Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ostatní

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Tak jedna perlička z rozlůčky Otta TiTanaka s modrým oválem:http://www.rally-mania.cz/news.php?id=18121
    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Přijde mi docela smutný, že zemřel Pavel Babka, dlouholetý předseda PAMK Klatovy a redakci nestojí za to, aby se alespoň o tom zmínila. Slušnost je slušnost!!

Komentář

• Musím se redakce zastat. Tu informaci jsem tady zahlédl, ale teď ji nedokážu najít.
        www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Hledal jsem a hledal,ale našel až tu:http://www.autosport.cz/clanek.php?cl=19462
          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Je to asi jenom na FB ewrc sdílené od AMK Pačejov: www.ewrc.cz sdílel(a) příspěvek uživatele AMK Pačejov.

11 prosinec v 17:25 ·

AMK Pačejov
            11 prosinec v 16:50 ·

Ne vždy sem můžeme přidávat příspěvky veselé. Dnes bohužel musíme přidat i ty z druhé strany.
            Ve věku nedožitých 82 let dnes zemřel Pavel Babka, dlouholetý předseda Pošumavského auto moto klubu a 1. viceprezident Autoklubu ČR a jeden z nejvýznamnějších organizátorů Rallye Šumava Klatovy.
            Bez jeho přičinění by pačejovská rally nebyla takovou, jak jí známe.
            Čest jeho památce!
            www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Původně odeslal starej pes Zobrazit příspěvek
              Přijde mi docela smutný, že zemřel Pavel Babka, dlouholetý předseda PAMK Klatovy a redakci nestojí za to, aby se alespoň o tom zmínila. Slušnost je slušnost!!
              musím se zastat redeakce. "nejdřív měř, potom řež", bylo uvedeno viz níže:

AMK Pačejov 11 prosinec v 16:50 ·
              Ne vždy sem můžeme přidávat příspěvky veselé. Dnes bohužel musíme přidat i ty z druhé strany.
              Ve věku nedožitých 82 let dnes zemřel Pavel Babka, dlouholetý pře

Komentář

• Původně odeslal novope Zobrazit příspěvek

musím se zastat redeakce. "nejdřív měř, potom řež", bylo uvedeno viz níže:

AMK Pačejov 11 prosinec v 16:50 ·
                Ve věku nedožitých 82 let dnes zemřel Pavel Babka, dlouholetý pře

To není hlavní stránka eWRC že?

Komentář

• Původně odeslal starej pes Zobrazit příspěvek

To není hlavní stránka eWRC že?
                  bylo to vyvěšeno v FB sloupečku na pravé straně a ten je i na hlavní, ale pak to zazdily příspěvky z testování na MC :-)

Komentář

• když mám pocit, že někde chybí něco, co by tam bejt mělo, tak tam lupnu relevantní odkaz, kde na to upozorním, ale nemyslím si, že by měl kdokoli právo vynucovat si, aby jinej byl smutnej, nebo šťastnej z toho samýho, z čeho je smutnej, nebo šťastnej on sám a už vůbec by neměl nikoho dalšího za to sekýrovat, ať je jakkoli starej...
                    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

• Na FB jsem to sdílel sám. A čekal jsem, že PAMK nebo někdo z okolí pošle nějaký článek, který vždy rádi nahazujeme. Nic nám nepřišlo. Já panu Babku neznal ani osobně, tak to se pak opravdu něco špatně píše. Za poslední dobu je to snad první případ, kdy nám nikdo nic neposlal ani nepožádal o nějakou zprávu.

Komentář

• Nikdo nám z PAMK ani odnikud "jinud" neposlal ani parte, takže patrně nikdo ani neměl zájem, aby to u nás bylo. Na autosportu to pravděpodobně zveřejnil Karel Špaček, který pro PAMK dlouhodobě píše tiskovky.

Komentář

• Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
                          když mám pocit, že někde chybí něco, co by tam bejt mělo, tak tam lupnu relevantní odkaz, kde na to upozorním, ale nemyslím si, že by měl kdokoli právo vynucovat si, aby jinej byl smutnej, nebo šťastnej z toho samýho, z čeho je smutnej, nebo šťastnej on sám a už vůbec by neměl nikoho dalšího za to sekýrovat, ať je jakkoli starej...
                          'NO COMMENT'

Komentář

• Guťáku, nenašel jsem samostatné vlákno, tak snad tě neurazí sekce "ostatní"
                            Včera jsem v pořadu Czech rally viděl medailonek vaší posádky. Docela mě překvapily ceny, za které jste schopni odjet jednotlivé podniky - troufnu si říct, že za to mají ty největší týmy během soutěže cattering... O to větší obdiv si zasloužíte a doufám, že vám jednou vyjde i to Monte... My ho jako diváci máme ve středně(dlouho)dobém plánu taky, tak třeba se zrovna trefíme a budeme moci pořádně zafandit
                            FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                            Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Working...
                            X