něj mít nebude.Jestli Hirvo nevyhraje letos titul,tak se obávám,že příští rok již nedostane šanci.

Komentář

jj, Jari je talent a když se Hirvonen pasoval do týmové 1ky a byl i médii na tuto pozici pasován, tak mě překvapil výrok ve švédsku od Malcolma, že Jariho výsledky nebude svazovat týmovou taktikou, což znamená, že JM dostal volnou ruku a ke konci letošního seriálu může dojít i k tomu, že Hurvajz bude mít míň bodů a pojede se na JM. Určitě bych mu to přál. Takže držím palce, protože Hurvínek měl moc velkou pusu a narostli mu mezi sezonama křidýlka, které postupně Jari přistřihává. A vůbec je to dobré pro celý šampionát.
            4x4 forever

Komentář

Chlapci nebuďte tak hrr. Nepopírám Jariho talent, ale jedna vlaštovka jaro nedělá a zajíci se sčítají až po honu.
              http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Tady se ale nejedná asi jen o jednu vlaštovku - ze 3 soutěží 2x na bedně... Dost to připomíná loňskou F1 (fuj, to je ale ošklivé spojení ), jsem zvědavej na reakce Hurvajze - ale myslím, že není tak namyšlený jako Alonso.
                FANS OSEK !!!

Komentář

Původně odeslal lys Zobrazit příspěvek
                  .... Takže držím palce, protože Hurvínek měl moc velkou pusu a narostli mu mezi sezonama křidýlka, které postupně Jari přistřihává....
                  Mě se líbí, jak z Hurvajze děláš velkohubýho. Přitom veškerá vyjádření, která jsem já četl a zřejmě ty taky, jsou silně opatrná a o velkohubosti nemůže být řeč.

MH: "Cítím, že už mám dost zkušeností a také máme dobrý tým. Jsem připraven výzvu přijmout. Každý ale za poslední čtyři sezóny viděl, jak těžké je Seba porazit. Těším se ale na to a pokud budu mít perfektní sezónu, mám šanci. Vyžaduje to ale maximální výkon na každé soutěži. Bude to těžké, ale pokusím se o to."

To, že Shacki tomu článku dal (přeložil) poněkud bulvárnější název "Mikko Hirvonen: Loeba mohu příští rok porazit" neznamená, že to tak řekl!!!
                  Velkohubý pak byly hlavně komentáře věčných šťouralů a domýšlečů pod článkem.

Komentář

O tom, že Jari vyspěl ve špičkového jezdce žádná.V tomto srovnání,mám pocit, že Mikovi to trvalo déle.Ale zase bych neřekl, že Mika nějak výrazně zastiňuje.Pokud by jeho "nadvláda" byla trvalá(alespoň polovina závodů MS v kuse),tak pak by se mohlo říct že mu Miko nestíhá.Ale zatím bych Hurvajzovi kvality nijak nesnižoval.Pro mne je to pořád budoucí mistr světa.U Fordu můžou být rádi,že mají tak špičkovou a vyrovnanou dvojici.

Komentář

Původně odeslal Rajle Zobrazit příspěvek
                      Mě se líbí, jak z Hurvajze děláš velkohubýho. Přitom veškerá vyjádření, která jsem já četl a zřejmě ty taky, jsou silně opatrná a o velkohubosti nemůže být řeč.
                      No v podstatě máš pravdu, procházel jsem stareé články a zas tak zásadní slova o tom, že bude porážet Loeba tam nepadly. Nicméně si myslím, že JM je už stejně rychlý jako Hurvajz a uvidíme co nás ještě letos čeká.
                      4x4 forever

Komentář

Poté co jsem Latvalu viděl v Řecku říkám, že ten kluk bude tím, kdo sesadí Loeba z trůnu. A viděl bych to už příští rok

Komentář

Ano Haralde, souhlasím. Ač to běžně nedělám, možná bych na to vsadil i nějakou kačku

Komentář

Tady se musim pripojit.
                            Latvala je budouci mistr sveta, ne letos ale pristi rok bude hodne rychly.

Staci poslouchat jak se o nem vyjadruje Loeb - vzdycky rika, ze Jarri je velmi rychly a bere jej jako velkeho soupere pro dalsi roky
                            kdyby neco, tak nic...

Komentář

Taky bych řekl, že se z ufouna stává člověk. Ale nedokážu říct, nakolik za to může menší snaha Citroenu (finance) čelit stádu Fordů.

Komentář

Working...
                              X