Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Standa Viktora (senior)

Collapse
X
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • Re: Standa Viktora (senior)

  Prosím o zveřejnění Harmonogramu setkání, ať mám přehled. Nevím zda přijedu, ale kdyby ano, tak bych nerad o něco přišel......
  Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

  Komentář


  • Re: Standa Viktora (senior)

   Tak už mám přesnější informace a škoda, že nejde vložit i s fotografií. Já totiž nepoznám kdo jede na tom vozíku.

   „Poslední tankování".

   Tak to zase uteklo a je to tady opět. Sejdeme se na známém a tradičním místě v Hotelu Pila v Sedlici u Blatné na skleničku dobrého moku a pár otřepaných historek z našeho mládí.

   Sraz vysloužilých jezdců (kromě Hynka Středy) a jejich kamarádů Československé Rallye se koná v sobotu 21.11. 2015! Hodina příjezdu záleží na každém z vás. Opět si nezapomeňte každý svoje brýle na prohlížení zažloutlých fotek z vašeho mládí!! Dejte prosím vědět dalším známým a přátelům oktanů a vysokých otáček. Jakýkoli dotaz volejte na mob: ............. .


   Zdraví a těší se na vás
   Venca Sova
   Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

   Komentář


   • Musím pochválit Mladého Viktoru i mladého Stejskala VČETNĚ MECHANIKŮ a auto Renault Clio RS R3T že to vydrželo .Jeli letos první soutěž venku v Chorvacku na 43. INA Delta Rally 2017 kde dojely z 50 posádek celkově 9 a ve třídě Central Evropa Rally Trophy ET3 na 2 místě a Central Evropa Rally Trophy taky 2 místo v ERT3 (ET3+ ET4 ) . I KDYŽ MÍSTNÍ BOREC CO VYHRÁL 43. INA Delta Rally 2017 ve třídě ERT3 i ET3 jel na obyčejných gumách ne evropských , přihlásil se na přejímkách do evropy a to je taky špatně , nebyl schválen FIA , ale v Chorvacku se to neřeší jedou si svůj život. Další závod jedou v Česku Bohemku a vrámci Central Evropa Rally Trophy v červenci 21. 7. – 22. 7. 2017 Rakousko Rallye Weiz 2017 .

    Komentář

    Working...
    X