Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dan Landa

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Dan Landa

Původně odeslal liposh Zobrazit příspěvek
    To neva, nemůžou se mě každý den dařit extravtipné perly. O nic nejde. Jen tak, že pokud se někdo lysý liší, pak to lze zkrátit, že se lyší. (A ušetříš čas a imaginární inkoust)
    Ne, mně nešlo o to, že bych nepochopil tvůj vtip, já tím myslel, že jsem nepochopil, pokud by to tak Pepa myslel.
    GO Petter GO

Komentář

Původně odeslal starej pes Zobrazit příspěvek
      Vy tu rozebíráte pravopis a mentor Novej nikde?
      dnes má dozorčího Chorda
      Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Hezký videoklip...původní píseň neznám,ale tohle je dobré

Komentář

Další střípky do mozaiky "Žito": http://www.play.cz/novinky/video-dan...verejnil-klip/
          FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
          Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Tak návrat na koncertní podia je asi protože se nezdařil útok na umístnění na přední místa v MS!

Komentář

Velmi povedený videoklip, kde hudba a text sednou k prostředí jako zádel na hrnec. Tuhle "Landovinu" mám rád a chápu proč to dělá = pro nás čtyřicátníky (proto píseň Karla Kryla , kterého asi náctiletí neznají) .Autor chce říct, že i zpohodlnělí čtyřicátníci by si měli vytyčit nějaký cíl (kejkl) a jít za ním.
              Lisého Dana začínám chápat, a přeji mu, aby se i nadále lyšil.

Komentář

Můj názor na Žita a jeho kejkle je že pokud má lidem říct že každý by měl dělat co ho baví a svobodně se rozhodovat v jeho počínání ne být pořád ovlivňován okolím tak s tím souhlasím.Pokud má jiný záměr tak já ho teda chápat nezačínám.

Komentář

• Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek
                  Re: Dan Landa

Jelikož i můj mladší synátor (12 let),nechce jít na nějakýho H.Potra atd,ale k mýmu údivu na TACHO,zvedne dnes moje rodina návštěvnost o 4 ks!!
                  Jak ten čas letí!!!!!!
                  Mladej už lítá sám v jedničkové Oktávce a my za hodku na Fandovi zavzpomínáme.......
                  P.S. Od té doby jsem nebyl v žádným kině!

Komentář

• A já přemýšlel proč ho už auta nebaví : https://www.e15.cz/byznys/obchod-a-s...eckovi-1361421

Komentář

• 46 stránek tady na fóru a takový konec

Komentář

• Konci jen Zito, naopak Landa mu poslal upominku, ze mu dluzi. Aneb na co kolotoc, kdyz staci obycejna houpacka pro dva

Komentář

Working...
                        X