Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Standa Viktora (senior)

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Vanoce

Chtel bych Vam vsem poprat hezke vanoce a pozadat Vas abyste se nepreli kdo ma vetsi vanocni stromek, ci cokoliv jineho.

Predstavuji si to u Vas asi tak jak to popsal W.C. Fields: "U nas jsou vanoce minimalne sestkrat nebo sedmkrat prijemnejsi nez kdekoliv jinde. Zacneme pit velmi brzy. A zatimco ostatni vidi jen jednoho Jeziska, u nas jich vidime sest nebo sedm."

A myslim, ze nejsem daleko od pravdy.

Komentář

• Re: Standa Viktora (senior)

Pavlíku přežili jsme to v klidu samořejmě jsem vzpomínal ráno 1.1.2011 v 6 hod na tebe jak se opičíš , je ti špatně a připíjíš k Novému roku.

Komentář

Koukám jak Stáňa přežil ve zdraví Silvestra.Doufám že přežije dnešek,protože se stal dědečkem.Na panáka nebo jakékoli pohoštění nás určitě nepozve,ale přezto očekává gratulace k dědkování od přátel a kamarádů.Tak Stando,ať ti to na procházce s kočárkem s babkou sluší.

Komentář

Tak já gratuluju a jsem zvědavej na dědečkův stav zítra....
          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Ještě jednou velká gratulace dědečku.Milan a holky

Komentář

Tady se nic neutají , to je hrozný !!! Jinak pohoštěný bylo , nebo jste měli málo ? Pak by musel přivalit jen sudy vína a piva pro tři žrouty - vysloužilý závodníky . Ani Hynkovi jste nic nenechali !!!

Komentář

Pravda je,že Standa zavezl do našeho klubu důchodců produkty z různých viných sklepů a palíren,jako kdyby zavážel Lídl,tak že malej klučina poroste jako z vody.Což dědkovi slouží ke cti.Teď už jen čeká na počasí,aby mohl vyrazit s kočárkem na procházku.Nejspíš se těší na Pačejov,aby nechal malýho načichnout benzínem a spálenejma gumama.Při případných gratulacích prosím kamarády,aby se Standou nakládali opatrně.Přeci už je vetchej a sešlej,tak aby jste mu nějak neublížili.

Komentář

a na mě ani nevzdechl ... Přitom, kolik já bych mu toho vypil a sežral :-)
                  Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Super gratuluji dědku.jak přijedu,tak dáme kočárkovou RZ po Blatný.Dám ti náskok Meggi už má měsíc a půl.
                    Naposledy upraveno koubecek; 16-04-11, 06:35.
                    Ještě že tu nejsem a ani nebudu.

Komentář

Tady je podekovani za to ze mne Standa vzal na ceskou rally a trmacel se se mnou pres celou republiku. A ani mne moc netloukl - presto ze kdysi sliboval, ze si to se mnou vyridi.

(Ale zavodni motor na Trabanta mi nepostavi. Chtel jsem si totiz koupit Cadillac a dat do neho motor z Trabanta aby to trochu jelo).

Komentář

(Ale zavodni motor na Trabanta mi nepostavi. Chtel jsem si totiz koupit Cadillac a dat do neho motor z Trabanta aby to trochu jelo).
                        To bys tam měl Pavle dobrej motorek do větráku

Komentář

Třeba se Standa rozvášní a něco postaví ......
                          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Dlouho jsem o něm neslyšel. Neví někdo co dělá , nebo co připravuje a jak se má ?

Komentář

Leží na gauči a přepíná ovladače od různých zařízení a občas ho Mařenka odtlačí k PC.Jinak v sobotu 26.11. s ním budu na srazu čím dál,tím víc,poznamenaných poznamenaných zubem času.Přijeď taky.Ty nám věkovej průměr zepokazíš!!

Komentář

Stando co tomu říkáš ? Doufám , že admini nejsou naštvaný za ten odkaz....
                                http://www.youtube.com/watch?v=mSn1cffKnW0
                                Naposledy upraveno Koukola Josef; 20-11-11, 22:20.

Komentář

Working...
                                X