Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Václav Kopáček

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• finn
    replied
    Re: Václav Kopáček

Jac: co si mám vše představit pod pojmem "nezištně"?

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Jo, já jsem ani nic jiného neřekl

Zanechat komentář:

• jac
    replied

Shacki, byl bych přesnější, Běhálek půjčil nezištně auto Kopáčkovi, co vím zase já :-)......na dnešní dobu neuvěřitelný počin

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Co vím, tak auto je na Šumavu půjčené od Běhálka

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

Koukám, že Petra bez subaru už neumí být a auto bych tipoval na pronájem?

Zanechat komentář:

• Liboa
    replied

Wenda je na šumavu přihlášen s Petrou Řihákovou - co to? A doufám, že Subo je v pořádku :-)

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Tak to jsem přehlédl a omlouvám se .

Zanechat komentář:

• Agatka
    replied

Opakování je matka moudrosti...
    Tento odkaz tu včera dával tead55. (příspěvek 103)

P.S.: myslím, že je lepší, když je to tady dvakrát, než kdyby to tu nebylo vůbec.
    Naposledy upraveno Agatka; 05-04-12, 21:30.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Něco k problematice a doufám , že mě tu někdo nevynadá: http://www.ajr.cz/?q=node/144

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Jac: děkuji za záskok . U této pojišťovny pracuju a příklad jsi uvedl perfektně . Jestli Véna splňuje podmínky nemá cenu řešit . Pojistná smlouva specifikuje kdo je : pojistník , držitel a vlastník .

Zanechat komentář:

• jac
    replied

Původně odeslal Dosty Zobrazit příspěvek
    Tak ukaz nabidky jinych pojistoven...
    Co ja to zjistoval dva roky zpatky, byla prave toto snad jedina moznost a jeste to byla novinka...
    No nevím, 2,nebo 3 roky zpátky(jak se jela Bohemka na sněhu) jsem jel Lausitz s C2 od Tomáše Pletky a HAV jsem měl sjednané individuálně u Uniqa pojišťovny na celý závod, kdy pojistná částka byla 75.000EUR, spoluúčast 25.000EUR, kdy se facto byla při totálce částka rovnající se ceně auta. Stálo mne to 14.000,-Kč na závod, což neberu jako hodně peněz.
    Co se týká Vény, souhlasím s tím, co píše tead55, že problém je spíše s tím, že Véna nesplňuje podmínky pro pojištění. Každopádně mám za to, že kdyby se jezdci spojili a začali využívat produkt HAV alespoň z 75% startovního pole, dokázal by se najít kompromis a pojišťovna s makléřem by dokázali tento produkt postavit kvalitněji a doladit. Takto to vidím tak, že se o to někdo pokusil, ale vzhledem k tomu, že je nízké procento pojištěných, k tomu náklady na zaplacení mobilních techniků při závodech a občas nějaká petelice zrovna pojištěnce jako ztrátový podnik a neochotu pojišťovny cokoliv dál měnit a modelovat. Jak je v ČR zvykem, za snahu a pomoc nečekej povděk, po zásluze budeš potrestán :-))) No a po té, co se snaží ČNB od letoška razantně zasahovat do pojišťoven a makléřů vůči otevřených flotilám apod. už lépe fakt nebude. Na druhou stranu mám za to, že produkt HAV byl nedostatečně vysvětlen a propagován.

Zanechat komentář:

• Novej
    replied

OK Pepo, takže, v čem nemá Dosty pravdu? Ve spoluúčasti? V pojistném? Myslím, že ne

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Já v jedné pojišťovně dělám , tak co bych ukazoval nabídky jiných pojišťoven . K nim nemám přístup , ale musím mít o nich přehled .

Zanechat komentář:

• Dosty
    replied

Tak ukaz nabidky jinych pojistoven...
    Co ja to zjistoval dva roky zpatky, byla prave toto snad jedina moznost a jeste to byla novinka...

A ze nemusi jit o totalku, ano, nemusi, jenze je tam spoluucast 30% z ceny auta, takze rekneme Subaru s cenou 3M (at se to hezky pocita), tam mas pojisteni za dva dny podniku 70000, v pripade cerpani pojistky potom milion spoluucast...

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Tak je tady několik pojišťoven , které toto pojištění nabízejí . A opravdu se musíme dívat na to , co jednotlivé pojištění kryje a jakým způsobem . Nemusí jít o totálku , auto je pojištěno na jakékoliv poškození .

Zanechat komentář:

Working...
X