Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jan Černý

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Jan Černý

Spíše jsem čekal, že Honza bude chtít ukončit pro něho spíše neznámé období havárií...kam sedne Ernst, tam je to dosti často kolo střecha :-)

Ne, to byla sranda!
    Je známa také technika a plánované podniky?

Komentář

Původně odeslal fik.t Zobrazit příspěvek
      Tak dičkáme se čistě příbramské posádky Černý - Ernst
      Nevím, jak jsi na to přišel, ale podle mého zdroje to tak rozhodně není a Myšák ani nebyl osloven.

Komentář

Uniklo mi něco,nebo si toho ještě nikdo nevšiml?Honza dostává dobrou příležitost od R.Kresty-respektive díky němu
        Karle sbohem

Komentář

Pochybuju že Honza dostal nějakou příležitost...prostě zaplatil tak jede.

Komentář

No já slyšel něco trochu jiného,něco o podpoře bez které by brázdil tratě možná jen v R2 a to jen "možná".Samozřejmě to uplně zdarma není,ale přisunutí podporovatelů není jen náhoda
            Karle sbohem

Komentář

Inu auto, co nejede nevydělá a jezdec co sedí doma se taky nezlepší...

Komentář

Původně odeslal hoblinkubas Zobrazit příspěvek
                Pochybuju že Honza dostal nějakou příležitost...prostě zaplatil tak jede.
                Tak už to je černé na bílémJeště aby se podařilo "něco navíc" a bude to super.
                Karle sbohem

Komentář

• https://www.ewrc-results.com/final/5...allye-w4-2018/
                  Signalizuje něco start v Rakousku s R2?
                  Naposledy upraveno -mira-; 19-11-18, 07:27.

Komentář

• Bojím se, že neůčast na Strahově by mohla něco naznačovat

Komentář

• Už jen to, že na setkání mistrů jel s jinou fiestou než od Gemini a v Rakousku s r2, mně přišlo divný. Doufám, že příští rok ho opět uvidíme v r5.

Komentář

• je to taková tradice, do dalšího roku s jiným autem, nebo týmem...
                        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

• Z možná nesprávně posuzované logiky věci mi vychází, že bude příští rok správně hustá Evropa a tak bych se nedivil, kdyby to vyvolalo u některých teamů nutnost hledat nějaké náhradní nebo - snad tedy ne - ultimativní řešení.

Komentář

• Tak to sem zvedav jake bude to nahradni reseni

Komentář

• Původně odeslal Jirka ST Zobrazit příspěvek
                              Z možná nesprávně posuzované logiky věci mi vychází, že bude příští rok správně hustá Evropa a tak bych se nedivil, kdyby to vyvolalo u některých teamů nutnost hledat nějaké náhradní nebo - snad tedy ne - ultimativní řešení.
                              Jj, také to tak vidím.
                              Peníze z Mogulu, půjdou pouze k Marešovi...co Gemini netuším, ale Sosnová asi jasně napověděla.

Komentář

• Příští rok prý s R2?!

Komentář

Working...
                                X