Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Václav Kopáček

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Václav Kopáček

šneku, to ví každý, že spolujezdec je vždy příčina, proto mne i mrzí, že se na ně zapomíná, osobně mám názor, že je 80% výkonu posádky, ale tady Petra nikdo neobviňuje z rány (teda alespoň já ne), ale znova tvrdím, že mám názor, že Venda a Petr není dobrá kombinace. Přes neoddiskutovatelné skoro dvacetiletité zkušenosti Petra mi to tak připadá. Nehledejte v tom důvody, zášť, rejpání, prostě nic, pouhý názor, který, v případě že se stane Venda s Petrem třeba Mistři ČR řeknu, že byl mylný. A mám za to, že nikdo z nás (ani ten Venda a Petr v této fázi) nemůže tvrdit to či ono, pouze můžeme vyslovit svůj názor, aniž bychom názor jiného označili jakkoliv nevhodně. Howg
    Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Ano , spolujezdec se skutečně hodně podílí na výsledku . Věřím , že Petr je dobrý spolujezdec o čemž svědčí jeho dosavadní výsledky . Venda zjistil , že mu to s autem jde a dosavadní výsledky jej hnaly dopředu . Bohužel přišla zatáčka , která jej vynesla ven a stala se tato věc . Myslím si , že by se to stalo i kdyby tam seděl jiný mitfára . Přemýšlel jsem o tom proč se jim to stalo a napadlo mě , že se Venda ještě nesžil s autem a zaplatil nováčkovskou daň.
      Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

řekl bych to asi tak.Venda byl kapku rychlejší a on ten mostek nebo co to bylo hold kopal a řádně.Otázka:mít napsaný mostek na druhé straně?Taky bych to viděl na nováčkovskou daň a neznalost auta.Další věc je,že se musí uklidnit a postupně zrychlovat.Nejde hned s jiným vozem jet práskačku.Na to už dojeli i jiní.A bylo by ho škoda.Má to opravdu v pazourech.
        Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Klucí mostek, říkáte tomu vjezdu na pole - louku nebo co to tam bylo?
          http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

hujer: ono se to nedá přesně posoudit . Video je jiné než realita , tam je spousta jiných faktorů souvisejících s rozpisem .
            Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Původně odeslal pelikan Zobrazit příspěvek
              Klucí mostek, říkáte tomu vjezdu na pole - louku nebo co to tam bylo?
              Není to přímo mostek ALE! Bylo to přes příkopu a tím pádem tam asi bude betonová roura aby mohla voda volně odtékat.

Komentář

Původně odeslal Koukola Josef Zobrazit příspěvek
                hujer: ono se to nedá přesně posoudit . Video je jiné než realita , tam je spousta jiných faktorů souvisejících s rozpisem .
                Pepo tohle mi nevymluvíš.Je to drak šikovný.Ale jezdil Fábu cca130koní a velmi často boural(i když na časy i pohled jel velmi OK)a teď naráz koníků jednou tolik(neli víc)a čtyřkola k tomu!Podle mě se musí na tu čtyřkolu naučit.To se nedá za pár testů!Viděl bych ho jako Honzu Černého jen nesmí nesmyslně blbnout(pokud nemá neomezený rozpočet)

Komentář

Právě proto jsem tak napsal moje předešlé příspěvky . Vendy jezdit umí , ale mezi dvojkjolkou a čtyřkolkou je pořádný rozdíl . A jak píšeš , pár testů nestačí na pochopení auta a jízdy . Jsou tu fárové , kteří jezdili dvojkolku a po dosti závodech se čtyřkolkou jí ještě nepochopili a někdy se čtyřkolkou jedou jak s předním náhonem .

Komentář

A někteří dostanou i od dvoukolky napráskáno Pepíku :-))))
                    Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

S tím s Tebou souhlasím . Protože jedou jak s doukolkou .......

Komentář

jac - Ty voe, jaci, já ti tvůj názor neberu! Ty voe, já mám názor, ty máš názor!

A teď normálně. Fakt by mě zajímalo, koho by sis tak nějak k Vendovi představoval. Co by měl dělat jinak, než Petr a jak by dosáhl toho, že by se něco změnilo. Nevím jak moc Vendu znáš, ale já byl z něho občas na mrtvici - např. mluvíme spolu po RZ, on nám něco lupnul, my z toho byli skoro v komatu, protože jsme byli přesvědčeni, že rychleji už to nejde a jeho první slova byla: Chlapi, vy jedete takovou kládu, já se z vás zblázním! Já vytřeštil oči a říkám mu: Ale ty magore, ty jsi nám naložil! A on zase: Ale vy jedete strašně rychle! A já jsem do dneška přesvědčený, že to myslel vážně a že si z nás nedělal srandu.
                        Já si naopak myslím, že když se k němu Petr po tom zranění vrátil, tak mu moc pomohl se zklidnit a taky to nakonec skončilo titulem.

