Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Standa Viktora (senior)

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Standa Viktora (senior)

Tak to je dobrá zpráva.Jen tak dál pán ředitel

Komentář

Staniku hezky dodržuj pokyny doktorů ať si můžeme zajít na pivko až přijedu do blatný.
      Ještě že tu nejsem a ani nebudu.

Komentář

Ahojky Milane.Ještě jezdíš na Třebíč?
        Ještě že tu nejsem a ani nebudu.

Komentář

Pan Standa starší byl spatřen v Třebíči a mašíroval jako sokol Prostě Trabanty a jejich piloti nereznou. Gratuluju.

Komentář

Můžu potvrdit Stáňovu pooperačí premiéru na závodech v Třebíči.Ovšem jestli mašíroval jako sokol,tak měl zatažený břicho a blízko musely bejt mladý holky(tak okolo 60). Za rohem zase vydechl a byl z něj sokol postřelenej.

Komentář

jj, cpal se v Atomu jak zamlada a těm holkám bylo tak 40.

Komentář

no jinak zve všechny na trabanty poslední víkend srpna do Vrbna, že si to tam s náma vyřeší jednou pro vždy

Komentář

To znamená poslední víkend = 29-30 a mohu se tam taky zajet podívat (aby tam Standa nebyl sám , s tou umělou kýčlí ) ?
                  Karel

Komentář

Přijeď.Každá živá fosílie je vítaná.A opatrně těma kyčlema,ať vám nezreznou nebo ať do vás neřízne blesk.

Komentář

Nazdar rejpalové .
                      Ano první krůčky samořejmě směřovali na RALLYE a ta byla v Třebíči . Chtěl jsem dát kytičku ke stromu kde bourali Levora - Třebínová kteří u nás v Blatný trávili dost času od malička hlavně Pavla , pak mám v Třebíči kamaráda Koubečka bývalého mého mechanika a samořejmě se podívat a pokecat s klukama . Doma už je mi hodně smutno . Doufám , že mi bude už lépe na Příbram a vyrazím se podívat na závody pokud mi nechají u syna v servisu který jede rallye , tak si tam dám počítač a budu fandit a držet klukům palce Šašek - Viktora třída A5 , posledný dva roky z prvního nebo druhého místa odstoupili na závadu karoserie. . Situace se mnou se každým dnem lepší už začínám chodit bez berlý. Jinak všechny zvu na MEZINÁRODNÍ sraz TRABANTŮ DO Vrbna u Blatný dne 28-30. 8. 2009 vše na adrese www.vzmotorsport.zde.cz který pořádáme s Radkem Zajícem a partou nadšenců z řad bývalých závodníků kteří jsou jako pořadatelé. Vloni asi 140 trabantů z několika zemí . . Pepíčku tebe velice rád uvidím u nás . Chtěl jsem jec na Barumku ale mám ještě strach abych si tam neublížíl . Plno lidí a hlavně daleko jít pěšky k RZ stát a čekat ve frontě někde 1 hod na první auta tak to zatím ne.

Komentář

Nazdar rejpalové .
                        Ano první krůčky samořejmě směřovali na RALLYE a ta byla v Třebíči . Chtěl jsem dát kytičku ke stromu kde bourali Levora - Třebínová kteří u nás v Blatný trávili dost času od malička hlavně Pavla , pak mám v Třebíči kamaráda Koubečka bývalého mého mechanika a samořejmě se podívat a pokecat s klukama . Doma už je mi hodně smutno . Doufám , že mi bude už lépe na Příbram a vyrazím se podívat na závody pokud mi nechají u syna v servisu který jede rallye , tak si tam dám počítač a budu fandit Posádka Šašek - Viktora to potřebuje protože dvakrát po sobě z prvního nebo druhého místa odstoupili kvůli poruchy karoserie. . Situace se mnou se každým dnem lepší už začínám chodit bez berlý tak uvidíme .

Jinak všechny zvu na MEZINÁRODNÍ sraz TRABANTŮ DO Vrbna u Blatný dne 28-30. 8. 2009 vše na adrese www.vzmotorsport.zde.cz který pořádáme s Radkem Zajícem a partou nadšenců z řad bývalých závodníků kteří jsou jako pořadatelé. Vloni asi 140 trabantů z několika zemí

Pepíčku tebe velice rád uvidím u nás jako zamlada . Chtěl jsem jec na Barumku, ale mám ještě strach abych si tam neublížíl . Plno lidí a hlavně daleko jít pěšky k RZ stát a čekat ve frontě někde 1 hod na první auta tak to zatím ne. Jinak s opelíchaným psem si to vyřídím osobně ani jinak to nejde - dám ho větnamcům na jíd........
                        Prosím mcatch my se známe ?

Komentář

Tak to je dobrá zpráva Standa je machr a začínám mít obavy,že nás bude opět prohánět po servise. Pro Koubečka:Jezdím do Třebíče sporadicky,a skoro to je vždy pátek ráno.Ozvu se až jednou nebudu spěchatRád tě uvidím zvíře

Komentář

Zdravím Standu,a vím že noha mu ještě nedovolí bejt v dějišti Barumky.V sobotu podám report z rz po telefonu.Nazdááááárek a brzy v akci

Komentář

Milane.Standa asi bude sedět u PC a bude mít nacpanej nos na LCD.Mám pocit že kdo není ve Zlíně a baví ho rallye,tak je nalepenej na počítač.A vem si že Standa má dva.Přeju ti tam pěkný zážitky.

Komentář

starej pse, prosím o upřesnění: Standa má dva počítače, nebo nosy?
                                ... a přeci se točí!

Komentář

Working...
                                X