Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Václav Kopáček

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Dosty
    replied
    Re: Václav Kopáček

To neni pravda, proti skodam tretim osobam pojistenej byt MUSIS, je tam bud specialni pov. ruceni na celej rok, nebo se pojistis cca za tisicovku jenom na den zavodu pres poradatele...

tead55 pise o havarijnim na RZ, ale je to opravdu drahy jak blazen a vyplati se to nakonec jen pri totalkach, Wendovu nehodu by se i pri uzarvreny pojistce nejspis nevyplatilo hlasit...

a ze kazda pojistovna ma ruzny kryti- nejsem si jistej, ze je vubec na vyber mezi pojistovnama, jeste nedavno nebylo vubec mozny takovy pojisteni uzavrit...

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Jenže to se týká odpovědnosti třetím osobám , ale ne na škodu na pojištěném vozidle . A každá pojišťovna má různá krytí .

Zanechat komentář:

• tead55
    replied

Klasické havarijní určitě ne..ve všech těch smlouvách je : Výluky z pojištění
    1. Pojištění se nevztahuje na škody vzniklé při závodech jakéhokoli druhu a při soutěžích s rychlostní vložkou, jakož i při přípravných jízdách k těmto závodům a soutěžím..... ale máte pravdu ty ceny jsou jinde než jsem měl v hlavě http://www.ajr.cz/?q=node/144 i když 30% spolúčast je celkem pěkná ..a pro vénu stejně nedosažitelný, vzhledem k tomu, že nemá dokončeno 5 závodů s N4 ...
    Naposledy upraveno tead55; 04-04-12, 21:13.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Tak u pojištění nezáleží , zda je to na uzavřenou trať . Jde o klasické havarijní pojištění .

Zanechat komentář:

• tead55
    replied

To klidně můžeš, pokud máš nějaký aktuální informace, že se za poslední dva roky výše pojistného na uzavřený tratě nějak výrazně změnila od doby, kdy jsem se o ní zajímal já

Zanechat komentář:

• jac
    replied

Původně odeslal tead55 Zobrazit příspěvek
    Já se zas tak nevidím... havarijní pojištění na uzavřený tratě pro subo bude pro venu tak víc než 5000Euro/závod + 5000E spoluúčast...
    To bych si dovolil nesouhlasit.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Je to dobře , že našel cestu a překvapeni nejsme možná jen my dva .

Zanechat komentář:

• tead55
    replied

Jsem příjemně překvapen, že Véna jede Šumavu v to jsem ani nedoufal ..

Zanechat komentář:

• Miloš Vaníček ml.
    replied

Přesně tak, a teď si spočítejte kolik tak může stát ta oprava, pak to hoďte do horizontu několika více soutěží v sezoně...

Zanechat komentář:

• tead55
    replied

Já se zas tak nevidím... havarijní pojištění na uzavřený tratě pro subo bude pro venu tak víc než 5000Euro/závod + 5000E spoluúčast...

Zanechat komentář:

• Marek Petráš
    replied

...navíc pokud s tím ještě jede takový divočák

Zanechat komentář:

• majklos
    replied

Mně dost překvapila ta informace, že auto není havarijně pojištěno. Dokážu si představit u nejmenších týmů kde záleží na každé koruně, že se šetří i na této položce a když přijde rána, tak jsou holt smíření, že je šmitec, ale v případě větších týmů, to je teda pořádný hazard.

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied

Původně odeslal Agatka Zobrazit příspěvek
    Snad jen pro upřesnění. Mám dojem, že se pan Kopáček nevyjádřil „tu“, ale že je to přesná citace z jeho faceboovského fanclubu...
    Možná se mýlím...
    Není jedno , kde se vyjádřil ? Hlavní je , že napsal jak to je a jak se věci mají ?

Zanechat komentář:

• honza
    replied

Ano,ano.Vyjádřil se na FB...

Zanechat komentář:

• Agatka
    replied

Snad jen pro upřesnění. Mám dojem, že se pan Kopáček nevyjádřil „tu“, ale že je to přesná citace z jeho faceboovského fanclubu...
    Možná se mýlím...

Zanechat komentář:

Working...
X