Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Václav Kopáček

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Václav Kopáček

Perfektní odkaz , který nám odpověděl a mohli jsme i zavzpomínat .
    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

JJ paráda, pamatuju si jak to bylo s Martinem a s těma gumama, obrovská škoda
      http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
      Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Ty voe, jak to můžeš Fildo pamatovat, tahal jsi kačera :-))))))
        Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

I když tahal kačera , tak si to pamatovat může . Ale tenkrát to byly zajímavé podmínky a i zážitky z RZ ......
          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Wenda je hrdina už proto, že přežil ve zdraví rozhovor s těma dvěma dementama v rádiu - když jsem to slyšel, tak mu to fakt nezávidím, že se musel s nima bavit...
            ML

Komentář

Zde je sestřih ze Šumavy: http://www.youtube.com/watch?v=la4ENUQV81M

Komentář

Nuž získal Venca verného fanúšika. Podľa časov na šumave a s akým autom sa v čechách narodil ďalší supertalent Tlieskam

Komentář

On opravdu jede pěkně . Jel se starší specifikací SUBARU a dosáhl dobrého umístění . Je to talent , jen by potřeboval finanční zázemí pro svůj rozvoj .

Komentář

Tak já tedy absolutně smekám klobouk před Danem Běhálkem a Petrem Čerhohorským!! Mám tuhle posádku v oblibě již delší dobu, ale tahle pomoc Kopimu s autem, to mě tedy nadchlo! O tom, že se v tom také angažoval Jirka Sutr jsem věděl, takže pánové, ode mne palec nahoru a klobouk dolů!!! Stoupli jste v ceně moc!! A k Wendovi? Sice mi na okruhu málem skočil na záda (nevím, co bych dělal, kdyby ho ta škarpa neudržela), ale dojem na mě udělal obrovský! Do budoucna držím všechny palce!
                    Kizz-me WRT

Komentář

Pozor, jede Kopáček, těšili se fanoušci na Šumavě na svého miláčka

http://sport.idnes.cz/pozor-jede-kop...motorsport_ten

Komentář

Dovolím si ešte jeden komentár. Všetci co sa obúvali do spolujazdkyne..neviem....ale podla onboardov a jej práce s hlasom a diktátu mám pocit ze slo o sproste keci. Ako som už spomínal. Pokial im financie dovolia pokračovať tak táto posádka má vo mne verného fanúšika

Komentář

Klobouk dolů! OZajel to a ustál na jedničku, ale furt se ptám (není to poprvé a není první, u koho to tak dělám), dá se jet rally stylem: krize začíná na startovní a končí na cílový rampě? Fandím mu jako čert, ale současně se bojím každýho jeho průjezdu, aby to tam nenechal. Byla by to to k.ure.vská škoda!
                          Velký dík patří i Petře, protože si v autě pořádek sjednat dokáže. Doufám jen, že ne jen zatím. Držím palce oběma!
                          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Mně se jeho styl líbí. Z velmi rychlého jezdce se dá lehce udělat spolehlivý. Ze spolehlivého velmi rychlý velmi těžce.
                            Just Rally

Komentář

Nicméně si nemyslím, že si v autě Petra dokáže udělat větší pořádek než Petr Picka. Je jen otázka náhody že třeba tady v příkopu spadli do měkkého a na Valašce v něm byl mostek. On nejspíš tak bude jezdit ať si k němu sedne kdokoliv, pokud na něho nebude řvát každou pátou zatáčku. Což by určitě taky nebylo dobré. Možná by fungovalo mít vedle sebe nějakou výraznou autoritu, někoho staršího, vybavuje se mi před očima vražedný pohled Petra Grosse Nezbývá než doufat, že zkušenosti a potřebnou soudnost nabere s co nejmenším počtem ran.
                              Naposledy upraveno Zajda; 23-04-12, 19:52.

Komentář

Původně odeslal bazi Zobrazit příspěvek
                                Z velmi rychlého jezdce se dá lehce udělat spolehlivý.
                                Kéž by to byla vždy pravda!
                                Někteří piloti (i jejich občas zoufalý fandové) by mohli vyprávět, viz. například:
                                FD: http://www.ewrc-results.com/profile....Francois-Duval
                                GG: http://www.ewrc-results.com/profile....ianluigi-Galli
                                I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

Working...
                                X