Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dan Landa

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Dan Landa

Nabízím k přečtení můj nebulvární rozhovor s Danem, ve kterém spoustu věcí objasňuje (nebo aspoň naznačuje):
    http://www.budejckadrbna.cz/rozhovor...le-prijde.html

Komentář

Původně odeslal Regular John Zobrazit příspěvek
      Ale prosím tě... Nikdo neprotestoval, iDnes potřebují pár slov navíc, aby ty jejich kraviny dávaly trochu smysl a daly se číst, tak prostě využili jednoho nespokojeného průvodce a nechali ho vyžvanit se.
      Jenomže prostřednictvím toho jednoho nespokojeného průvodce vnucují jeho názor lidem, kteří si dosud vlastní názor na rally neudělali. A to v době myšlení dnešních lidských "oveček" není dobře. Stačí si vzpomenout, kolik lidí nic netušících o rally náhle začalo souhlasit s protirallystickým výrokem Zemana, Okamury nebo Horáčka. Takový vnucovaný názor dokáže s lidstvem udělat divy. Jako podobný příklad uvedu třeba modelky. Někdo jim nakecal, že když budou vážit 20kg, budou hezké a rázem 80% mladých žen drží diety. Přitom chlapi mají radši normální ženy než vychrtliny. Další vnucené názory jsou třeba piercingy, tetování, plastiky prsou atd. Vždyť na železu v držce není nic hezkého, na tetování přes celá záda taky ne. Chlapovi se přece nejvíc líbí přirozená barva ženy a ne nějaké obrazy na těle. To jsem jen uvedl příklady celosvětových vnucených názorů. Podobnou funkci má ukazování trestných činů, rasismu, týrání zvířat..... Kdyby se takové věci všude neukazovaly, nenapadalo by to dělat pořád další omezené lidi.

Komentář

Původně odeslal PavKac Zobrazit příspěvek
        Nabízím k přečtení můj nebulvární rozhovor s Danem, ve kterém spoustu věcí objasňuje (nebo aspoň naznačuje):
        http://www.budejckadrbna.cz/rozhovor...le-prijde.html
        Řekl bych,že je velká škoda,že to vyšlo pouze v "oblastních" novinách.

Komentář

Dan je o.k. dělá si co chce snad se mu vše vydaří,to je mé přání

Komentář

[QUOTE=Michalin STR8;451502]Jenomže prostřednictvím toho jednoho nespokojeného průvodce vnucují jeho názor lidem, kteří si dosud vlastní názor na rally neudělali. A to v době myšlení dnešních lidských "oveček" není dobře. Stačí si vzpomenout, kolik lidí nic netušících o rally náhle začalo souhlasit s protirallystickým výrokem Zemana, Okamury nebo Horáčka. Takový vnucovaný názor dokáže s lidstvem udělat divy. Jako podobný příklad uvedu třeba modelky. Někdo jim nakecal, že když budou vážit 20kg, budou hezké a rázem 80% mladých žen drží diety. Přitom chlapi mají radši normální ženy než vychrtliny. Další vnucené názory ......

Velmi s tebou souhlasím s tím,jak s vytváří názor a veřejný mínění.Ale upřímně.Proč myslíte přátelé že se místo startu stěhovalo z města z parkoviště pod poštou do Jelení zahrady? Věřím že i hluk byl jedním z důvodů,protože v těch úzkých uličkách je to randál a to za to nemusí nikdo tahat.Ať děláme co děláme,Krumlov je hodně navštěvovaný město turisty a chráněný UNESCO a ač mám auta hodně rád,tak se místním docela nedivím že protestovali.

Komentář

Díky Facebooku se to ale dostalo k lidem po celé republice. Blesk by mi to neotisknul, není tam žádná senzace. :-)

Komentář

A vidíš.Starej pes to řekl jasně:a ač mám auta hodně rád,tak se místním docela nedivím že protestovali. A jsme u jádra pudla.Někomu to nevadí ale většina po bulvární "masáži" je zásadně proti.
                Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Nechápu tyto protesty. To je jako kdyby v Praze protestovali průvodci turistů proti tomu, že se v rámci natáčení po Vltavě prohánějí rychlé čluny, v ulicích rychlá auta a v metru upíři a podobná havěť. Docela by mně zajímalo, za jak dlouho přinese městu 60 tis. ten pan průvodce.
                  GO Petter GO

Komentář

http://www.youtube.com/watch?v=Kb7U8Iq6HI0
                    8360RJohnDeere team http://rallyfanda.rajce.idnes.cz/
                    http://8360r-johndeere-team.goneo.cz/o-nas.html

Komentář

Když u toho člověk vypne zvuk, tak je to i celkem koukatelné

Komentář

Netvrdím, že na Karla Kryla se nesahá, viz Morituri te Salutant kapely Torr (8 let před zprofanovanou verzí právě D.Landy) - tam to dopadlo přímo skvěle, ale tady ten pocit nemám, tahle verze je dobrá, ale ne vynikající. Nic moc. A to znamená zklamání.

Komentář

Mám asi podobný dotaz, jako jeden z komentářů pod videem - jakou souvislost má s písní ten klip? Ne, že by to fabii v Krumlově neslušelo, ale nějak mi uniká jakákoli spojitost
                          Honza Šnábl
                          www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Ten dlouhý komentář na youtube jsem dal já. A víceméně se mi zatím nedostalo žádné kloudné odpovědi. Snad jen cosi o tom, že Landa je šašek a Fabia je jeho oř a spolu táhnou do bitvy . To jsem se teda ze srdce zasmál. A raději už tam nepřispívám, akorát by to skončilo tak, že by mě tam ti šílení fanoušci Landy začali trhat na kusy Jo a taky mi tam napsali, že pokud jsem fanoušek Fabie, tak jsem tam na špatném místě.

Komentář

Napadá mě, když dokáže Dan natočit takovýhle klip, proč takhle nevypadalo Tacho? Myslím tu vizuální stránku věci.
                              Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Ja myslim, ze u Tacha by nepomohla ani lepsi vizualni stranka veci..
                                "uplně jedno aký čas, môžem jebať"

Komentář

Working...
                                X