Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Václav Kopáček

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• šnek
    replied
    Re: Václav Kopáček

Milane to víš ,že budu vždycky kopat za spolujezdce,protože vím ,že to není ***** ,to se mužeš přetrhnout po dobrým po zlým ,přetahneš ho notama a stejne to dopadne jinak než si to představuješ ty.

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

A že ze šneka mluví hned několik osobních zkušeností
    Jen se chlape za ty "čtenáře" pěkně poper (a vrci taky)! Na vás si dycinky vzpomenou, když se láme roští, jinak nejste skorem ani jmenovkách

Zanechat komentář:

• šnek
    replied

vždycky se vše svádí na spolujezdce.Vždyt si to každý muže zkusit.To mužeš řidiče brzdit do aleluja a stejne mas strom za zádama.Něco se před r.z řekne a pak se dá za jedna a vše se změní.Spolujezdce bych do toho vubec netahal.

Zanechat komentář:

• jac
    replied

Ty voe, vrci, jací chytráci? Názor voe, nikomu ho nenutíme, nikoho neprudíme a nikomu neříkáme, že jestli tvrdí opak, že je to chytrák nebo vůl. Můj názor vychází třeba z toho, že jsem viděl několik onboardů a prostě mám za to, že byť Petra respektuju, není to pro mladýho Kopáčka to pravé. Řekl jsem to již daleko dřív před ránou a hotovo. Spolujezdec není jen to, co popisuješ, v tom autě to pro 100% musí sednout všechno jak hrnec na ***** a když to tak není, tak to prostě k sobě nejde. A tady mám pocit,že to nejde.

Zanechat komentář:

• vrci
    replied

No vy jste fakt chytráci! To jako myslíte, že ten spolujezdec udělá co??? Dá mu před vložkou na ***** aby si zjednal respekt, nebo přestane číst, když se mu to bude zdát moc rychlé, nebo mu bude hýbat rukama, podle toho jak by si to představoval on nebo co tedy?

Každý jezdec si až do samotné rány myslí, že má vše pevně v rukách a teprve až zaduní, tak pochopí, že to bylo fakt moc! Když mu bude do toho mitfára neustále kecat, tak to skončí ránou tím spíš a budou ještě rozhádáni. V autě hlavně musí být pohoda...

Myslím, že Petr se ho snaží brzdit až, až. Problém je, že některý jezdec holt hledá tu hranu shora a některý zespoda a Venda je prostě ten, který ji hledá shora. Kdyby tam nebyl ten mostek tak to byla malá bezvýznamná epizoda. Ale bohužel tam byl a teď asi má Venda finanční problém. To se ale stává, co se jezdí závody.

Zanechat komentář:

• Hux
    replied

Kydyby chtěl někdo Wendovi pomoci: http://www.facebook.com/events/192024477575951/

Zanechat komentář:

• subarak1
    replied

z toho druhýho pohledu to nevypadá tak zle, myslim si, že se jen trochu vyklepe a bude to v cajku. Na tom prvnim videu se zdálo, že to bouchlo střechou do stromu, ale pak jde vidět na tom druhym, že to zastavilo kolo. Tak snad to bude v pohodě.

Zanechat komentář:

• dave.j
    replied
    Re: Petr Picka

já s tím výše řečeným jenom souhlasím,nejde o to,že je špatný spolujezdec,ale prostě si z něho Vena nic nedělá a jede si jak chce,mohli by jsme vyprávět

Zanechat komentář:

• jac
    replied

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
    Nemyslete si prosím, že je Petr Picka nějaký ořezávátko!
    http://www.ewrc-results.com/coprofil...9&t=Petr-Picka
    O tom žádná, ale není to mitfára pro Vénu, to souhlasím s Romanem. A víš jak to je, aspektů je hodně.

Zanechat komentář:

• klemic
    replied

Také jsem názoru, že Petr Picka ten problém nebude.......My, když jsme zjistili, že jedeme rovinu se 400 koňovými turby, tak jsme to zahodili po další vložce. Jde o to, jaké dostal před startem příkazy. Uč se? Leť?

Zanechat komentář:

• Novej
    replied
    Petr Picka

Nemyslete si prosím, že je Petr Picka nějaký ořezávátko!
    http://www.ewrc-results.com/coprofil...9&t=Petr-Picka

Pokud se nemýlím, tak v roce 94 byl s Jiřím Pertlíčkem pátý absolutně v mistráku a v enkách to byl buď titul, nebo vicemistr. Ta Mazda 323 taky pěkně letěla, takže bych se soudy tolik nechvátal.

Zanechat komentář:

• Frantisek
    replied

Tak ukázal že to v rukách má,hlavně musí jet hlavou.Asi si neuvědomil že auto ještě nepoznal a když zjistil kde se pohybuje tak letěl.Opravdu potřebuje spolujezdce který ho bude usměrňovat.Chce to ostříleného spolujezdce s autoritou.

Zanechat komentář:

• DOLLY
    replied

Venda je velký talent a má neuvěřitelnou rychlost.Nic proti panu Pickovi ale okamžitě potřebuje mitfáru ze které bude mít velký respekt a ten ho bude ho řezat přes ruce.Má na to jezdit hodně vysoko,ale musí vyzrát a ted hlavně ubrat.

Zanechat komentář:

• Zajda
    replied

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
    Trošku ogierovský escape
    To jo, bohužel pro Kopáčka - Roto není továrna s téměř neomezeným rozpočtem.

Zanechat komentář:

• pelikan
    replied

Mě se líbilo jak jede, ale také jsem psal, že je divočák a proto jsem ho nedal do tipovačky. Ale hlavně, že jsou kluci v pořádku a taky mu přeju ať dokáže zacálovat opravu, aby mohl jet i další závody.

Zanechat komentář:

Working...
X