Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Václav Kopáček

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Václav Kopáček

Ano, já taky netvrdím, že si může dovolit rozbít 5 aut za sezónu a pojede dál, o tom žádná. Já jen tvrdím, že divákovi se tenhle styl musí líbit. Ale jak dlouho bude mít divák možnost tohle sledovat než dojdou auta je věc druhá - když to napíšu takhle blbě...
    FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
    Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Václav má talent to je jasný, ale otázkou je kam směřuje nebo jestli má nějaký cíl, kterého chce dosáhnout. Myslím, že mnoho z vás (nás) si do něj projektuje růst alá Kresta nebo tak nějak. Popravdě kluk je na to už trochu starej co si budem nalhávat. Je jen o 5let! mladší než Kopecký, který je podle mnohých za zenitem. Strašně bych mu přál aby se dostal někam ven a mohl jezdit po světě nebo aspoň po Evropě, ale doba je na h.ovno tak nevím nevím. Kresta jel první mistrák ve svých 18 v roce 1994. O 5let později dostal do rukou opravdu dobré náčiní v podobě Felicie KC 1.6 a pak hned WRCo více méně za fabriku. Pokud má růst mezinárodně musí se nějaký takový projekt upéct nejpozději do příštího roku pak už bude pozdě. Pokud nemá mezinárodní ambice stejně tak jako to prohlašoval a dodržel jiný Václav ze západních čech tak není kam spěchat a pak mu přeji dobrou zábavu.
      http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Nejak si českí fanušikovia zvykli na svojich strelcov v zahranici. Ja si myslim ze podobne ako Pech tento mladík má šancu byt extratriedou v Česku. A v tomto prípad je stále velmi mlady.

Komentář

Já ti nevim pelikane, ale rally neni hokej. Je úplně jedno kolik ti je, ale jak se cítíš a jak se udržuješ. Pro jedny si v Kopeckýho letech za zenitem, druzí v šestapadesáti vyhrají titul. Arazim junior mi říkal, že táta mastí furt kopce na kole, když je škaredě, tak šlape doma na rotopedu a chodí plavat. Někdo zase nedělá nic. Jasně, že musíš bejt ve fyzický kondici, když chceš jezdit svět, protože to pomáhá i psychice, ale na vrcholu v rally můžeš bejt třeba do čtyřiceti si myslim. Do týhle roviny bych to vůbec nestavěl. Holt ne každej se k tomuhle sportu dostane v šestnácti letech...
          http://www.speeder.czweb.org

Komentář

To Speeder:
            Vo tom co píšeš žádná, to je jasný. Ale asi jsi mě špatně pochopil. Já spíš jen krotím takovou tu euforii, která tu teď je. Pokud chce Václav PRORAZIT někam ven, a to nemyslím jen se tam vozit, ale být profík tak už je starej. Pokud mu půjde o to naučit se zpaměti naše rally a stát se špičkou "jen" tady u nás, tak má času relativně dost.

Komentář

Nevím proč si pelikan myslí, že je Václav starej na to prorazit do světa. To je nesmysl podle mě. To je o talentu, zázemí a penězích. A o zdraví samozřejmě. Kdyby tohodle měl dostatek, tak může jezdit ve světě jak dlouho se mu bude chtít. A úspěch v MS taky není nijak úměrný věku. Loeb jel první MS v 28 letech. Připadá snad někomu přestárlý bez šance na úspěch? Mě ne. Věřím, že pokud bude mít motivaci a angažmá, může vyhrát ještě několik titulů.

Komentář

Pelikán já s tebou v části souhlasím.Když se člověk koukne do světa a vidí dvacetiletý Nory,Finy,Litevce,co jedou MS,tak na to je venca starej.Že je šikovnej,o tom není sporu.Ale dobrej může bejt,pokud mu vydrží peníze,tak u nás nebo v okolních státech.Dál to nepůjde.Ale mám pocit,že jezdí hlavně protože ho to baví.To je asi většina těch,co tenhle sport dělají.Až na pár výjimek.

Komentář

Pejsku , to máš asi dobrý pocit . Asi to jezdí proto , že se tím baví a bude jezdit pokud bude mít peníze . Třeba nemáme pravdu a on se chce stát profesionálním jezdcem a na to starý ještě být nemusí .
                  Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Podle mě je světovej úspěch o talentu, kterej má ale spousta jezdců co tam je. Jenže k tomu talentu je hrozně potřeba HLAVA. Sebekontrola, soustředěnost, disciplína. A v tomhle je za Loebem podle mě obrovská díra, takže ač jsou tam rychlí piloti, nikdy ho z dlouhodobějšího hlediska nedokážou porazit. Samozřejmě hraje roli i fyzická kondice, ale tu si pro rally udrží člověk i do poměrně vysokýho věku. Když jde hrát ve 40 letech vrcholovej hokej, proč by nešlo jezdit rally. Takže trvám na tom, že tvrzení "Kopáček je na svět už starej" je nesmysl. Myslim si ale, že Vašek takhle nepřemejšlí, ten řeší, jestli pojede další soutěž u nás a víc momentálně neřeší.

Komentář

To Speeder:
                      Nebudu tvoje uvažování rozporovat, ale pro přesnost. Loeb jel první MS ve 25 se Saxem KitCar v barvách FFSA na Catalunyi. Ten samý rok na San Remu porazil našeho miláčka Trinera (Octavia WRC). O rok později už jel dva závody s Corollou WRC pod hlavičkou FFSA. 2001 JWRC plus vývoj WRC a pak už plnohodnotné angažmá ve fabrice.
                      Takže pokud letos Václav pojede nějaký podnik MS má naději, že půjde v Loebových stopách a že si ho všimne nějaká fabrika a máme budoucího mistra světa. Bylo by fajn kdyby mohl jet Venda nějaký IRC (o světu vůbec nemluvím) v barvách našego FASu . Ale to se jen tak nestane.
                      Prostě když vidím kolik peněz do toho leje Prokop jak dlouho jezdil "za svý" Hirvonen než se někam dostal, tak to moc růžově nevidím a tolik bych mu to přál.

Ještě bych doplnil první větu tvého posledního příspěvku. ........ a je k tomu potřeba velká, ale opravdu velká spousta peněz.

Komentář

Venda Kopáček bude opět hostem Kiss radia Proton.Živé vysílání bude 3.5 (ČT) v cca. 8:15
                        Citroen Xsara KIT CAR...
                        ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Tak nám Wenda pojede slovinský Saturnus!A zase s Petrou...tak to snad zase dopadne

Komentář

Co ten Wéna zase dělal, že skončil po 2RZ? Má někdo zprávy ze Slovinska?

Komentář

Ulomené kolo, bohužel...

Komentář

Škoda, jel asi dost dobře. Je to důsledek vady materiálu nebo výletu do přírody?

Komentář

Working...
                                X