Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Martin Prokop

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• to r-glass: "Co blázníš? Chtěl jsi tedy diplomatický článek? Co bychom se z něho asi dozvěděli? Pokud je to pravda, tak proč by to tak neměl říci? Já myslím, že loni jsme se diplomatických vět načetli až příliš. Martin to udělal jedině správně a všichni bychom mu měli za to poděkovat, že nám konečně vysvětlil, o čem ten výběr byl. Možná jsi četl špatně, ale Martin nikde netvrdí, že měli vybrat jeho. Sám uznává, že tam byli lepší jezdci, ale vítěz určitě ne. Však sám brzy poznáš pravdu, až nám nový "německý Solberg" vyrazí do světa...

Komentář

• Přesně tak, diplomatických zpráv bylo za uplynulou sezonu a vůbec až až... Jsem rád, že víme, jak to celé probíhalo a můžeme si o tom udělat trošku reálnější obrázek. Díky za něj Martinu Prokopovi i Agnusovi...

Komentář

• quote:
        to r-glass: "Co blázníš? Chtěl jsi tedy diplomatický článek? Co bychom se z něho asi dozvěděli? Pokud je to pravda, tak proč by to tak neměl říci? Já myslím, že loni jsme se diplomatických vět načetli až příliš. Martin to udělal jedině správně a všichni bychom mu měli za to poděkovat, že nám konečně vysvětlil, o čem ten výběr byl. Možná jsi četl špatně, ale Martin nikde netvrdí, že měli vybrat jeho. Sám uznává, že tam byli lepší jezdci, ale vítěz určitě ne. Však sám brzy poznáš pravdu, až nám nový "německý Solberg" vyrazí do světa...
        Agnus ved ja ani netvrdím, že Prokop píše že mal vyhrať on. Ja som napísal, že by nemal písať kto má akú postavu a že je nemehlo. To že ten vyber bol nespravodlivý mi nikto nemusí vysvetlovať!!! Ale ja som fakt ešte NIKDE nečital aby jeden jazdec opisoval druheho ako vyzerá.

Tak nakoniec aby sme neboli diplomati budeme písať takéto články:
        Tučný xyz zo svojim ušatým spolujazdcom zvíťazili na rally dolnáhorná. Ich štrbavý šéf teamu bol z ich výkonom spokojný. Takto ideme písať?

Komentář

• Jo,jo, penize vladnou svetu

Komentář

• quote:
            Jo,jo, penize vladnou svetu

Bez penez do rally nelez :-)))))))))

Hašan

Komentář

• Co říkáte Martinovu výkonu na Jänner ?

Komentář

• Pěkný výkon. Dostal od místních borců, to je fakt, ale taky je fakt, že jel vlastně první velkej závod s WRC a určitě překvapil hodně lidí. Bylo vidět že se učí, ale mě se líbilo,že to tam zkoušel dávat bokem, že se zkrátka nepodělal. Držím palce určitě má rukama na WRC.

Komentář

• Pro mě je Martinovo výkon na Janner Rally, velké překvapení.Jel tak jak měl, aby se co nejvíce naučil,opravdu mě mile překvapil.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                  Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• Moc se mi líbila Martinova tisková zpráva po Janner rally! Vypadá to, že to má v hlavě srovnané... Je skromnej a vyjádřil upřímný obdiv nad uměním rakouských střelců na N-kách s tím, že se česká špička vrátila zpátky na zem! Prý se má ještě hodně co učit a konfrontace se zahraničím je prý jediným možným řešením jak se zlepšovat... Tomu říkám sebekritika a navíc Martin uhodil hřebík na hlavičku :-)

Mimochodem, výkon Martina hlavně první den byl pro mě velkým překvapením, vezmeme-li v úvahu všechny okolnosti. Bravo Martine, jen tak dál!!! Hlavně ať vydržel prašulky...

Komentář

• Mrtinum vykon se mi moc libil.Ani nahodou jsem necekal, ze dojede a uz vubec me prekvapilo, ze skoncil tesne za prvni desitkpu.Moc me potesil.Pokud to takhle pujde dal urcite z nej bude dobry a rychly jezdec.

Komentář

• On už byl velmi rychlý, ale dost ho zabrzdila rána s Lancerem na Šumavě (2002?)

Komentář

• Tak jsem slyšel, že se trošku víc pokakal Martinův tréninkač přímo na dvoře Jipokáru o návěs.
                          Jako že z něj nic nezbylo.

Na náledí se má hold jezdit opatrně.

Komentář

• Taky něco podobného vrabci štěbetali i u mě. A prej ten rám byl hodně...
                            MravenecZ

Komentář

• Martin take v Rakousku trenoval modrym Subaru...

Komentář

• To Bart: To je celkem slusny naradi na trenovani :-))

Hašan

Komentář

Working...
                                X