Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dan Landa

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Dan Landa

Pravda, Tacho byla katastrofa především scénáristicky.

Komentář

Původně odeslal Pepino Zobrazit příspěvek
      Ten dlouhý komentář na youtube jsem dal já. A víceméně se mi zatím nedostalo žádné kloudné odpovědi. Snad jen cosi o tom, že Landa je šašek a Fabia je jeho oř a spolu táhnou do bitvy . To jsem se teda ze srdce zasmál. A raději už tam nepřispívám, akorát by to skončilo tak, že by mě tam ti šílení fanoušci Landy začali trhat na kusy Jo a taky mi tam napsali, že pokud jsem fanoušek Fabie, tak jsem tam na špatném místě.
      Landu nesleduju, ale z toho mála, co jsem pochytil, si myslím, že tenhle klip je součástí toho nějakého většího uměleckého projektu(snad filmu?). Stejně tak jeho start(-y) letos neměly nic společného se sportem, ale s tím projektem. Takže ta odpověď je O.K. a ani tam nevidím žádný šílený fanoušky??

Komentář

Tacho nebol omyl, dobry pocin, asi chybali prachy na scenar, inac v pohode a pozitivum? Olga Lounova jazdi velky majstrak, takze to malo zmysel, aspon mal gule nieco natocit, skoda ze sklamali nemecke kamery na Valaske a musela sekundovat priatelska, ale chudobna Nitra, blbe hlasky od propagonistu particky zo slovenska, inac v poho,.

Komentář

Prachy na scenar Jinak verze od E!E je 1000* lepsi, osobne vidim spojitost mezi jeho "zpevem" a tim, jak se kodrca v asfaltovy specifikaci po ty polnacce

Komentář

U mně špatně. I kdyby jezdil na koni, tak Landa a Kryl k sobě životní filozofií nepatří!

Komentář

Pejsku ze Šumavy, souhlasím s Tebou a i něčím jiným se liší.
              Naposledy upraveno Koukola Josef; 27-11-13, 12:09. Důvod: Při noční službě jsem si toho nevšiml
              Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Pepo: slyšet,mlýn,blýskat se,polykat,plynout,plýtvat,vzlykat,lysý,lýko,lýtko ,lyže,pelyněk,plyš,slynout,plytký,vlys - vidíš tam někde "lišit se"?
                GO Petter GO

Komentář

Zdravím.Chtěl bych reagovat na rozhovor Žita.V jedné otázce Žito Ne přímo ovlivňuje voliče resp.zřejmě své příznivce ať volí pravici:

Lze tohle vyjádření považovat za váš vzkaz lidem - voličům?
                  „Každý sám je za svůj hlas zodpovědný. Ať si tedy volí toho, koho uzná za vhodného. Já doleva rozhodně volit nebudu.“

No já nejsem příznivec levice nebo pravice.Politika mě nezajímá a volit nechodím.Páč kdyby volby mohly něco změnit tak už je dávno zakázali.Ale nevím jestli Žitovi říká něco pojem Bilderberg Group nebo NWO (New World Order).Tady se dějí úplně jiné věci a to co řeší Žito je podle mého názoru odvádění pozornosti co největšího počtu lidí.Beru to z jednání do této doby.Třeba mě Žito vyvrátí můj dojem a překvapí.Než mě začnete odsuzovat tak si projděte internet a tyto dva názvy si zadejte do vyhledávače.Tak přeji Žitovi a Vám všem hodně pozitivní energie a méně agrese a negativ mezi sebou.Jsme lidé a ne zvěř.Každý by měl mít svůj názor ale neměl by ho vnucovat druhým.
                  Chorda:Nejde přece o pravopis ale obsah.Nebo si léčíš své ego?
                  Mějte se pěkně

Komentář

pavel 6255: Ale neboj, nic si neléčím, to je jen takové přátelské pošťuchování a Pepa se za to ne mně jistě nezlobí, že.
                    GO Petter GO

Komentář

Chorda:Tak to se ti omlouvám .Promiň nepochopil jsem to.

Měj se pěkně.

Komentář

Já myslím, že "lyší" je od slova lysina, co má Landa na hlavě, ne?
                        Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Tak to jsem zase nepochopil já.
                          GO Petter GO

Komentář

To neva, nemůžou se mě každý den dařit extravtipné perly. O nic nejde. Jen tak, že pokud se někdo lysý liší, pak to lze zkrátit, že se lyší. (A ušetříš čas a imaginární inkoust)
                            Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Vy tu rozebíráte pravopis a mentor Novej nikde?

Komentář

Původně odeslal Chorda Zobrazit příspěvek
                                Pepo: slyšet,mlýn,blýskat se,polykat,plynout,plýtvat,vzlykat,lysý,lýko,lýtko ,lyže,pelyněk,plyš,slynout,plytký,vlys - vidíš tam někde "lišit se"?
                                Díky, měl jsem noční službu a tak nastalo toto.
                                Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Working...
                                X