Na onboardech je vidět, že se Petr snaží ho nějak korigovat. Co myslíš, že by měl ještě dělat? Začít mu nadávat? Klít? Nebo ho mlátit ukazovátkem po rukách? Jaká by asi byla v autě atmosféra? Venda mi připadá jako mírný hodný kluk a nevím, nevím jak by nesl nějaký hrubší nátlak. Jeho výkonu by to asi moc nepomohlo.

Ještě příklad - Ve Valmezu mi Petr vykládal, jak to bylo na Janeru - Jak asi víš v 1.RZ se vloudila chybička a šli na bok. Diváci je hodili zpátky na kola a i přes tu ztrátu naložili Hodaňovi cca 50 s. Petr mu po vložce domlouval, že to je šílené a Venda se zasmušile zamyslel a po chvilce mu říkal: Ty fakt myslíš, že už to bylo moc? Ale já fakt nevím, kde by jsem mohl ještě ubrat! No nezabil bys ho :-) ???

Komentář

Na onboardech je vidět, že se Petr snaží ho nějak korigovat. Co myslíš, že by měl ještě dělat? Začít mu nadávat? Klít? Nebo ho mlátit ukazovátkem po rukách? Jaká by asi byla v autě atmosféra? Venda mi připadá jako mírný hodný kluk a nevím, nevím jak by nesl nějaký hrubší nátlak. Jeho výkonu by to asi moc nepomohlo.

Ještě příklad - Ve Valmezu mi Petr vykládal, jak to bylo na Janeru - Jak asi víš v 1.RZ se vloudila chybička a šli na bok. Diváci je hodili zpátky na kola a i přes tu ztrátu naložili Hodaňovi cca 50 s. Petr mu po vložce domlouval, že to je šílené a Venda se zasmušile zamyslel a po chvilce mu říkal: Ty fakt myslíš, že už to bylo moc? Ale já fakt nevím, kde by jsem mohl ještě ubrat! No nezabil bys ho :-) ???[/QUOTE]

Je tedy fakt ze spolujezdec v aute tvori jisty faktor.Jde o to vsak jak se na ten faktor kouka jezdec. Kdyz jsem jel s Vendou luzicky bylo v aute pravidlo,a verte mi ze bych ho od volantu vyhnal a dojel to i bez cteni kdyby se mi Vasik nezdal. On je sikovnej..Jen si myslim ze to bylo trosku brzo ten atak ktery nam ukazal. On nam bude vsem rikat ze nejel rychle,ale vsichni vime ze pro nej rychlost nemuze moc znamenat..Jeste se neboji jistych nasledku.. Nejde ani tak o vuz jako o nej a celou posadku. a nejen je ale celej team a vsechny kdo jim veri. Na Janeru mel pouze stesti,to procento ze nesklouznou z trate a nebudou na kulichu bylo male. Taky si tam mohl uz po dvou km delat snehulaka a koukat na kluky jak zavodej..Pan Hodan zavodi uz mnoho let,zkusenosti má ze ver ze kdyz nema tech.problem tak dojede. K Vendovi muj pohled nejde zmenit,drak dracek,jen ho ridit clovek musi silnym lanem:-) Je to tezka cesta,rallye.Zkusenosti se vsak musi nasbirat,a nekdo se uci rychle a nekdo pomaleji.. Doufam ze na Sumave ROTO nastoupi i s Vasikem a Petou a ze Wenda pojede klidne trinactej a bude se koukat jak to tam v te desitce je.. A na pribrami nam vsem ukaze co jsme malem zazili uz nyni na Valasce.Jelikoz jsem v to veril a citil jsem ze tomu tak bude! sice ne tak brzy ale melo to byt.

Komentář

Čtyři havárie od roku 2008 včetně, není příliš často
                            Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek
                            ...jezdil Fábu cca130koní a velmi často boural(i když na časy i pohled jel velmi OK)
                            Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Já myslím, že tu řešíte nevyřešitelné, teď nemyslím spolujezdce, ale jeho přestup do velkého auta. Ve svých začátcích Prokop spolupracoval Arazimem a ten ho hned po nutném minimu závodů v malém autě uvrtal do velkého, že prý v tom malém jen ztrácí čas. Jak tu psal někdo nade mnou, někdo hledá hranici shory jiný se k ní blíží z dola a popravdě ti co mají dáno od boha většinou jdou tou cestou první a ti druzí si to musí vydřít a vyjezdit se.
                              Mimochodem v jaké kondici je/byla Impreza od ROTA oproti té co vodí Štajf? Jsou na srovnatelné úrovni?
                              http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Byli jsme se taky podívat a byla radost na Vencu pohledět . Jel pěkně a asi máte pravdu v tom,že je mladej a potřebuje získat zkušnosti s náhonem na čtyři kola a taky občas takticky usměrnit.Nejel s tím jako s dvoukolkou,což mě překvapilo.Byl jsem překvapenej z jízdy Tlusťáka,myslel jsem že je na čtyřkolku navyklej.Ale připadalo mi že občas ještě náznaky vrkání má.

Komentář

Working...
                                X