Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Václav Kopáček

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Koukola Josef
    replied
    Re: Václav Kopáček

Tak to je dobře , že se tu vyjádřil a víme vše kolem jeho současného stavu .

Zanechat komentář:

• honza
    replied

Vyjádření Wendy Kopáčka
    Dobrý večer všem. Jelikož jsem časově poměrně vytížený, tak nesleduji články a diskuse vedené na internetu,za což se omlouvám. Jsem ale často dotazován po telefonu a po zprávách,jak to vlastně doopravdy všechno je. Cítím tedy potřebu, že bych se k tomu všemu měl oficiálně vyjádřit. Začněme od začátku. Vše se spustilo tím, že jsem hloupě chyboval na 5RZ Valašské Rally a značně tím poškodil Vůz Subaru Impreza WRX STI naší stáje ROTO Plzeň. Hned v neděli po závodě jsme se sešli s kompetentními osobami u auta a dali hlavy dohromady. Jelikož závodní vozidlo bohužel nebylo na tento závod havarijně pojištěno, byli jsme postaveni před otázku co s tím. Postavili jsme k tomu čelem a domluvili se, že musíme (posádka) sehnat finance,nebo pokud možno co nevyšší částku na opravu vozu. Touto mou chybou jsem udělal našemu Teamu ROTO Plzeň obrovskou čáru přes rozpočet. Následující dny jsem se jal shánění peněz a mezitím se bez mého vědomí dělo něco, co mě později velice překvapilo. Beru to jako můj průšvih způsobený mou chybou a tak jsem si říkal, že to bude na mě,potažmo na lidech úzce se mnou spojených. Netušil jsem ale,že se mi chystá pomoci daleko větší. Pomoc od přátel,fanoušků a známých. Zpráva o tom, že byla založena sbírka mě šokovala. Z morálního pohledu je to něco nepředstavitelného, že kvůli mně se dalo dohromady tolik lidí,kteří mi chtějí pomoci. Nejsem schopen popsat pocity vděku. Hned jsem ale začal přemýšlet o druhém pohledu na věc. Jedeme přeci v profesionálním teamu na vysoké úrovni a pro samotného majitele,který má zaslouženou hrdost by to nemuselo být uplně příjemné. Vyřizoval jsem několik nepříjemných telefonátů, kdy mi bylo vytknuto, že na této úrovni závodění jsou takovéto sbírky nevhodné a budí tak trošku žebrácký dojem. Byl jsem z toho dosti rozladěn a byl jsem rozhodnutý učinit kroky ke zrušení sbírky, což jsem posléze udělal. Vedení našeho týmu stále nic nevědělo a tak jsme se rozhodli ho za tepla informovat o aktuálním dění. K našemu údivu jsme se dočkali (posádka) relativně kladného postoje. Mně s Péťou a vedení teamu ROTO bylo od Fan Clubu znovu objasněno, že sbírka je založena čístě a pouze z iniciativy samotných fanoušků a že je to čistě jejich vlastní rozhodnutí. Při tomto objasňování docházelo i k několika velice vypjatým emotivním chvílím a nakonec bylo vše vráceno na platný původní stav. Přiznávám tedy, že nejsem strůjce této sbírky, nemám přehled o tom, zda někdo přispěl,či nikoliv, vůbec jsem nic takového nečekal, a netroufám si nic odhadovat. Pro mě je nejjdůležitější to, že se našla obrovská spousta lidí, kteří i přes tuto mou chybu stojí za námi. To je pro mě podstatné a to mě hřeje u srdce. Děkuji všem,kteří nás morálně podporují, všem kteří se přidali do skupiny Fun Club Kopáček-Picka a prostě všem, kteří nás jakkoliv a čímkoliv podporují, snaží se a bojují za nás, potažmo pro nás. Velice si Vás všech vážím a slibuju, že budu dělat vše pro to,abych své chyby napravil a aby jsme se co nejdříve shledali na tratích rychlostních zkoušek. Tak uvidíme. Za posádku Kopáček –Picka zdraví a děkuje Wenda Kopáček jun.

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

Děkuju za obě odpovědi a zeptám se i do třetice. ROTO po Wendovi nějaké peníze chce, nebo chtělo?

Zanechat komentář:

• honza
    replied

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
    A co na to říká, to byl můj druhý dotaz
    Doufá,že se sežene co nejvíce peněz

Zanechat komentář:

• kakabus
    replied

Novej nejsem sice Véna,ale pokud mu to finančně pomůže,tak se určitě zlobit nebude. (Asi jako každý z nás)

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

Původně odeslal honza Zobrazit příspěvek
    Myslím že o tom Véna ví na 100%
    A co na to říká, to byl můj druhý dotaz

Zanechat komentář:

• had
    replied

Chapu, ze oprava vozu nebude z nejlevnejsich, proto se ptam. Po havarii se nejak omezi starty? Myslim, ze v ROTu museli pocitat s tim, ze auto muze rozbit.

Zanechat komentář:

• Duffy
    replied

To je aspoň rozumný důvod pro nějakou sbírku... chválím

Zanechat komentář:

• Luky_CZ
    replied

Ještě jedna z FB
    560722_391693597508934_100000048909316_1472908_665608620_n.jpg

Zanechat komentář:

• honza
    replied

Myslím že o tom Véna ví na 100%

Zanechat komentář:

• Luky_CZ
    replied

Určitě o tom ví, ona dívčina je Kopáčkovic kamarádka

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

Ví o tom Wena? A co na to říká?

Zanechat komentář:

• Rallme
    replied

http://rallyzone.autoroad.cz/rally-c...zavodni-trate/
    ....jaký je váš názor na toto

Zanechat komentář:

• Fazzy
    replied

Ta chyba co udelal nebyla z nezkusenosti s pohonem vsech kol. To sem nema smysl tahat. Nekdo se se 4kolkou poradne nenauci nikdy, nekomu k tomu staci par km. Ze s prechodem do velkyho auta nema velkej problem (jak rychlostni tak v ovladani auta) ukazal si myslim dostatecne. Chyba prameni jednoduse z toho, ze on takhle proste jezdi, jak rekl Vrci, hleda hranu odzhora. Nema smysl tady spekulovat jestli mu nesedi spolujezdec nebo nebo 4kolka. Proste drobna chyba v zapalu boje (bohuzel s vetsimi materialnimi skodami). Nebyt toho mostku, nikdo to nenazve ani krizi..

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Možná by to chtělo založit vlákno : ,, Rady jezdcům ". Františku , každej jede jak umí a na náznaky se nehraje .

Zanechat komentář:

Working...
X