Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sébastien Ogier

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Sébastien Ogier

Myslím, že už dávno nastala doba, aby zde byl i tento jezdec.

home page http://www.sebastien-ogier.com/?lang=fr

profil na results.com http://www.ewrc-results.com/profile.php?profile=3109

Re: Sébastien Ogier

Tak já přidám první aktualitku. Seb je příští týden do Finska na Arctic rally, kde navštíví svého týmového kolego v juniorce Citroenu (Raikkonena).
    Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

tak pánové tenhle Seb mi absolutně připomíná loeba,možná se mi to zdá ale ty rozhovory po dojetí RZ uplně jako bych ho viděl,trocha podoby,a že by časem další nezapomenutelná hvězda rally z francie?

Komentář

Stačí se podívat, jak jel loni od půlky sezony šotoliny. Velký progres, ani Henning pomalu nestíhal. O asfaltu se nemá cenu zmiňovat. Pokud se bude tak rychle na šotilině zlepšovat, tak tu máme šestici de luxe pilotů.

Neříkám, že hned po Loebově éře, ale asi se dočkáme Mistra světa i ze Španělska a Francie.

Komentář

Progres byl s největší pravděpodobností způsoben autem, nikoli jezdcem. C4 v lednu, nebyla C4 v září.
          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Neřeším auto, ale to že tu rychlost zvládne a dovede do cíle. Spíš je to najetými km na světových soutěžích.

Na Monte se pořád v "chatu" pod results objevovalo, že s tím práskne.
            A?
            A nic!

Komentář

blaha48
              ty mi mluvíš z duše, tohle sem chtěl taky napsat

Komentář

Prostě ve Francii ztroskotal nějaký létající talíř a zatím víme o dvou přeživších pasažérech. Jeden už je šestinásobný mistr světa v rally a ten druhý ho následuje

Komentář

já bych to na ztroskotaný kosmický koráb neviděl, spíš jen ve Francii národní federace umí podpořit a podržet své talenty, a to u nás a i jinde na světě jaksi nefunguje
                  ...Pešl není člověk, Pešl to je Bůh

Komentář

Pomalu s tím Loebováním u Ogiho. Na mimozemšťana dělá pořád ještě moc chyb a taky nosánek má výš, než ukazujou výsledky. Tohle jsem u Loeba nikdy neviděl.
                    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Souhlas. Na mě to s tím "nosánkem" působí také tak. A je fakt, že jak by si to Loeb mohl dovolit, tak si to nedovoluje dodnes.
                      GO Petter GO

Komentář

Ogi jede v MS teprve druhou zimní soutěž a už teď - bez ohledu na to, jestli dokončí - ukazuje, kde se bude pohybovat. Asfalt bude hodně dobrý a velký progres bude i na šotolině.
                        Mám rád neskandinávce, kteří se naučí jezdit rovinu s rodilými šotolináři.
                        Potvrzuje se, že závěr jeho loňské sezony nebyl náhodný.

Komentář

Pěkně prohání špičku WRC a IRC..

Komentář

Test Sebastiena před Rally Mexico video

Komentář

Tak Ogi letí dál a dál, velice hezké. Nezpochybnitelně jede rychlejší než JML. ;-))

Komentář

Working...
                              X