Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Václav Kopáček

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Václav Kopáček

Zadarmo?

Komentář

No a to mi tam právě v dnešní době nesedí Znamená to start za Běhálkův tým v podstatě jako najatej jezdec co nemusí nic donést. Nebo je to stále za Roto?

Jinak dneska je všude spousta nabídek na něco "zadarmo" a vždycky je v tom nějaké "ale".

Komentář

Tady o žádném "ale" nevím

Komentář

Zadarmo to určitě není a určitě na tom nikdo neprodělá . Zřejmě obě strany na tom vydělají . A jak píše Shacki , žádné "ale" v tom nebude .
          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Prostě obyčejnej pronájem toho žlutomodrého subaru za tržní cenu možná s nějakou drobnou slevičkou bez jakýhkoliv dalších závazků.
            Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Liposh: já bych to z předchozích příspěvků viděl spíš naopak na "gratis" nebo "gratis + případné závazky".

Shaki: opravdu tedy jako podpora mladého talenta? A ještě jednou se zeptám jestli je to za tým Roto nebo za Dana.

Komentář

Off topic: Pepo napiš mi na sebe mail, mě ta naše korespondence přes ZS nějak přestala fungovat a nechci riskovat, že až to zas vypotim, tak mi to zas všechno zmizí. Díkes

Komentář

Nevím o tom ani zblo.Jen mě tak napadlo.Nebude to pronájem pro Wendu ale v režii ROTO?Když je tam Wenda upsaný.A sami auto nestihli zprovoznit.A na nějaký "nezištně" a "grátis" se tu určitě nehraje!
                  Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Tady bych Dana Běhálka nepodceňoval. hisoricky vzato má s Wendou hodně společnýho. Umí bejt pekelně rychlej i se starším autem, umí auto rozebrat do šroubku, během pár vteřin, umí ho dát do kupy do další soutěže, ví jak se Wenda cítí, tak proč by mu nepůjčila auto, byť třeba za minimální náklady, když mu jedno stojí doma? Wenda pojede za ROTO s Běhálkovým autem a pro mě (jestli se nemýlím) to znamená, že Dan je větší formát, než jsem si myslel a to ho mám, za velkýho frajera (v tom nejlepší slova smyslu)!
                    Prostě má šanci pomoct mladýmu a hlavně dobrýmu klučinovi (navíc se subaru), tak to udělal a protislužba? Tou bude reklama po Wendově výsledku
                    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Pochopil jsem.Holt pomohl i když nemusel.To se dnes pomalu nevidí.Proto Danovi Všechny palce NAHORU!!!!!!!
                      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Nezištně může znamenat taky pronájem pouze za cenu nákladů.

Komentář

No kluci, nečekal jsem, jakou plamenou diskuzi může vyvolat slovo "nezištně" :-)
                          Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Vena byl dnes hostem radia Kiss Proton.
                            http://www.kissproton.cz/vyhledavani...pacek-807.html

Komentář

Tady máte pár odpovědí k výpomoci
                              http://sportmn.com/cs/video/rallye-sumava-2004-retro-1
                              Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

parádní, díky Kubo
                                http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                                Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Working...
                                X