Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ken Block

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Ken Block

jj ken je v poho. je to prostě bohač (kdo by nebyl kdyby spoluzaložil DC) který se baví, srovnávat to s gymghanou je blbost... snaží se, baví se, je to jezdící bilboard, a popularizuje rally v americe. jeho učast je tedy výhodná pro všechny : pro něho, pro nás, pro monster... jsou lepší jezdci ale to tak býva...
    GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

Hlavně je ken spolumajitel i Monsteru .Vše si platí ze svého...Tak proč by nejel když na to má .Mě se jeho jízda líbí i když není nejlepší ale aspoň je ve světě víc WRC a u trati je to určitě pěkný pohled
      !!!!!!!!!!!!!!!ÁŠÍÍÍÍÍÍN!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentář

Regular John: Naprostý, totální, absolutní souhlas. Napsat o Kenovi, že je namyšlený může snad jen totální ignorant. To by za chvíli tento pračlověk mohl napsat, že je namyšlený Petter Solberg. Např. takový Kimi není zrovna vstřícný k fanouškům (vlastní zkušenost), ale nikdy bych si o něm nedovolil napsat, že je namyšlený.
        GO Petter GO

Komentář

Block přinesl víc pohody, určitě má dobrej styl a fanoušků se nestraní...to je vidět, už z kamery... ..Já si ho oblíbil po prvních rozhovorech...je to borec

Komentář

Já se jen divím, že na uživatele SEATibizaKITcar vůbec reagujete... co příspěvěk to kravina...

Jinak s Vámi ale souhlasím, Ken dělá pro propagaci motorsportu celkem hodně a na ty jeho driftovací videa se vždycky rád kouknu

Komentář

Ken by si s mladým Wilsonem mohl podat ruce,časy nic moc,ale na jejich jízdu je parádní pokoukání..co zatáčka to vratama napřed!!

Komentář

Já jsem v Německu viděl něco jiného a z Kena jsem moc nadšený nebyl. Možná jsem jen neměl štěstí na místo. Je, ale dobře, že je ve startovním poli.
                http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

No, mně v Německu Ken Block svými průjezdy nenadchnul, ale ani vysloveně nezklamal, viděl jsem i mnohem, mnohem horší. Ale jak tu už kdosi psal, duo K+K (Kimi a Ken) udělali pro propagaci rally mezi "obyčejnými" lidmi spoustu dobrého a Kenův parádní design kdykoli rád na trati uvidím.
                  GO Petter GO

Komentář

Nějaké oblečení z kolekce Kena Blocka zde zarolujte si dolů, je tam další sortiment...
                    ŠKODA Fabia R5

Komentář

Na ebay ti to výjde vše o 300 kč néli více levněji ..
                      Josef Bartončík : Kurv. ten sloup byl blízko.. Daniel Landa : Blízko není ve dveřích ..

Komentář

davidkovar: to uz nemusi byt pravda, od 1.4. se od cca 25€ do 150€ bude taktez platit DPH, coz mas narust o 20%. U zasilek nad 150€ se nic nemeni

EDIT: plati to pro zeme mimo EU
                        GO CZECH GO

Komentář

Detail ..
                          Josef Bartončík : Kurv. ten sloup byl blízko.. Daniel Landa : Blízko není ve dveřích ..

Komentář

http://www.youtube.com/watch?v=blYvz...layer_embedded

video z nehody v Portugalsku

Komentář

Samožrejmě si to nemohla odpustit NOVA a ještě k tomu přidala komentář z incidentu Madse.....
                              "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Neodpustila si to ani ČT 1 , ukazovali to tam taky.
                                http://forum.ewrc.cz/core/images/smi...tz/approve.gif

Komentář

Working...
                                X