Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Franz Wittmann jr.

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Franz Wittmann jr.

Neboť se domnívám, že synek poměrně slavného otce bude mít v sezoně 2010 se svým novým "nářadím" (Peugot 207 S2000) co říct, rozhodl jsem se založit toto téma o sympatickém rakouském jezdci, kterého jistě uvidíme i u nás. (Jenom doufám, že toto téma tady už není, pokud ano bez milosti jej smažte a já se budu kát.)
    Pro ty z Vás, kdož vládnou řečí germánů: www.franz-wittmann.com , kdož ji ovládají i písmem franzwittmann@gmx.at

A letos opět přijede na BARUM!
    Naposledy upraveno WRC_com; 10-02-10, 14:53.
    GO Petter GO

Re: Franz Wittmann jr.

Chtěl jsem foto vložit do prvního příspěvku, ale už mně to do něj nějak nepouští
    Tak ještě něco: narozen: 27.10.1983 (rodina má české předky) od r. 2003 jezdil na Mitsubishi Lancer postupně Evo VI až IX, loni si na Waldviertel rallye poprvé vyzkoušel Peugot 207 S2000 (se kterým absolvuje letošní sezonu IRC) a na Mikulášské rally Slušovice se posadil do Škody Fabie S2000
    Naposledy upraveno Chorda; 24-02-10, 15:33.
    GO Petter GO

Komentář

A Franz je přihlášen na IRC Rally Islas Canarias, čili Kanárské ostrovy.
      GO Petter GO

Komentář

Já vím, že už jsem s ním asi "votravnej", ale prostě si myslím, že je dost dobrej, tak jen připomenu, že právě vyhrál podnik německého mistráku ADAC Hessen Rallye Vogelsberg. A teď už vážně počkám, až sem zas přispěje někdo jiný.
        GO Petter GO

Komentář

Původně odeslal Chorda Zobrazit příspěvek
          ADAC Hessen Rallye Vogelsberg
          Video ZDE

Komentář

Chorda: Souhlasím s tebou. Je to můj oblibený jezdec. Jeho styl se mi líbí.

Komentář

A Franze může, ten, kdo tam pojede, vidět i na ADAC Rally Deutschland.
              GO Petter GO

Komentář

Working...
              X