Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Standa Viktora (senior)

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Standa Viktora (senior)

Stando , tak bude letos setkání ? Pokud ano , tak kdy ?
    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

pro pana závodníka Koukola Josef
      Ahoj po roce a půl jsem zase zde , to víš práce , starosti , táta mi umřel , atd. Trabi srazi jsem nechal , už je nedělám a na závody rallye jedu jen v okolí , nebo kde jede kluk a ten má taky pauzu - pracovně vytížen . Dostal barák , plno práce a vše se musí předělat , pomáhá ještě po svej práci Šaškovi co spolu jezdí ve stříkání aut , spíš je připravuje a nastrojuje atd. Snad vyjedou na Pačejov , pokud něco do toho nepřijde .Auto by bylo zhruba připravený, peníze by i nějaký měli ale ten čas .
      Jinak záběry TRABI jsou velice hezký ,já ted jezdím hodně do termálů + spojím to s rallye v Madarsku , BUK -2012, Vesprém - 2010,2011,2012 a ted 2013 chci jec myslím 14 července atd. Tam se mi vrátí moje mládí ve snech , když vidím ty auta . Tam jede všechno .
      Setkání je pokaždý v listopadu - konec sezony - dělá Václav Sova i to jsem já nechal .Venca na to má čas .Kloub zatím ujde, ale v práci ho asi moc zatěžuji a někdy bolí svaly, záda atd.. Za volat závodního auta mi to už neláká , ani se svést jako veterán s veteránem . O auto by nouze nebyla .
      Naposledy upraveno standa; 09-06-13, 16:05.

Komentář

Pepo nevěř zase všemu.Na závody kolem chalupy jezdí proto,že se už necejt na delší jízdu než 100km aby jel jinam a často musí stavět na záchod.Do termálů v Bükfürdő jezdí dva dny a musí dělat pauzy a svaly ho nemůžou bolet,když žádný nikdy neměl!!

Komentář

Původně odeslal standa Zobrazit příspěvek
          Kloub zatím ujde, ale v práci ho asi moc zatěžuji a někdy bolí svaly, záda atd.. Za volat závodního auta mi to už neláká , ani se svést jako veterán s veteránem . O auto by nouze nebyla .
          Tak to není kloubem, to opravdu bolí svaly. Chce to i trochu sportovat, nebo alespoň se pohybovat (chodit,kolo apod.). S tím Trabi srazem počítám. A už umíš něco slušného v Maďarském jazyce?
          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Tak konečně taky musím něco prásknout na mladého závodníka s velkou historií v rallye a motoristickém sportu Standu Viktoru , že dne 26.7. 2014 ve 14 hod na blatenském zámku ve svém bydlišti , budou oddáni s Eliškou Pixovou .

Komentář

• Re: Vanoce

Tak to musím dopředu pogratulovat a tedy to vypadá, že Viktora sen. by mohl být brzo sen+děda

Komentář

• Re: Vanoce

Pepo jestli tím "sen+děda" myslíš senilního dědu? Tak to už je dávno!! Jinak mezi náma ten bude zase vypadat!!!
                Naposledy upraveno starej pes; 24-06-14, 20:11.

Komentář

Pejsku, vidíš to mne nenapadlo. Tak to tedy bude: "sen+sen.děda"

Komentář

Zatím jsem ulítaný čokl a to ty znáš dobře ratafáku že ? Pepo je to běs poslední dobou a na nic nemá čas ve čtvrtek pohřbil švagra , ted svatba , a to chci někam ještě vypadnou na dovolenou dokud je hezky , ale nemám zatím čas . Ratafák se má , leží u boudy , žrádlo mu přinesou až pod nos a spí stále když mu volám .Pepo zatím jsem letos nebyl ani na jednom závodě , snad Pačejov .To budou zase kydy od NOVÉHO NA RAMPĚ v pátek , že Milane pokud to čteš a to si myslím , že ANO , tady ti nic neuteče . Další kdo má lehy .

Komentář

Chtěl bych vyzdvihnout vysoký výkon ve velkým mistráku , protože se o těchto nižších třídách moc nepíše posádku Stejskal jun - Viktora jun. z Blatný , protože se stali mistři ČR v Rallye ve Třídě 8 pro rok 2015 a tím je zvu i k nám na tradiční POSLEDNÍ TANKOVÁNÍ 21.11.2015 na Pilský rybník do hotelu u Sedlice a 8 km od BLATNÝ od 17hod, Ubytování a jídlo je možný přímo v hotelu . Samozřejmě zvu všechny příznivce rallye starší i nový generace na tradiční sraz pro všechny a vyhlášený výsledkú trabi za rok 2015 . informace podám zde na těchto stránkách Lidé kolem rally Standa Viktora (senior) .
                      pozvánka na Brno

http://www.agrotecrally.cz/obrazky-s...c799.pdf?redir
                      Naposledy upraveno standa; 06-11-15, 16:01.

Komentář

Tak to jsem netušil, že sraz je od 17:00hod.!!

Komentář

Mladý je mistrem a Standa mu dal čas v Č.K. na 17°°hod.. Ještě chybí průjezdní kontrola......

Komentář

Starý čokle ty nevíš nic , ty jsi u boudy zavřený a řetězem uvázaný a nikam tě nepustí , já mám pozvánku dokonce na 16 -17 hod. asi pořádnej oddíl bude od té doby a ne klub důchodců .
                            Naposledy upraveno internet kavárna; 08-11-15, 10:03.

Komentář

Senioři se dohadují, ale důležité je, že se oba ,, s těma hůlkama" potkáte.

Komentář

já to upřesním od 16,30- 17 hod je vyhlášení výsledků poháru trabi za rok 2015 , předání pohárů , debata o novinkách na rok 2016 atd. pořádaný panem Zajícem . Někteří starý kozlové jako Formánek atd . se toho poháru trabi zůčastnují taky , nebo přijede vedení pořadatelů Pačejova a pak večer odjíždí na jiný akce ( ono je jich dost třeba Sosnová atd,) a člověk chce být i s nimi , proto se nedivím , že plno lidí chodí včas . Venca pořádá pří tom sraz důchodců závodníků na který sám přijede po 20 hod . Toho trabanti už nezajímají , ten žije EDA CAPEM a jeho žiguli, se kterým tam jezdí .

Komentář

Working...
                                X