Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ken Block

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Ken Block

Když mi někdo řekne, že Keny Block je nejlepší jezdec v Rally .. tak to už je moc .. Ale na to svoje talent má ..
    Josef Bartončík : Kurv. ten sloup byl blízko.. Daniel Landa : Blízko není ve dveřích ..

Komentář

Pro fanousky:
      V ramci sveho Gymkhana World Tour 2011 navstivi Ken Block Viden. V blizkosti Vidne, nedaleko nejvetsiho nakupniho strediska v Evrope Shoping City Sud bude cela akce probihat.. 9.cervence se bude odehravat velka Block Party v nedaleke Vösendorf Pyramide. O den pozdeji na parkovisti nakupniho strediska bude mistr podavat velkou schow, napr cast sve "Masters of Dirt". Program doplnuje Stuntpilot Rainer Schwarz na svem Harley Davidson. Cena: Block Party:12€, Ken Block Event:20,-€, oboji se slevou 25,-€.
      Doporucuji navstivit, pro klid v rodine partnerce pujcit zlatou American Card a poslat ji na nakup do Schoping City Süd. Klid k divani zarucen....

Komentář

molar: Když půjčím partnerce zlatou kartu, tak nikdy nebudu v klidu :-) ale moc díky za info, už dlouho se chystám na buchty (nebo koláče? asi spíš ty buchty, viď?) k Hawelkovi, tak mi to třeba vyjde a spojím obé.
        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

A já zlatou nepujčím,ani za boha.(žadnou nemám)
          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Novej, na buchty nemusis az k Havelkovi. Prvni dedina za Znojmem je Guntersdorf. Po leve strane je mala pekarna, asi 2x3 m obchod a tam jeden borec pece a zena prodava. Pri kazdem ukousnuti jeho buchet premyslim, co za lemply v cechach pecou pecivo....
            Blockovi se ale obchodni talent neda poprit, ze? Dcera se tam chysta...

Komentář

Novej.Tys měl vždycinky nejradši buchty,když sis je opláchnul sám!S přibývajícím věkem se něco změnilo??

Komentář

Ken Block ma novou hracku. Hybrid function hoon vehicle, neboli HFHV. Cesky receno 3 auta v 1. Auto bude slouzit pro gymkhanu, rallycross a normalni rally (USA). Vuz je postaven na nove Fieste WRC, avsak kvuli vykonu je v ni dvoulitrovy motor z wrckoveho focusu. Vykon kolem 600 koniku. Prekopat auto trva pul dne. Kdo ma zajem precist si cely clanek, ma moznost zde. Jinak video na ytube je k shlednuti zde.
                GO CZECH GO

Komentář

zaujimavy nápad to skrslo v hlave práve jemu ????nechce sa mi veriť..ono aj tak je to podla mna trochu kravina ale budiš ..btw tú supermariovsku hudbu si mohli odpustiť.skoro ma porazilo
                  Škoda & Seat Motorsport GO Ďodi GO

Komentář

Já bych řekl spíš že je to demence.... Co na tom může trvat 6 hodin...?? Vždyť vymění tlumiče a kola... A nevím proč tam cpou ještě jakýsi repráky... Auto plně k ničemu... Je to jen rozežranost...

Amíci už začali s komentáři: ken block is awsome!!
                    "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

ruba: to nejsou repraky, ale chlazeni
                      GO CZECH GO

Komentář

Mě to přijde jako zajímavý nápad..jeden víkend rallycross, další rally a občas i na to blbnutí. Jinak to nejsou repráky, ale chlazení. A trvá to 6 hodin pač se to musí celé znovat přepojit, montáž retriktoru + přemapování jednotky a diferáků....a hádám že s tlumiči tam budou i stabilizátory atd...

Komentář

Původně odeslal had Zobrazit příspěvek
                          Už to vidím je tam napsáno cooling A omlouvám se , že jsem přecenil těch 6 hodin... nepřečetl jsem, že tam mění mapy motoru a převodovku.... Ale je to demence i tak..
                          "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

had, si zabil ..Ruba tak ako pisal David je to kapinek komplikovanejšie.Nie len namapovanie, ale zmena chladenia, vymena prevodovky atd..je toho možno aj viac trošku čo tam nevidno.Pokial by sa jednalo o tlmiče tak to by servisáci robili jednou rukou..druhou by si škrabkali koule ono podľa mňa je to kravina preto, lebo nemyslim si, že auto "3v1" dokážu tak poskladať, aby podavalo porovnatelné vlastnosti ako auto, stavané špecialne napr. na rally alebo gymkhanu..Moj nazor
                            Škoda & Seat Motorsport GO Ďodi GO

Komentář

to záleží všechno na tom, jaké se jezdí v USA RZty... ono podle mého jde nastavit dobré rallyecrossové auto, pokud se rallye jezdí na podobných podmínkách
                              Too fast too race - Group B supercars

Komentář

Podle mě taky krávovina, i když možná se najdou tací, kteří... No každopádně, když na sebe Ken ve WRC moc pozornosti nestrhává, tak teď si jí užívá zase vrchovatě a o to jde především!!!

Komentář

Working...
                                X