Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Martin Prokop

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Koukola Josef
    replied
    https://sport.aktualne.cz/motorismus...00025900fea04/

Zanechat komentář:

• kure
    replied
    tož to jsem s tím aprílem nebyl zas tak daleko, pořád je to Buggyra

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    Jedna perda:http://www.rally-mania.cz/news.php?id=17410

Zanechat komentář:

• Koukola Josef
    replied
    Je to dobře, ale nedokážu se vžít do jeho myšlenek, když byla penalizace přidělena. A nyní musíme čekat na to, jaká bude jeho budoucnost v motorsportu.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied
    jen dobře

Zanechat komentář:

• stiinek
    replied
    Penalta 5 min. ze Sardinie byla po odvolání zrušena.

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    nóó nějaké další prognózy:http://www.rally-mania.cz/news.php?id=17243

Zanechat komentář:

• krafi
    replied
    Původně odeslal honza Zobrazit příspěvek
    Martin říkal do rozhovoru pro časopis Rally, že nepojede asfaltovy rally, protože je na nich Fiesta nekonkurence schopná
    Další zajímavá hláška, holt je to tak, s tím nic neuděláme. Hlavně, že tomu věří i on sám.

Zanechat komentář:

• honza
    replied
    Martin říkal do rozhovoru pro časopis Rally, že nepojede asfaltovy rally, protože je na nich Fiesta nekonkurence schopná

Zanechat komentář:

• krafi
    replied
    Původně odeslal Spik Zobrazit příspěvek
    No myslím, že v tom to nebude. Přecijen je zvyklej na WRC a na asfaltu jezdí s minimální ztrátou na špičku a asi jako nejlepší soukromník. A vidíte co dělá přesednutí z WRC zpět do nižší třídy viz Evans. Nepřeceňoval bych český pole. Jel by cca rovinu s Honzou. (dle mě)
    Podle mně si děláš srandu, že by jel rovinu s Jendou. To by byla možná jeho představa, ale dosti vzdálená, proto sem domů nejede, to je nad slunce jasné a nikdo mi to nevymluví.

Zanechat komentář:

• kollma
    replied
    Já si určitě nemyslim, že by jel stejný časy jak Kopecký. Stačí se podívat, jak Bouffier vloni Kopeckýmu nestíhal, ale třeba na Korsice dával Prokopovi skoro sekundu na kilometr.

Zanechat komentář:

• Spik
    replied
    No myslím, že v tom to nebude. Přecijen je zvyklej na WRC a na asfaltu jezdí s minimální ztrátou na špičku a asi jako nejlepší soukromník. A vidíte co dělá přesednutí z WRC zpět do nižší třídy viz Evans. Nepřeceňoval bych český pole. Jel by cca rovinu s Honzou. (dle mě)

Zanechat komentář:

• krafi
    replied
    Jedno mi není jasné, proč si nezajede alespoň jednu soutěž českého mistráku? Nabírám čím dál tím víc, že se prostě bojí, aby neklesla jeho gloriola jezdce MS, protože tady by pravděpodobně dostal kládu.

Zanechat komentář:

• Wendy
    replied
    Dnes je přece 1.duben,tak všemu se nedá asi věřit,né?I když,kdoví?

Zanechat komentář:

• Čejda
    replied
    ADAC je samozřejmě na trochu jiné úrovni, ale nemyslím že by jezdil vzadu, spíše někde ve středu pole.

Zanechat komentář:

Working...
X