Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Václav Kopáček

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• starej pes
    replied
    Re: Václav Kopáček

Že by měl Kopáček zlepšit komunikaci?Třeba časem.Zatím to byl pro novináře jen jeden z pole a nikdo s ním rozhovory před kamerou asi moc nedělal.Zato na trati toho předvedl dost a to je v závodech podstatný.Kimi jezdil MS a moc toho taky nenamluvil.A Svoboda se nakonec taky moc nepředvedl na to,že je šéf.Dělal že někde vyhrabal nějakýho neznámýho Kopáčka.Jako vyhledávač mladejch talentů,by zrovna tohodle kluka měl znát.Přehlídnout se totiž dost dobře nedá.Vaškovi moc přeju aby se mu dařilo.Je to hodně šikovnej mladej kluk a věřím že se s tím popasuje.Tak ať se klukům na tratích daří.

Zanechat komentář:

• pelikan
    replied

To máš pravdu, ale že je divočák mi nevymluvíš. pROTO píšu, hlavně aby jel s chladnou hlavou a hned se nehnal do první desítky byť na to ruce má. O tom žádná. Ke konci sezony ať jede klidně o bednu.

Zanechat komentář:

• Miloš Vaníček ml.
    replied

Ten má naopak pro tu techniku cit, když si do teď všechna auta sám připravoval a stavěl. S Fabií letěl neskutečně, občas to bylo přes hranu a pak padaly rány, no ale loni na spolehlivosti hodně zapracoval a je to vidět, i letos v tom Rakousku to bylo opravdu jen hodně lehce, vždyť vyhrál i třídu!

Zanechat komentář:

• pelikan
    replied

Já to tomu klukovi přeju, ale je to divočák. Pamatuju ho na Erzetkách s Waranem a to byla každou chvíli porucha karoserie. S Fábií taky něco dal, naposled jí lehce poválel v Östereichu. Tedy hlavně klidnou mysl, protože pomuchlat tohle by bylo hodně drahý.

Zanechat komentář:

• ombre
    replied

Moc nerozumim tomu nadšení/nenadšení.. Je to přeci úžasná příležitost!

Zanechat komentář:

• Alexevo9
    replied

no tak na něj jsem zvědavej,zatim na mě pusobil že se spíš baví tim ježděnim,než závodí,ale uvidíme no a s touhle technikou to bude ještě zajímavější asi....jinak v pozadí v červené bundě byl tušim i Honza Sýkora,že?

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
    Tak teď je to ofiko.Hold Venda se bude muset učit "kecat" i do různých plátků.Hlavně ať mu to jede,na ostatní hodit bobek.
    Proč kecat , sežene si Tiskovýho mluvčího a bude to mít vyřešené .

Zanechat komentář:

• thom
    replied

Začínat by měl na Valašce, takže velkej mistrák...

Zanechat komentář:

• hujer
    replied

Původně odeslal starej pes Zobrazit příspěvek
    Pepo souhlasím že dobrej sponzor by byl v Kopáčkovo případě jen ku prospěchu a zasloužil by si ho.Ale sám víš,jak je svět soutěží tvrdej a nespravedlivej.Mejšlák klidně prachy sežene a na druhou stranu talent klidně skončí,protože nemá za co.Taky bych mu přál ať to vyjde.Šikovnejch mladejch kluků zase tak moc není.
    Tak teď je to ofiko.Hold Venda se bude muset učit "kecat" i do různých plátků.Hlavně ať mu to jede,na ostatní hodit bobek.

Zanechat komentář:

• irik83
    replied

Takže sprinty, jestli jsem dobře pochopil.

Zanechat komentář:

• Jarda Kozák
    replied

No tak to je snad nejlepší zpráva, kterou jsem za poslední měsíce v rally slyšel...

Zanechat komentář:

• jac
    replied

http://sportmn.com/cs/video/vaclav-k...ymu-roto-plzen

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

A to je ta taktika a strategie ......... Bohužel si někteří myslí , že to je o něčem jiným . A to se týká každého sportu .

Zanechat komentář:

• jac
    replied

Původně odeslal Frantisek Zobrazit příspěvek
    Pánové,bohužel to v naší republice je nastavené trochu špatně.Dobrý jezdec musí mít kolem sebe průbojného manažera,který mu dokáže sehnat peníze na závody.Co jsem slyšel,tak jsou nastaveny parametry hodně zajímavě a doplácí na to asi ti talenti,kteří kolem sebe nemají tyto lidi.Naprosto souhlasím se Starým psem.
    Františku, neexistuje průbojný manager, existují pouze známosti :-(

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

V dnešní době je skutečně problém sehnat peníze , je krize a hlavně se musí zvolit dobrá strategie a taktika na sponzora .

Zanechat komentář:

Working...
X