Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Václav Kopáček

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Václav Kopáček

Zajda:
    Ten vražedný pohled není přes helmu vidět ale máš pravdu.Pokud ho někdo nepostaví do "latě" bude lítat jak hadr na holi což by byla velká škoda.Ten kluk na to MÁÁÁÁ
    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
      Klobouk dolů! OZajel to a ustál na jedničku, ale furt se ptám (není to poprvé a není první, u koho to tak dělám), dá se jet rally stylem: krize začíná na startovní a končí na cílový rampě? Fandím mu jako čert, ale současně se bojím každýho jeho průjezdu, aby to tam nenechal. Byla by to to k.ure.vská škoda!
      Velký dík patří i Petře, protože si v autě pořádek sjednat dokáže. Doufám jen, že ne jen zatím. Držím palce oběma!
      Úplně přesně vidím jeho dosavadní účinkování i já. Je vidět, že jsi byl na soutěži přítomen
      http://www.speeder.czweb.org

Komentář

Speedere, mě nedostaneš, vše mám jen vykoukaný z počítače, na vlastní oči jsem rallye neviděl ani nepamatuju
        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Chtěl bych jenom připomenout - a reagovat i na uštěpačné poznámky ze začátku tohoto fora - roli ROTA a pana Svobody. Jezdil u něj Marcel Tuček, Emil Triner, Jindřich Štolfa, dal obrovskou šanci Honzovi Šlehferovi a teď Václavu Kopáčkovi. To co udělali Dan Běhálek s Petrem Černohorským taky není samosebou. A Vojtěch Štajf s Jakešem mi taky udělal radost. Tak bych jen tak na okraj chtěl přidat hold lidem jako je Běhálek, Štajf, Svoboda. Ať žijí staří rallyoví psi a rallyoví srdcaři. A ať to Kopáčkovi a všem dalším jezdí!

Komentář

Původně odeslal mirusv Zobrazit příspěvek
            ....Sice mi na okruhu málem skočil na záda (nevím, co bych dělal, kdyby ho ta škarpa neudržela), ale dojem na mě udělal obrovský!....
            Ty voe, když se Sůbo postavilo na čumák, tak ty už si byl dávno daleko v poli...
            Ale s ostatním naprostý souhlas!
            FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
            Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Stando, nemůžu za to, že mám ze sportů vypěstovaný rychlý reakce :-). Ale na druhou stranu, lepší být v poli, než mít Súbo na hřbetě :-). Jak se říká, čert nikdy nespí. A když je za volantem takovej ďábel, jako tenhle mladej.....
              Kizz-me WRT

Komentář

tak včera jsem na "schůzi" debatovali o Vendovi a všichni se shodli na tom že zajel naprosto famózně, ale.......také staří mazáci říkali že to hodně smrdí njakou další ránou. Ale také řekli že kdo nedá ránu tak se nikam nedostane, takže flatout Vendo.
                http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Čejdo, myslíš schůzi v Mariánkách v Dyleni? :-)
                  Kizz-me WRT

Komentář

Tak po Vencovo výkonu na Šumavě po něm pojmenovali ulici v Dobříši
                    Přiložené soubory
                    > Každý Trabant je auto, ale ne každé auto je Trabant <
                    http://www.krtekracingteam.cz/

Komentář

Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
                      Pozor, jede Kopáček, těšili se fanoušci na Šumavě na svého miláčka
                      http://sport.idnes.cz/pozor-jede-kop...motorsport_ten
                      Super článek, lžidnes opět nezklamal. U článku o Kopáčkovi je fotka Štajfa s podpisem Dušek co na tom, že to je moje fotka, kterou pro mě fotil Ostravak
                      Naposledy upraveno R.Kutej; 24-04-12, 15:29.
                      Jak si budete přát platit ? Převodem, hotově nebo krabicí ?

Komentář

R.Kutej: Dobra prace

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
                          Speedere, mě nedostaneš, vše mám jen vykoukaný z počítače, na vlastní oči jsem rallye neviděl ani nepamatuju
                          Tak to jsi dost prozíravý. Já tam byl a vždycky jsme po průjezdu tohoto chlapce nevěřícně kroutili hlavou. Já myslel, že jsi tam komentoval rampu či co...

Komentář

Co vidíš?
                            .
                            .
                            .
                            Tak vidíš.
                            Nebudeme klukovi ušatýmu kazit radost
                            > Každý Trabant je auto, ale ne každé auto je Trabant <
                            http://www.krtekracingteam.cz/

Komentář

Původně odeslal Speeder Zobrazit příspěvek
                              ....vždycky jsme po průjezdu tohoto chlapce nevěřícně kroutili hlavou....
                              Jo, to já zhruba v každém druhém průjezdu taky. A po shlédnutí včerejšího sestřihu na ČT4 jsem kroutil znova
                              Ale tohle je přesně to co se lidem musí líbit! Styl Colin McRae...
                              FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                              Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Nojo, každej srovnává tenhle styl s někym ze světový špičky, kterej si to ale mohl dovolit. Rozbít pět aut za sezonu a furt mohl jet dál. Ta doba je dávno pryč a tady jsme v česku a malým regionálním mistráčku, kde nikdo nemá peníze ani na celou sezonu tady, natož na rozbíjení aut. Proto si furt prosazuju názor, že u tohohle nadějnýho kluka neni prostor jet na hraně havárky. Ono mu to Šumavský pátý místo krom úžasu diváků předpokládám nic moc navíc nepřinese, i když bych mu to přál. To chce finanční podporu federace a auto se zkušenostmi z týmu Kresta Racing a Grossem vedle. Nechci mu dělat reklamu, ale nikdo jinej mu tolik nedá (možná ještě AP Motorsport a Gál), ale ten už je obsazen.

Komentář

Working...
                                X