Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Standa Viktora (senior)

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Standa Viktora (senior)

Neslibuju ale chci přijet a udělám pro to vše a rád si se Standou sen. popovídám a společně promáznem naše klouby apod. .
    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Tak několik kluků jsem obvolal a řekli že určitě přjedou.Tak ještě aby se utrhli Novej s Pepou Koukolou.To by byly ozdoby večera.Takhle drží vlajku pořád Stáňa.Už nám vy dědkové moc času nezbejvá,tak nandejte falešný zuby ze skleniček,naleštěte pleše a přijeďte.

Komentář

Tak opelýchanej čokle , už se to blíží hlavně jsi tu zapoměl kdo chce na sraz a chce ubytování tak tam musí zavolat .Bohužel lidí je dost , při srazu vyhlašujem i mistra v rallye v poháru trabi za celý rok . Čekáme tak 50 lidí někteří jedou domů , ale na ubytování přímo v arealu máme 30 lidí pak 5 km od hotelu zbytek potom zajistíme na místě.
        Pro upřesnění je to 10 .12.2010 - PÁTEK - Hotel Pila od Sedlice 2km v lese a 10 km od Blatný jižní čechy. Akce začíná tak od 15 hod po práci do rána .
        http://www.firmy.cz/detail/445900-ho...a-sedlice.html

+420 775 336 392
        +420 723 285 089

http://www.hotelpila.cz/hotel-pila-sedlice-uvod
        Naposledy upraveno standa; 21-11-10, 09:39.

Komentář

Ja bych ten sraz vrele doporucoval vsem. Mel jsem o sve vizazi velmi spatne mineni a kazde rano pri pohledu do zrcadla v koupelne jsem se rozplakal stareckym placem.

Pak jsem po mnoha letech videl opet Standu a Vencu. Je mi o moc lepe a myslenky na sebevrazdu uz vubec nemam.

Uzijte si to a zastavte kazdeho pri 118tem vypraveni te same prihody z pocatku motorismu v Cechach.

Komentář

Tak je vidět že tvůj příspěvek není myšlenka starce...... Zastávám pravidlo: nezáleží na mém věku ale záleží na tom , na co se cítím.
            Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

S tím zastavováním vyprávění to asi neklapne. Zaprvé už málokdo vydrží počítat ta dlouho a zadruhé, to už by nikdo stejně nemohl promluvit, protože počet povolených repríz již byl dávno překročen
              Původně odeslal overthehill Zobrazit příspěvek
              Uzijte si to a zastavte kazdeho pri 118tem vypraveni te same prihody z pocatku motorismu v Cechach.
              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

AJ Pavel se nám vrátil ze závodů a dává rozum hmmmmmmmmmmmm . Škoda že tě tam nesežraly medvědi na RZ .

Komentář

Ano, prosim, na 8me RZ, kde jsme se zastavili abychom si prohledli krasu mistnich lesu, medved prisel. Podival se na me, pak si odplivl and zeptal se na tebe. Kdyz jsem mu popsal jak vypadas, odplivl si opet (nekolikrat!), schroupal mi prevodovku and odplizil se zpet do lesa. (A to je take moje vysvetleni proc jsem nedojel).

Komentář

Ještě že jsi mu neukázal Standovu fotku....

Komentář

Poznamka na okraj k tomu prehravani starych historek. Zajiste si povsimnete, ze vetsina z nich se toci kolem toho jak s tim nekdo nekde triskl.

A tak jsem se nad tim trochu zamyslel (to jest velmi nebezpecne, jelikoz casto u premysleni usnu). Zavodeni v autech je asi jediny sport, kde se lide chlubi svymi chybami. "Hele, podivej jak jsem krasne urval kolo a ohnul napravu kdyz jsem prerazil tamhleten strom", rekne jeden. "Trochu lestenky to odstrani", zasmeje se druhy.

Jeste jsem neslysel o fotbalistovi chlubicim se: "Koukni jak jsem se nestrefil do branky a jeste jsem si pri tom zlomil nohu".

Tak vam preji hodne legrace na tom srazu.

Komentář

Hele ty krasavče ze země javorovýho listu.Kde si našel odvahu pomlouvat kluky v rozpuku,jako sme my dva se Stáňou? Podívej se na naše mužný postavy a pak do zrcadla! Okamžitě zjistíš,že kdybys zažaloval přírodu za újmu,tak musíš tu arbitráž vyhrát.Počkej až si dáme pár "černejch šviháků" jak tě pomluvíme! A určitě ti pak pošlem nějakou společnou fotku,abys viděl,jak mají vypadat správně urostlí "MANEKÝNI" sportovního střihu!!!!!!!!!

Komentář

Ano, slysel jsem jak jsi navstivil salon krasy a zustal tam skoro tri hodiny. Pry pouze proto aby ti dali odhad ceny.

Komentář

Ono to v salonu krásy bylo jinak. Cenovou nabídku měli hotovou za pět minut, zbylej čas starýho psa znovu startovali.
                            Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Na tebe se velice těšíme Novej na srazu jen se připrav a ty overthehill máš štěstí , že jsi daleko až za vodou jinak bych tam na tebe dojel. Ten medvěd ti měl sežrat .Příště až tam pojedeš tak medvědovy musím domluvit a bude jich i více , protože určitě na těchto závodech zase nedojedeš a kořist je jasná!!!

Komentář

Co by asi tak na Pavlovi měl sežrat? Kdyby si v kabátě nezapoměl ramínko,tak žádný ramena nemá.To by medvěd tak olízl kost a akorát by si rozdráždil žaludek.A vůbec jde o to,jestli by se toho dědečka medvěd nelek a radši neutek.Pro medvěda by to setkání mohlo zanechat doživotní trauma.

Komentář

Working...
                                X