Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Martin Prokop

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Martin Prokop

A tenhle typ problému znamená, že člověk jede pouze s předním náhonem, nebo je těch těžkostí při tom ještě víc?
    Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Ten nadpis mě teda dostal je to z odkazu na Seznamu:

Horor na rallye: Prokop trefil skálu a vletěl mezi stromy, přesto je ve světě osmý
      http://www.sport.cz/moto/rallye/clan...ii.html#hp-sez
      2001 - 2010 Lada VAZ žiguli 2103 -> 2010 - ? Škoda Felicia Kit Car (imitace) -> 2012 - ? Škoda Fabia RS

Komentář

http://www.sport.cz/moto/rallye/clan...#section-artcl

Tak nevím, maká Prokop pro ty DÝMÁKY, nebo nemaká. Mlžit a dýmit musí, to je jasné, to by mu pak MYŠI-LÍNÝ asi daly ty nejlínější šlupky, ale........ Každopádně, Dýmáci mají spoustu poznatků a asi i dat a, že by mu z podniku na podnik připravily nové-rychlejší gumy, to asi ani nemůže myslet vážně... Sice jsou tihle "šikmáči" hódně pracovití, ale že by byli-že by to vůbec bylo uskutečnitelné(včetně testování)- stylem "Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů, s.r.o." ? A potom-také- běhat od dodavatele k dodavateli-to by s ním také mohli vyběhnout definitivně. Takže Dýmáky oficiálně letos nejspíš nepadají vůbec do úvahy!
        Teď si tedy muší zvyknout na jiné obutí, sesbírá zase spoustu poznatků pro sebe i pro Dýmáky a třeba si i v následujících podnicích(nebo už v Grécii) zajede i nějakého toho "cloumáka" na zvednutí nálady... Uvidíme, třeba nám TO všechno za čas docvakne... .....(Abychom nečučeli, až I20 vyletí na superrychlých Dýmákách....)

Komentář

milin: Skoro se mi chce napsat - nerozumim řeči tvého kmene...
          Od Argentiny Prokop přešel na "Mišlény" a nejsem si úplně jist, ale registrované týmy mohou změnit pneu jen jednou za sezonu, takže předpokládám, že letos už pojede jen Micheliny.

Jinka DMack připravil úplně novou "měkkou" směs, ale už pro vozy katgorie WRC2, neboť nikdo s WRCem na nich už zřejmě pravidelně jezdit nebude.
          www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Medvěd: Á, tak to vlastně vychází, jak jsem uvažoval...... to, že už letos Dýmáky oficiálně nepojede....... - když se smí přestoupit jen jednou. Tak to porom vážně věřím tomu, že pro ně maká... Tak jsem fakt zvědav, jestli se nám to časem skutečně podaří zjistit... A také, v jaké formě Dýmáci pojedou napřesrok.... Neboť nevěřím, že se tam někdo "jen tak ukáže....". a zase si jde po svém. A to už nemluvím o tom, jestli třeba Myšilíný nepokukujou po F1.. a nedojde časem zase k nějakým rotacím v "gumách".... A nejni do toho nějak zamontovanej i ten Pajkspík s Lébem?.... A co ten Pegy, když se v Jedničkách mají jet ty V6 1,6T? Píkovej je sice twin-turbo, ALE, aby oni nám kluci pažoutský taky nepokukovali někam jinam...třeba si chtějí vytvořit nějaký ten náskok před VW(i když ti mluví, že teď jedou WRC Jedničky né - tedy zatím né...). Tak uvidíme časem...

Komentář

michelin nechce jít do F1 pokud tam nebude i druhá značka pneu,a na to to nevypadá.Já bych řekl že Martin se k Dmacku zase vrátí,nasbírali data a ted budou pracovat na nové gumě.ale to je jen můj názor a ten znamená víte co .

Komentář

Tak gratulace k dalšímu pěknému výsledku.
                Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Něco pro "Prokopovo fanoušky a podporovatele" a pro "novýho milovníka bulváru a.. škváru"

Vhttp://www.sport.cz/moto/rallye/clanek/489183-prokop-je-s-osmym-mistem-v-rallyeovem-mistrovstvi-sveta-spokojeny.html#section-artcl

Komentář

V časopise Faster vyšel docela obsáhlý rozhovor s Martinem. Doporučuji přečíst!

Komentář

Takhle, kdybys to sem naskenoval, to by nebylo od věci.

Komentář

Spíš by nebylo od věci si časopis koupit, pokud po tom tak prahneš...

Komentář

Přikůpíme...
                          1001112_563724383684453_826487540_n.jpg
                          "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

po roce konečně náhrada, za tu ztrátu z loňského ADACu.
                            -monkey- | www.monkeyracing.cz | www.rallybrno.cz

Komentář

Stejně mě zajímá kam to až Martin dotáhne. Nemáte nějaké info o příští sezoně? Z některých odpovědí to vůbec nevypadá že tahle bude poslední.

Komentář

tak já myslím, že při vší úctě to Martin už zas moc kam vytáhnout nemá, leda, že by si zaplatil sedačku u M-Sportu, ale tomu by docela odporovalo prohlášení při koupi druhé Fiony, které bylo ve smyslu, že to maj auto pro tuto a příští sezónu.
                                Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Working...
                                X