Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jozef Béreš jun.

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Jozef Béreš jun.

Rozhodl jsem se zalozit toto tema ze dvou duvodu. 1. jeste jsem si zadne tema nezalozil , 2. myslim ze o tomto mladem jezdci jeste hodne uslysime.
    Videl jsem ho vloni na Wald.. na Semperitu a musim rict ze me nadchl.
    <P ALIGN="CENTER">

Upravil - sagi 02 Feb 2003 01:39:59

Upravil - Častulik 02 Dec 2003 00:25:11

Založení tohoto tématu beru jako pozitivní věc.Myslím,že na Slovensku po Tibim vyrostla další hvězda.Pokud má starý Joža peníze,aby tak náročnou sezonu utáhl,bude to pro mladého jenom pozitivum.Rozhodně se na něj moc těším,podle toho co jsem viděl a slyšel to má v rukách!!!! Záleží,jak dokáže to Sůbo zkrotit,je to trochu jiná hračka,než jeho Ibiza.Ale myslím,že mu to půjde a že bude pro náš mistrák přínosem. Tož tak.

www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

Jo Jožo mě taky nadchl, je dost dobrej, ikdyž jsem ho ještě neviděl v akci... Hrdinku mam rad, takže Bérešovi určitě budu držet palce.

sem ty obrázky taky neuměl, ale naučili mě to tady
      quote:

Komentář

ták někdy jindy....

Komentář

Nejsem si jist, jestli Tibor C. je hvězda.
          Naopak J. Béreš je určitě výborný jezdec a myslím si, že pokud Subaru pojede, máme tu dalšího kandidáta na první pětku v MR. Třeba Pražský rallysprint zvládl s Octavii WRC velmi dobře.

quote:
          Založení tohoto tématu beru jako pozitivní věc.Myslím,že na Slovensku po Tibim vyrostla další hvězda.Pokud má starý Joža peníze,aby tak náročnou sezonu utáhl,bude to pro mladého jenom pozitivum.Rozhodně se na něj moc těším,podle toho co jsem viděl a slyšel to má v rukách!!!! Záleží,jak dokáže to Sůbo zkrotit,je to trochu jiná hračka,než jeho Ibiza.Ale myslím,že mu to půjde a že bude pro náš mistrák přínosem. Tož tak.

Komentář

Jsem si téměř jistý, že Czserhalmi hvězda není. Možná tedy slovenská jo. Moc jsem se na něj těšil, když přicházely zprávy od kluků, kteří jej viděli na Slovensku. Skutečnost mě dost rozčarovala.
            Béreš se mě zdá lepší, ale víc než toto si zatím netroufám říct. Brzy se ukáže.

Komentář

Pokud bude Subaru držet, tak s tím Béreš v průběhu sezony pěkně zamotá.
              Czerhalmi moc příležitosti neměl, Okta buď neřadila, nefungovaly diferáky, furt něco. S čím vůbec pojede?

mm

Komentář

,Beres byl na Waldviertel moc moc dobrej, skok na Subaru WRC je ale moc velkej...
                Preji mu vse nejlepsi(pral bych mu, i aby sezonu financne zvaldli bez velkych pruseru-ne,ne jak Valousek), presto ho ale mezi kandidaty na celni mista v MR neradim. Rad se ale zmylim.

Komentář

Podle zákulisních zpráv toho má mladý Béreš v závodním autě naježděno víc než si kdo dovede představit.

Pokud ještě opravdu odjede za tuto sezónu vše, co si naplával, mohl by z toho být pěkný pokrok vpřed.

Komentář

Já si myslím, že Béreš je takový slovenský ekvivalent Kopeckého - ten šel taky po jedné sezóně do WRC a docela mu to sedlo.

*JH*
                    To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

Myslím si,že Tibi žádná velká hvězda není, spíš trochu nafoukanej mladej kluk.Viděl jsem ho už mnohokrát a téměř nikdy to nebyla žádná sláva.Nejvíc se mi líbil loni v Německu, kde jel opravdu dobře a bavil diváky.Loni na Tatrách se mu něco pokazilo první den a druhý den s tou oktávkou jel Dolák jako předjezdec, aby si ji vyzkoušel před valaškou a to byla úplně jiná jízda i když v ní seděl poprvé v životě

Komentář

Co se Tibiho tyce, jeho hvezda pomalu zapada a je to skoda. Byl to hodne velky talent, ale tak uz to v rallysportu byva. Ostatne nikde se nepise, co ten bude tuto sezonu delat.

Na Berese jsem hodne zvedavy. Ale nevim, jestli Subaru 02 je tim pravym naradim na zacatek. Kdyby sednul na pul sezony do vypujcene Corolly a potom presel na Subaru, nereknu. Ale rovnou do takove rakety? Vzdyt to je auto, se kterym se MUSI jet na bednu, jinak nema smysl...

Komentář

Pinipini, Dolak uz sedel v Oktavce minimalne jednou pred tim, to kdyz se z cista jasna ukazal loni na shakedownu na Sumave. Ale strelba to byla, to tedy zasejc jo...

Komentář

quote:

Na Berese jsem hodne zvedavy. Ale nevim, jestli Subaru 02 je tim pravym naradim na zacatek. Kdyby sednul na pul sezony do vypujcene Corolly a potom presel na Subaru, nereknu. Ale rovnou do takove rakety? Vzdyt to je auto, se kterym se MUSI jet na bednu, jinak nema smysl...

Jo, mám na to podobný náhled. Možná by bylo lepší ( a asi i levnější ) ze začátku se "obouchat" s Toyotou. Se Subaru se obávám přílišné opatrnosti. Ale třeba se mýlím a budu rád, když nás Béreš překvapí.

Komentář

quote:
                              quote:

Jo, mám na to podobný náhled. Možná by bylo lepší ( a asi i levnější ) ze začátku se "obouchat" s Toyotou. Se Subaru se obávám přílišné opatrnosti. Ale třeba se mýlím a budu rád, když nás Béreš překvapí.

Zatím se různí s jakým Subaru pojede.
                              a) Pokud pojede se starým ( 2000 ), tak je to celkem jasný. Problém ho někam prodat, tak se zužitkuje
                              b) Pokud pojede 2002, tak bych ti dal za pravdu

mm

Komentář

Working...
                              X