Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ott Tänak

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Ott Tänak

Ott se postavý na start rally du Var (snad sem to napsal dobře) v tovární fiestě po boku JML ,zřejmě padla volba na něj ,protože Ogier nemá ještě podepsanou smlouvu s Fordem ....
    Petter Solberg,Ott Tanak, www.msfoto.8u.cz

Komentář

Nemá a zatím ji ani mít podepsanou nemůže. Jinak start na Rallye du Var je pro Tänaka i Latvalu příprava na Monte Carlo, obě soutěže jsou si typově podobné.

Komentář

Zase mně něco minulo? Ogier ještě nepodepsal s Fordem? Ono už je jisté, že k tomu Fordu jde?
        GO Petter GO

Komentář

Bojler5 : jen u toho postavý je malinká chybička..

Komentář

Jinak to, že Ogier půjde do Fordu, není vůbec jasné. Dost dobře si dokážu představit tovární dvojici Latvala - Tänak a Ogier u VW....

Komentář

Spekulace jsou zatím takové, že Ogier půjde do VW!

Komentář

Sorry za y ,já už radši nic psat nebudu ,sotva něco napíšu ,už je všechno jinak ,to sa nehodí
                Petter Solberg,Ott Tanak, www.msfoto.8u.cz

Komentář

Ale no tak, je koukej psát, stejně je to všechno v rovinách více či méně spekulací

Komentář

Ott Tänak pojede celou sezónu MS 2012 s Fiestou WRC: http://www.rallye-sport.fr/tanak-en-...wrc-pour-2012/
                    ŠKODA Fabia R5

Komentář

To je dobrá zpráva. Počítal jsem s ním a počítám i s tím, že bude mít skvělé auto, buď v tovární specifikaci, nebo hodně blízké, rozhodně lepší, než obyčejné klientské.
                      Zajímavé bude, jak si povedou pneumatiky D-Mack, ale tito Brito-Číňané to myslí vážně a chtějí se prosadit. Dobré také je, že Ottíkovi nejspíš zaplatí sezónu.

Komentář

(nečekal jsem, že na to narazím dříve na novinkách než tady na hlavní stránce)
                        https://www.sport.cz/moto/rallye/cla....html#hp-artcl
                        podepsány dva roky

Komentář

měli to oznámit o půlhodinku dřív, takhle jsem byl na cestě dom ale už to hlavní stránka napravila. A musím říct, že su rozpolcem, z hlediska budoucnosti značky v MS bych Hyundai ten titul s Otíkem přál, ale zase je to Hyundai :/
                          Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Tanak ve studiu zřejmě v pořadu Estonské tv...včetně manželky.První dvě minuty stručný průřez kariérou.
                            https://www.youtube.com/watch?v=cr8tznNwQ58

Komentář

Working...
                            X