Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Martin Semerád

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Martin Semerád

Martin má za sebou první soutěž s EVO 9. Chystá se na Kopnou a podle vyjádření Pepy Semeráda by měl letos odjet dvě šotoliny v zahraničí viz rozhovor http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=8907 Jak se vám líbil Martin na Bohemce?
    MravenecZ

Re: Martin Semerád

Na bohemce sem sice nebyl,ale líbí se mi kam to vše směřuje.
    Ozývají se hlasy že Evo 9 je na něj moc apod.Nevím...ve světě vládnou a vládnout budou čtyřkolky, osobně to vidím jako velmi logické.Mě se to strašně zamlouvá,i tím přístupem k šotolině.Pepa chápe o čem to dnes je.Proto Martinovi fandím.

Komentář

Mě se jeho průjezdy líbily. Konečně někdo kdo tahá častěji za ručku. )

Komentář

Jo jel hezky šlomuto pěkně sem tam křížovka ale on se vyjezdí

Komentář

Myslím, že by měl jezdit levněji a každou sobotu. Některý věci si potřebuje dostat pod kůži. (Vlastně všechny). Ale dobrý, hozen do vody, plave.
          Naposledy upraveno Josef Novotný; 08-07-08, 19:56.

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
            Martin má za sebou první soutěž s EVO 9. Chystá se na Kopnou a podle vyjádření Pepy Semeráda by měl letos odjet dvě šotoliny v zahraničí viz rozhovor http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=8907 Jak se vám líbil Martin na Bohemce?
            Dobrý nápad s tou šotolinou, jen aby se jeho talent nerozpliznul jako u Riečici... měl by jezdit pravidelně i nějaký šampionát, aby si zvykal i na taktiku.
            ML

Komentář

V každém případě se v atraktivnosti průjezdů potatil Má skvělé zázemí, jestli má i talent, se postupně ukáže.

Komentář

Původně odeslal Marec Zobrazit příspěvek
                Dobrý nápad s tou šotolinou, jen aby se jeho talent nerozpliznul jako u Riečici... měl by jezdit pravidelně i nějaký šampionát, aby si zvykal i na taktiku.
                Riečica.Může mi někdo prosím přiblížit o koho jde?V rally se dočtu věci typu "slovenský talent Riečica" což mi to fakt osvětlí

Komentář

Věnoval se Martin vůbec nějakému motorsportu v minulosti? Před Bohemkou jsem o něm vůbec nikdy neslyšel a nečetl

Komentář

Loni jezdil juniory s polem N1 , jestli jezdil něco předtím, to opravdu nevím, ale MravenecZ to určitš bude vědět.
                    FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Od té své první rány v jeho snad prvním závodě v Kramolíně ušel už dlouhou cestu. Má talent ještě o něm určitě uslyšíme.

Komentář

No vidíš, na to jsem úplně zapomněl! Kolik ujel km? 4 nebo 5? Než dojel na návec do Maňovic a bim ho!
                        Mj. tehdy pamatuju, jak jsem četl, že se staršímu Semerádovi moc líbilo a že přijedou znova. Nepřijeli a mladej už asi nepřijede (jiná sféra zájmu), takže počkáme zase na vnuka...

Komentář

Co vím já, tak Martin odjel 2 amatérské závody s Felicií, při jednom z nich ho dokonce navigoval táta, ale ani jednomu z nich se to nelíbilo Pak jel předloni v Kramolíně s Polem, což popisuje Maevad a poté už následovala skorocelá sezóna 2007 v rallysprintech s Polem N1 v poháru mládeže, kterou ukončili až v Jeseníkách poté, co do jejich auta na přejezdu mezi RZ vletěl nějaký ožrala s BWM. Kluci (hlavně Bohouš Ceplecha) si z toho odnesli pár šrámů a několika měsíční léčení. Sezona 2008 se opět nesla ve znamení startů s Polem N1 až do dovršení 18 let a získání "dospělého" řidičského průkazu. Tím pádem mohl Martin přestoupit do "dospělého" auta. Má za sebou tedy necelé dvě sezony ve sprintech. Málem bych zapomněl na několik absolvovaných závodů MČR na okruzích s Fordem Fiesta.

To maevad: V záloze je ještě jeden Semerád junior, kterému je teď něco kolem 6 let. Takže v klidu, Semerád junior se ještě na Rally cupu ukázat může.
                          MravenecZ

Komentář

Martin taky jel minimálně jednou na slalomu v Milovicích se seriovym puntem
                            Honza Šnábl
                            www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
                              To maevad: V záloze je ještě jeden Semerád junior, kterému je teď něco kolem 6 let. Takže v klidu, Semerád junior se ještě na Rallye cupu ukázat může.
                              Čím víc Semerád, tím víc rally!

Komentář

Working...
                              X